Popüler Konu Minimal Yaşam

Günaydınlar
Kızımı okula bırakıp geldim
Şapka hiç sevmiyor ikna edebildim sonunda 🙄
Eşim erkenden tarlaya gitti öğlene kadar bitermiş sonra traktorlerı diğer dükkana taşıyacakmiş
Bende onu götür getir yapacakmışım 5 tur falan.
Böyle canım sıkılsın zaman geçmesin istiyorum.
Hep birseyler hep bir işler 😅
Kolay gelsin size canım
Ben de kızımı bırakıp fırına uğradım
Geldim tüm ev bekliyor ben oturuyorum 🙈

Kolay gelsin kızlar benim de çok işlerim var 4 5 saat sürer bitmesi sanırım öğlen basliycam oğlum okula gidince . Kitabımı bitirdim yeni kitaba başladım bu hafta daha çok vakit ayırmak istiyorum kitaba bugün işlerimi bitirip diğer günler biraz dinlenirim 🥰

Günaydınlar
Kızımı okula bırakıp geldim
Şapka hiç sevmiyor ikna edebildim sonunda 🙄
Eşim erkenden tarlaya gitti öğlene kadar bitermiş sonra traktorlerı diğer dükkana taşıyacakmiş
Bende onu götür getir yapacakmışım 5 tur falan.
Böyle canım sıkılsın zaman geçmesin istiyorum.
Hep birseyler hep bir işler 😅
Mia traktör kullanabiliyor musun
Benim babamda da var
Çok istiyorum kullanmak ama biraz eski tehlikeli diye vazgeçiyorum🙈

Kolay gelsin kızlar benim de çok işlerim var 4 5 saat sürer bitmesi sanırım öğlen basliycam oğlum okula gidince . Kitabımı bitirdim yeni kitaba başladım bu hafta daha çok vakit ayırmak istiyorum kitaba bugün işlerimi bitirip diğer günler biraz dinlenirim 🥰
Sanada kolay gelsin 😊
Kitabim daha yarıya gelmedi bende biraz hizlanacagim bu hafta bitsin başka kitaba geçeyim.

Günaydınlar 🌸

Çocukları ve eşimi gönderdikten sonra wc lavaboları yıkadım. Dün battaniye ile üşüdüm sabah hemen yorgan çıkardım nevresim değiştim
Nohut ve et çıkardım gelmeden, etli nohut yapacağım yanına pilav.
Martin Eden bitti. Kesinlikle tavsiye ederim bir aşk hikayesinin içinde felsefeyi siyaseti öyle güzel işlemiş ki, eğitim seviyesinin artmasını bazı kesimlerin neden istemediğini öyle güzel anlatmış ki. Çok çok beğendim.

Notre Dame’ın Kamburu’na başlayacağım

Günaydınlar 🌸

Çocukları ve eşimi gönderdikten sonra wc lavaboları yıkadım. Dün battaniye ile üşüdüm sabah hemen yorgan çıkardım nevresim değiştim
Nohut ve et çıkardım gelmeden, etli nohut yapacağım yanına pilav.
Martin Eden bitti. Kesinlikle tavsiye ederim bir aşk hikayesinin içinde felsefeyi siyaseti öyle güzel işlemiş ki, eğitim seviyesinin artmasını bazı kesimlerin neden istemediğini öyle güzel anlatmış ki. Çok çok beğendim.

Notre Dame’ın Kamburu’na başlayacağım
Hemen ben de okumak istiyorum ☺️

Günaydın mutlu haftalar hanımlar :KK200:

hafta sonu bi yorulmuşum herhalde biraz da üşütmüşüm, dün inanılmaz sırtım ağrıyordu bugün biraz geçmiş şükür ki.

aklıma takılan işler yapıldı, dolaplarda yazlıklar çıkarıldı, kışlıklardan küçülenler ayırıldı, kalanları dolabın üst ve arka taraflarına kaldırdım.

çatı katına banyo yaptırmıştık, oranın işleri bitmiş orayı da üstünden de olsa temizledim, iyi oldu, aynı şekilde kombi odası da temizlendi.

hafta sonu yardımcı abla gelecek temizliğe o gelmeden işler bi yoluna koyuldu şükür ki, robotu da her kata taşıdım çift süpürttüm valla çiçek gibi yapmış her yeri.

ben bu evin tozundan bıktım, kurutma makinesi azaltıyor diyorlar ama ben kesin çektiririm kıyafetleri diye pek sıcak bakmıyordum, bi de evim müsait çamaşır kurutma işi zorlamıyor diye düşünüyordum. ne dersiniz alayım mı? toz gider mi sizce?

hafta sonu bi yorulmuşum herhalde biraz da üşütmüşüm, dün inanılmaz sırtım ağrıyordu bugün biraz geçmiş şükür ki.

aklıma takılan işler yapıldı, dolaplarda yazlıklar çıkarıldı, kışlıklardan küçülenler ayırıldı, kalanları dolabın üst ve arka taraflarına kaldırdım.

çatı katına banyo yaptırmıştık, oranın işleri bitmiş orayı da üstünden de olsa temizledim, iyi oldu, aynı şekilde kombi odası da temizlendi.

hafta sonu yardımcı abla gelecek temizliğe o gelmeden işler bi yoluna koyuldu şükür ki, robotu da her kata taşıdım çift süpürttüm valla çiçek gibi yapmış her yeri.

ben bu evin tozundan bıktım, kurutma makinesi azaltıyor diyorlar ama ben kesin çektiririm kıyafetleri diye pek sıcak bakmıyordum, bi de evim müsait çamaşır kurutma işi zorlamıyor diye düşünüyordum. ne dersiniz alayım mı? toz gider mi sizce?
ben artık kurutma makinesiz bir hayat düşünemiyorum.
Hiçbir kıyafetimi de çektirmedim. her şeyi de atarım, pamuklu da sentetik de yünlü de...
Yine de deneyerek öğrenirsin. ,
Tozu bence epeyi azaltıyor.
Ve yumuşatıcı kullanmana gerek kalmıyor (kullananlar için).

Azaltıyor ama tamamen kurtulmak için hava temizleyici ve hergün evi robot süpürmeli birde arada toz beziyle üstten silsen ancak tozla baş edilebilir.
Evde tadilat işleri varsa ondan da çabuk toz oluyordur.

Kurutma makinesini seviyorum yazın seriyorum da kışın hep kullanıyorum aynı gün yıka kurut katla işi bitiyor.

X