minik mucizemin yelek ve patiği...

hxuxrrem 2000

SEN BU SEVGİYİ HAKETMEDİN
Kayıtlı Üye
14 Aralık 2007
5.323
31
yelekpv3.jpg

yelek1lj0.jpg

yelek2kh1.jpg

yelek4tw6.jpg

Bebeğime, minik mucizeme...:ecrin_bebek:
özenerek yaptığım yelek ve patik...

aaa aşkım bitirdinmi maşallah kıs :nazar:
o patiklere girecek ayakları yerim bitiririm ben... gule gule giydir canım benim... valla harika olmuş çok beğendim

çokkkkkkk güzel olmuş ,ellerinize sağlık, iyi günlerde giydirin inş. allaha emanet olun sizde bebişinizde

canım benim beğendiğine çok ama çok sevindim....bak gaza gelip bi tane daha öreceğim ...kaydirigubbakcemile3

ne gazı hayatım..? senin ihtiyacınmı var gaza neyin aaa kaydirigubbakcemile3
şaka bi yana, sana bahsettiğim örguye başla bi an önce inanki aklım onda kaldı, kendi işlerim olmasa yapacam valla biliyosun.. gerçi sen benden iyi yaparsın..
hadi guzelim göreyim seni kaydirigubbakcemile5

ne gazı hayatım..? senin ihtiyacınmı var gaza neyin aaa kaydirigubbakcemile3
şaka bi yana, sana bahsettiğim örguye başla bi an önce inanki aklım onda kaldı, kendi işlerim olmasa yapacam valla biliyosun.. gerçi sen benden iyi yaparsın..
hadi guzelim göreyim seni kaydirigubbakcemile5

sersoyum hangi örgü o yaaaa....???:uhm:
bak şimdi unuttum gene....
şimdi o patiği bitiriyorum...hani hanım dilendi bey beğendii varya....bakalım nasıl olacak..CADIARZU

sersoyum hangi örgü o yaaaa....???:uhm:
bak şimdi unuttum gene....
şimdi o patiği bitiriyorum...hani hanım dilendi bey beğendii varya....bakalım nasıl olacak..CADIARZU

canım hani zamanında edanura yaptığın bir yelek vardı ya ondan bahsediyorum aynı modelin elbisesi...

patiği bitir bakalım eminim guzel olmuştur.. sen yaparsında olmazmı süprizzzzz

çok güzel olmuş eline sağlık.. önündeki model ne ben anlayamadım.. saç örgüsü desem değil, burma desem değil... güzelmiş bi çok yerde kullanılabilir model...

bu arada bebişinde sağlıcakla giyer inşallah... sen neler örmüşsündür kimbilir ona... valla imrenerek takip ediyorum seni. sersoycum seni de... :nazar:

çok güzel olmuş eline sağlık.. önündeki model ne ben anlayamadım.. saç örgüsü desem değil, burma desem değil... güzelmiş bi çok yerde kullanılabilir model...

bu arada bebişinde sağlıcakla giyer inşallah... sen neler örmüşsündür kimbilir ona... valla imrenerek takip ediyorum seni. sersoycum seni de... :nazar:

beğendiğine sevindim tatlım..hihoyyyt
model çok basit .. haroşo örüyorsun arkasını dümdüz...
öntarafında iki kenera saç örgü yapılıyor... saç örgünün kenarlarına yelek dikildikten sonra işleme yapılıyor... ve aralara mavi boncuk monte ediliyor.. göründüğü kadar zor değil...hatta çok basit....ve evet bayağı bişiler ördük... rabbim sağlıkla sıhatle giydirmeyi nasib etsin inşallah....

Valla çok süper olmuş gözüm kaldı bakıp bakıp durdum ne kadarda beceriklisiniz maşallah.Ayrıca rabbim bebeğinizi sağlıcakla kucağınıza almayı nasip etsin güle güle giysin

X