minik mucizemin yelek ve patiği...

Valla çok süper olmuş gözüm kaldı bakıp bakıp durdum ne kadarda beceriklisiniz maşallah.Ayrıca rabbim bebeğinizi sağlıcakla kucağınıza almayı nasip etsin güle güle giysin

ay çok naziksin tatlım.... beni ihya ettin... amin inşallah RABBİM sağlıkla bebeğimi kucaklamayı nasib etsin ve inşallah da giydirmeyi de nasib etsin...tekrar teşekkürler tatlım...:1hug:

canım bu modelde çok hoşmuş...
ellerine sağlık...
bebişin çok şanslıymış.annesi çok güzel şeyler örmüş....
rabbim sağlıcakla dünyaya gelip giymesini nasip etsin...
canım bu örneği eğer örersem kafama takılan yerlerini sorarım sana....
benimde yeğenim olacak ona birşeyler yapmayı düşünüyorum...

canım bu modelde çok hoşmuş...
ellerine sağlık...
bebişin çok şanslıymış.annesi çok güzel şeyler örmüş....
rabbim sağlıcakla dünyaya gelip giymesini nasip etsin...
canım bu örneği eğer örersem kafama takılan yerlerini sorarım sana....
benimde yeğenim olacak ona birşeyler yapmayı düşünüyorum...

beğendiğine çok sevindim.. ne zaman istersen hemen cevaplarım bitanem...yardımcı olabilirsem ne mutlu bana...:eek:

sanada yaparım ben güselim... sen hele ver bi bana müjdeyi gece gündüz oturur örerim ben.... canımm kardeşim benim....

yaa çok güzel olmuşş
iyiki nazar boncuklarını eklemişsin hem çok şirin olmuş hemdeinsanın aklına maşallah demeyi sokuyor
nazar değmesin bebişe malum annesine nazar değdi rabim onu esirgesin inş.
bi an önce onu burda görmek için sabırsızlanıyorum malum senin ve bebişin yeri ayrı bende sayende heves ettim bende anneliğe..
ne yazıkki benim elimden gelmez böyle şeyler amaaa gene heves ettim ve deniycem :KK70:

aleviimmm muhteşem olmuş cidden hepsi çok güzel di ama bu bambaşka olmuş kısss bayıldım valla acukda kıskandım dabii kaydirigubbakcemile3

yaa çok güzel olmuşş
iyiki nazar boncuklarını eklemişsin hem çok şirin olmuş hemdeinsanın aklına maşallah demeyi sokuyor
nazar değmesin bebişe malum annesine nazar değdi rabim onu esirgesin inş.
bi an önce onu burda görmek için sabırsızlanıyorum malum senin ve bebişin yeri ayrı bende sayende heves ettim bende anneliğe..
ne yazıkki benim elimden gelmez böyle şeyler amaaa gene heves ettim ve deniycem :KK70:

oyyy aybikem....ben sana yaparım bitanem ya... bebek olduktan sonra zaman bulurum inşallah... sende baktıkça giydirdikçe beni anarsın...a.s.

aleviimmm muhteşem olmuş cidden hepsi çok güzel di ama bu bambaşka olmuş kısss bayıldım valla acukda kıskandım dabii kaydirigubbakcemile3

bunu bende çok beğeniyorum tatlım.. hatta abartıp pembesini ve yeşilinide yaptım... ay kuzum ben sana yapar göderirirm .. beni anarsın tatlım ...:1hug:

X