Popüler Konu Minimal Yaşam

Eşim salonu süpürüp silip halısını sermiş kafamda ki bir işten kurtuldum 😅
şu an eşimi sorguluyorum :skandal: :KK70: :KK70:

aynı bizim de valla, gerçi çok şükür ki aşırı dağınık kirleten çocuk değiller, ne zaman tatil var ben temizlik yapıyorum ama.

Gerçi hakkını yemeyeyim, öyle temizlik yapmaz ama hiç dağınık biri değildir, aksine düzenlidir bile, tadilat vs işlerinde elini sürmemezlik yapmaz halleder ya da hallettirir, mimar olunca değişik bakış açısıyla halleder her yeri, yine de temizliğe de yardım etse fena olmazdı dimi :KK70:

Ben umutluyum ya büyüsünler hafta sonu arkadaşlarıyla buluşacak mesela derim" bu işleri birlikte yapalım öyle gidebilirsin" çok iyi ya 😂
Alışverişe çıkarız kahvemizi içeriz.

Canları sağ olsun da 😅odalarında huzurla takılmaları beni üzmez 😆
öyle deme ya gelin oturun yanımıza diye yalvarırız o zaman da kesin :KK43:
Kesinlikle her şey daha zor olacak
Bence en güzel zamanlarımız
bende senin gibi düşünüyorum, hemen büyüyolar zaten, geçen bi yazı gördüm çocuğunuz 12 yaşına gelince onunla geçireceğiniz vakitin %70'i dolmuş olacak diye, üzüldüm valla, kızım 10 yaşında ne kaldı 12ye.

Son düzenleme:
Benim yeğenim var öyle temiz düzenli ki odası.
Yemek yapıyor ,hem çalışıp hem okula gidiyor.
Çocukluğu mesela çok deli doluydu 😅

Şimdi ki çocuklar çok zeki akıllı merak etmeyin onlar görüyor biliyor neyin ne olduğunu rol model olmaya devam edin ileride çok güzel geri dönüş alacağız.

Ergenlik beni sadece şu açıdan korkutuyor: doğru arkadaş seçebilecekler mi, sınırlarını çizebilecekler mi, kendilerini koruyabilecekler mi, sorumluluklarının bilincinde olacaklar mı? İşte bunlar sadece 🤦‍♀️😅
yaşayıp göreceğiz bakalım, Allah tüm yavrularımızı iyilerle karşılaştırsın.

X