Minik meleğim yoğun bakımda

masallah kuzuya canim. hadi bakalim eve gelmeye az kaldi insallah.opuyorumnanaktan

nasılsın karakız bebeğinden haber yokmu merak ediyorum inşallah kavuşursun hep dua ediyorum senin için:Saruboceq:

canım allah seni bir an önce sağlığına kavuştursun inşallah
bebeğinide hayırlısıyla taburcu eder kucağına alırsın umarım en kısa zamanda
allah ikinizede şifalar versin..........

karakız bebeğindeki gelişmeleri duydukça çok seviniyorum:))
inşallah en kısa zamanda kucağınada alırsın...

karakız duru kızının ıyılesme haberlerını okuyunca cok mutlu oluyorum
eve gelmesıne az kaldı kuzucugunun

canım çok sevindim hep bu haberleri bekliyorduk inşallah en kısa zamanda kucağına alıp evinizede geleceksiniz allah güzel kızını sizlere bağışlasın sağlıklı uzun ömürler versin hayata büyük bir savaşla başladı ve galip geldi inşallah bundan sonraki hayatında hiç bir zorluk yaşamaz

büyük allahım sen duru nazlıya ve annesine acil şifalar ver yarabbim....saglıkla mutlu yuvalarında bir ömür boyu huzurla yasamak nasip et....sen bütün yavrularımızı koru yarabbim...

arkadaşlar uzun süredir giremiyorum sağlık sorunlarımdan dolayı annemde kalıyodum yatak yorgan yatıyodum bayramı bile anlamadım hasta yatağımda yatmaktan öncelikle hepinizin geçmiş bayramın kutlarım
teyzeleri minik kızım allaha şükürler olsun sağlığı gayet iyiye gidiyo henüz çok küçük olduğu için küvezden çıkmadı sağlığı yerinde olsunda allahın izni ile çıkar kilo almış benim pamuğum 1610 gr olmuş yavrum bugün hemşire küvezden cıkardı kucağına aldı ve camın arkasından bana gözterdi gözlerini açtı ilk defa gözleri açıkken gördüm allahım kalbim yerinden fırlayacaktı onu öyle görünce
allah herkesin yavrusunu bağışlasın
allahın izni ile inşallah sağlıcakla kucağıma alacağım yavrumu

geçmiş olsun canım dikkat et kendine...aklım sende sürekli burayı takip ediyorum, kızıma kavuştum,evimize geldi yazmanı bekliyorum,inşallah onlarıda yazıcaksın...işte annelik böyle birşey canım,allahım yavrunu kucağına almayı nasip etsin inşallah...

canım benim üzülme diyemem çünkü annesin ama güçlü ol yaşadıklarınız hiç kolay değil ve Allahım sabır versin ama sana tek tesellim benimde benzer şeyleri yaşamış olmam ve bebeğimin uzun süre bitkisel hayatta kalması ve şükürki şuan kocaman haylaz bir bebek... inan seninde böyle olacak ve yaşadıklarınız anı olarak kalacak sadece bebeğin icin güçlü ol ..

Canım çok sevindim bebeğin kilo alıyor bak artık.Az kaldı annesi sen de kucağına alacaksın onu inş.Kendine de dikkat et ki kızın da sütsüz kalmasın.ınş.en kısa zamanda kavuşursun kızına kucağına alır evine götürürsün:)

karakızım canım ya demek net görebildin artık
çok sevindim canım
duygularını anlayabiliyorum
yarabbim çok şükürler olsun ki daha da iyi olacak
ne güsel bak hep iyi yönde gelişme gösteriyo bundan daha büyük bir mutluluk olamaz
hayırlıyla sende kucağına alıp birlikte evinize gideceksiniz cnm
bunun için sadece zaman gerekli.
senin de bu güçlüklerin üstesinden geleceğini biliyorum
her zaman dualarımız seninle cnm.öpüyorum sizleri cm

karakızım maşallah durumuza inşallah en yakın zamanda senin kollarında da olacak :Saruboceq: kendine iyi bak onun sana ihtiyacı var annesi dualarımız sizinle

masallah durumuza hizla toparlaniyo..canim kucagin alacagin günler cok yakin allah in izniyle....
sanada cok gecmis olsun insallah biran önce topralanirsin
duru hastaneden taburcu oldugunda seni cok iyi görmesi lazim

canım çok sevindim kızının iyi olmasına nasıl güzel bir duyguymuş dimi en yakın zmanda bebişine kavuş inşallah...

maşallah durumuzaa çok az kaldı annesi sağlıkla kavuşucaksın bebeğine kasım annelerin en özverili annesii kendine iyi bak Allaha emanet ol

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…