Minik meleğim yoğun bakımda

maşallah maşallah amin canım rabbim herkesin meleğini sahibine bağışlasın gözlerini açtı demek maşallah annesii:))

canımmmm:))
önce sana geçmiş olsun inş bir an önce toparlarsın durumuz hastaneden çıktığında sağlıklı bir anne bulmalı karşısında:)))
bol bol dinlen.
gelişmeler ne kadar da güzelmiş, kocaman olmuş bak... duru üstüne düşeni yapıyor annesi, kilo alıyor, gözlerini açıyor:))))
ayy yerim ben onun bakışlarınıııı
ne güzel yavrunla bakışabildin sonunda
kucağına alcağın günler de yakında canım
biz inanıyoruz buna
:1hug:

karakız çok çok geçmiş olsun tekrardan meleğinle tanışmana bakışını görmene çok sevindim en kısa zamanda kollarınada alırsın inş.

çoook geçmiş olsun karakız..Rabbim sağlıkla hayırlısıyla bebeğini kucaklamayı nasip etsin inşaallah..

arkadaşlar şuan ellerim titreyerek yazıyorum inanın çokkk heyecanlıyım ayrıntıları yazamayacağım heyecandan sizlere haber vermek için daha doğrusu müjdeler vermek için geldim
DURU NAZ pamuk kızım artık evinde bugun taburcu oldu kızım çok şaşkınım heyecanlıyım beklediğimizi bir durum değildi hemen bu kadar cabuk taburcu olacağını bilmiyorduk haftasonu yada önumuzdeki hafta dediler taburcu olur demişlerdi elim ayağım birbirine dolandı inanın
daha sonra ayrıntıları yazarım
hepinizden tek tek allah razı olsun
allah hepimizin bebeklerini bağşlasın

çok sevindim beeğim yaaa Allah ayırmasın bi daha

gözlerim doldu inan ki
cokk şükür duru nazımız anasının yanında artık
cok şükür rabbime :Saruboceq:

Ayy valla tüylerim diken diken olduu gözlerim doldu çok sevindim inan sizin için Gözünüz aydın canım.Ohh kurtuldunuz ayrılıktan hasretten sağlıcakla kavuştunuz işte ne güzelll Allah bir daha ayırmasın analı babalı büyütsün inşallah:Saruboceq:

karakız çok sevindim çok mutlu oldum canım..
Allahım birdaha sizi hiiçççç ayırmasın:))))

canım benim gözün aydın inşallah bidaha hiiç ayrılmazsınız
Duru Naz ımıza iyi bak annesi müsait olduğunda resimlerinide yolla
haftasonu çıkabilir belki dediğin için bile sevinmiştim
maşallah kızımıza azimliymiş haftasonunu bile beklemedi
öpüyorum ikinizide opuyorumnanaktan opuyorumnanaktan :lepi:

ay canııım
geçmiş olsun çoook sevindim ya
Allah bir daha yaşatmasın...
sağlıkla huzurlu mutlu bir yaşam dilerim eşinle çocuğunla ....

canım benim inan gözlerim dolarak okudum .heyecanın okadar çok belliki... malalah benim güzel kızıma bak annesi gördün mü ne kadar güblü kuvettli bir kız nasıl toparladı aferim ona .

mis kokakn yanaklarından öpüyorumkaydirigubbakcemile5

minik meleğinin bundan sonraki hayatında sağlık sıhhat içinde annesiyle babasıyla tüm sevdikleriyle mutlu bir ömur geçirmesini dilerim.gözün aydın canım

burnumun direği nasıl sızladı gözümden yaş bir anda nasıl boşaldı anlamadım. şükürer olsun Rabbime dualarımızı boş çevirmedi. durumuzda ne güzel topladı kendini karakızım gözün aydın. Allahım bir daha evladından hiç ama hiç ayırmasın. Hayırlı evlat olsun. İşte geldi en güzel günler geride kalanların hepsi bir anda unutulsun inşallah. Sabah saabh ne güzel bir haber içim açıldı Allaha emanet olun canım benim :lepi: :lepi: :hooray:

çokkksükürrrrrrrrr kavusturanaaa sağlıkla büyüt canımcımmmmmmmmmmmmmmmmmmmmm

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…