Miniklere göre bebek nasıl yapılır...

italim

Popüler Üye
Kayıtlı Üye
30 Ocak 2009
10.130
7
Bebek Nasıl Yapılır? .. diye miniklere sormuşlar, onlar da bakın ne cevaplar vermiş: (bazıları bayağı iyi)

ABBY (6 YAŞINDA) :"Bebek yapmak için anne bir yumurtanın üzerine yatar sonra baba gelip yumurtayı kırar"

MARıE-ANN (9 YAŞINDA) : "Ben asla bebek yapmıcam.. Babam dedi ki bebek beklerken kadınlar her gün biraz daha hasta ve manyak oluyomuş"

PAUL (6 YAŞINDA) : "Bir kadınla bir erkek yatağa girdikleri zaman, ikisinden birinin bebeği olacak demektir"

EDWARD (6 YAŞINDA) : "Bebek annemizin içinden çıkar, doktor da onun poposuna vurur çünkü bebek doktoru ısırmıştır"

SHELLEY (7 YAŞINDA) : "Bebek yapmak için, bunu önemsemeyen biriyle olmak gerekir"

ALıSTAıR (9 YAŞINDA) : "Karşımızdakı evdeki adamın karnında bebek var ama bi türlü dışarı çıkamıyor"

PETER (9 YAŞINDA) : "Bebek yapmak için önce aşık olursun, evlenirsin.. veya bunlara gerek de yok aslında.."

LYN (9 YAŞINDA) : "Bebek yapmak için uygun zamanı kollamak lazım, evde misafir olmaması lazım"

FRANCıS (7 YAŞINDA) : "Ben nasıl yapıldığını biliyorum ama hiç yapmadım"

PAULETTE (6 YAŞINDA) : "Kediyseniz bebek yapmanız daha kolaydır"

39.gif
82.gif
21.gif

Alıntı.. Main-board

Son düzenleme:
PETER (9 YAŞINDA) : "Bebek yapmak için önce aşık olursun, evlenirsin.. veya bunlara gerek de yok aslında.."

Mantık evliliğini de bilirmiş velet.))

Aslında bundan sonra detaylı meseleleri miniklere sormalıyız.Onlar daha iyi biliyorlar .Bakkk şu uuuuuu Konuşanlaraaaaaaaaaaaa!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
gif361mm.gif
gif361mm.gif
gif361mm.gif
gif361mm.gif

X