Doğal Göğüs Büyütme Yöntemleri Minnacık göğüslerim!

Cinsel ilişki sirasinda buyumesi lazim gecici olarak. Benim goguslerim de cok buyuk degildir ama simdi hamile oldugum icin o tam istedigim kivamdalar, dik ve dolgun masallah.. İci sut dolu olsa da ben cok iyi hissediyorum.

Büyük olması avantaj mı dezavantaj mı bilemedim valla :KK43:
benimkilerin de maşallahı var hamile kalmadan önce hiç bedenime uygun gömlek giyemedim hep bir beden büyük alıyordum çünkü göğüs kısımları kapanmıyordu :KK53::KK53:
şimdi bide hamileyim artık karpuz kadar oldular :KK70::KK70:

Evlenince ne oluyor ki ya:KK53:
Hormonal bir evrim falan geçirmeye mi sebep oluyor nikah? :KK70:
Hiç unutmam ergenken sivilcelerimi dert edip doktora gitmiştim, doktor da 50 yaşlarında, keltoş, babacan bir adamdı. Bir krem vermişti, sürersen hafifler ama evlenince kesin geçer demişti bana :KK70:
bizim kasabada da sivilcesi olana evlenince gecer derler 6 yil bitti daha gecmedi :KK70:

Büyük olması avantaj mı dezavantaj mı bilemedim valla :KK43:
benimkilerin de maşallahı var hamile kalmadan önce hiç bedenime uygun gömlek giyemedim hep bir beden büyük alıyordum çünkü göğüs kısımları kapanmıyordu :KK53::KK53:
şimdi bide hamileyim artık karpuz kadar oldular :KK70::KK70:
bende aynen 1 beden buyuk almak zorundayim :/

Merhaba hanımlar.Bir çok bayanın regl döneminde göğüsleri şişer büyür benim hiç öyle bir dönemim olmadı bu ay ilk kez yaşadım.Merak ettim size danışayım dedim benzetmek gibi olursa ceviz kadar büyüklükde yok denecek gibi birşey 75 beden iç çamaşırı takıyorum .Bir buçuk senelik evliyim hani anneler evlenince büyür derler evleneli sene oldu büyüse büyürdü diye düşündüm bu ay bi farklılık var.Sizce zamanla büyüme yaşanabilir mi?
Regl olmadan bir hafta önce, Artan progestorondan büyüyor, sonra yine ufalıyor. Kalıcı bir şey değil..
Bir de belki yazan olmuştur okumadım:
75 dediğin senin üst bedenin, yanına gelen A-B-C-D... neyse işte cup bedenin. Yani 75 in büyüklükle alakası yok, o senin sırt ölçün.
istersen sütyen takmak zorunda değilsin. Bence çok şanslısın:confused::confused::confused:

Evlenince niye buyuyormus ya, ilk defa duyuyorum :KK53: yok oyle bisey, 10 yillik evliyim dogum ve emzirme sonrasi kuculduler, ne buyumesi :KK70:

evlenmekle alakası yok canım... hamilelikte büyür ama hormonlardan dolayı... bence kafana takmamalısın...

Evlenince ne oluyor ki ya:KK53:
Hormonal bir evrim falan geçirmeye mi sebep oluyor nikah? :KK70:
Hiç unutmam ergenken sivilcelerimi dert edip doktora gitmiştim, doktor da 50 yaşlarında, keltoş, babacan bir adamdı. Bir krem vermişti, sürersen hafifler ama evlenince kesin geçer demişti bana :KK70:
Bende decok sivilce cikiyor. Evlenince gececekse hemen evlenicem:)

Benimde bedenim 75, iki hamileliktede büyümedi, ama iyi olanı dimdik sarkma yok

Buyuk göğüs olunca ne oluyor ya? Kucuk göğüs gibisi var mı? Bazen kadinlari anlamiyorum. Ben 75 B takiyorum. Asla büyük göğüs istemedim. Hayatimda push up sütyen takmadim zaten onda nasil rahat ediyorlarsa. Ben cogu zaman sütyen takmiyorum. Bundan guzeli var mi ya sutyensizlik ozgurluk. Insallah benimkiler hic buyumezler evlenince cocuk felan olunca. Buyumelerini istemiyorum!

Bizim buyuk de ne oluyor?
Gencligimden beri sarkiktir. Simdi emzire emzire jole kivamina geldi.
Sutyen icinde guzel duruyor ama cikarinca fosssss diye sonuyor havasi.
Keske kucuk olsalardi.

X