Popüler Konu Minimal Yaşam

Ben hiç ödev kontrolü yapmıyorum yanlışlarını öğretmen görsün diye

Hiç kontrol etmedim öğretmene de sordum kontrol edeyim mi dedim etme dedi. Hangi konuda eksikleri var öyle anlıyorum dedi. İlerleyen zamanlarda ederim tabi ama özet felan istediğinde ne yazmış diye bakarım

Hiç kontrol etmedim öğretmene de sordum kontrol edeyim mi dedim etme dedi. Hangi konuda eksikleri var öyle anlıyorum dedi. İlerleyen zamanlarda ederim tabi ama özet felan istediğinde ne yazmış diye bakarım
Bence süper bir şey keşke bize de kontrol etmeyin dese öğretmenimiz , kontrol stres sebebi

Hazırlık okuyor ya ben de aslında bakmam İngilizce almanca ne yapmış diye

Bazen açıp kelime soruyorum biliyor mu diye

Ama bu dönem ödevi gibi baya ayrıntılı ve not verecek hoca
Hem düşük alsın istemiyorum hem de sorumluluğunu güzel yerine getirsin

Bence süper bir şey keşke bize de kontrol etmeyin dese öğretmenimiz , kontrol stres sebebi
Evet bencede öyle rahatlik bi kaç kere problem yaşadık ama öğretmenine kontrol ettirmiş mi onu kontrol ediyorum
Yaptığı ödevleri utandığı için çöpe atmış bi kaç kez

İnşallah güzel notlar alır
Emeklerinin karşılığını alsın hayati boyunca inşallah

Yaaa yerim özeleştiri yapıyor
Benim oğlum da eksik de yapsa yanlış da yapsa bi şey olmaz öğretmen kızmıyor diyor
Ohh ne güzel keşke benim oğlumda öyle olsaydı . Öğretmeni hiç kızmaz ama çok kaygılı bi çocuk. Öğretmeni Duygusal zekası yaşıtlarına geride demişti geçen sene. Bu sene daha iyi şükür

günaydın kızlar'ım

şimdi şöyle bi sorunsalım var; çamaşır makinasının üst dolabını kirliler için kullanıyoruz, ama oradaki beyaz ve renklileri ayrı ayrı koyabileceğim 2 ayrı kirli kutusu alıp hem derli toplu hem de ayrı kalsın istiyorum..

bir kaç mağazaya baktım beğendiğim kutular gereksiz pahalı geldi almadım, bu durum için kullanılabilecek görüntüsü de fena olmayan kutu tarzı bişi bulmam lazım, ya da sizler nasıl çözdünüz fikriniz lazım :)

2 tane hasır sepetim var 10 yıldır kullanıyorum.
Alt dolapta deseydin tekerlekli model var ikea da çok hoşuma gidiyor onları onerirdim üst dolap olduğu için ölçüsüne göre plastik kutular bulunur belki

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…