Mine Hanımın Arnavut kremi kullanan var mı kızlar ?

Duvar sivasindan hallice, birde sakın bırakma kullanmaya devam et diyormuş şaka gibi

Genç kız degilim 40 yaşında kadınım. Adam beni taciz etmedi , reddedilince numaramı sildi konu kapandı. Olayın kendisi yıkıcı geldi bana.

Bu kadar kolay değil bu işler ...

Mine Hanımın Arnavut kremini kullananlar memnun mu ? Nasıl kullandınız? Gece mi gündüz mu kullanmak daha iyi ? Cildim hassas ve yardımınıza ihtiyacım var kızlar.

Sipariş verdim ve Arnavut kreminden çok memnun kaldım kızlar düzenli kullanımda etkisi çok iyi kesinlikle deneyin derim

Benim cildim de hassas canım ben herhangi bir sorun yaşamadım ben etkisini daha iyi görebilmek için gece kullandım (cilt gece yenileniyor malum)

Ben cok severek kullanıyorum her gece yatmadan sürüyorum cok memnunum yenisi bitmeden sipariş veriyorum ayrıca cok hassas bir tene sahibim

Ayyy bu mine hanımın arnavut kremini bende kullandım yüzüm yumuşacık oldu inanılmaz güzel bişey .

Mine Hanımın Arnavut kremini yine alırım. Baska bi alternatif kullansam bile pisman olup ona geri dönüyorum.

Ne reklamı hanımefendi isterseniz elimdeki ürünün resmini atayım
Nick bulmak sıkıntı zaten. bir de böyle bir sürü nick alıp dolduruyorsunuz kontenjanı

Reklamın kötüsü olmaz ;

Mine Hanımın Arnavut Kremi (arnavut_kremii) Hiçbir Şekilde Güven Vermiyor
Ürünün sanki üzerinden alınmış gibi, zaten kutusunda hiçbir güvenlik önlemi yok herkes rahatlıkla alabilir. İkincisi Türkiye'nin tek Sağlık Bakanlığı onaylı kremi deniyor ama üzerinde herhangi bir Sağlık Bakanlığı onayı görmedim ben. Ürüne gelince cildi beyazlattığı doğru çünkü sıradan pudralı bir krem, pudra sayesinde cilt beyazlamış görünüyor bence çöp.

Mine Hanımın Arnavut Kremi (arnavut_kremii) Para Odaklı ve Krem İşe Yaramıyor
Ürünü Instagram üzerinden aldım. 2 kutu bitirdim kesinlikle çöp ise yaramıyor resmen para odaklı. Hiçbir ise yaramadı. Oradan buradan almış olduğu resimler ile öncesi sonrası yayınlıyor. Kendisini Sağlık Bakanlığı'na şikayetinde bulundum.

Bende yüzümdeki lekeler için almıştım ve iki aydır düzenli kullanıyorum iki ayda iki kutu bitirdim hiçbir kremi bu kadar düzenli kullanmadım fakat verdiğim parayı haketmedi lekelerim açılacağına koyulaştı asla memnun kalmadım normal bir krem gibi

Mine Hanımın Arnavut Kremi (arnavut_kremii) Arnavut Kreminin Cildime Yaptığı Hasar
Ürünü Instagram üzerinden aldım. Almadan önce satıcısına, şikayet var da böyle yorumlar var krem hakkında aynı sıkıntıları Y**** mıyım diye özellikle sordum. Kendisi ömürlük krem vs diyerek kabul etmedi yazılanları. Yalnızca 1 gün 2 kez sürdüğüm krem cildimde kızarıklıklar alerjiler kabarıklara sebep oldu. Hemen kendisine durumu anlattım sorumluluğu üstlenmediği gibi iadede de sorun yaşattı eksik iade etti. Yalnızca bir gün kullandığım krem yüzünden iz kalır mı acaba korkusuyla doktora gittim. İlaç kullanmak zorunda kaldım. Maddi manevi zarara uğradım. Almayı düşünenler muhakkak içeriğini isteyip Google'dan araştırın. Sağlıklı günler dilerim.

Mine Hanımın Arnavut Kremi (arnavut_kremii) Yüzümü Mahvetti!
Benim sivilce lekelerim vardı Instagram sayfasından Mine Hanımın Arnavut kremini gördüm ve onlara sordum iyi gelir mi fotoğraf attım evet iyi geleceğini söylediler ve aldım kremi daha sonra ben kremi kullandıktan sonra yüzümde sivilceler çıkmaya başladı. Daha sonra sivilce lekelerim olmayan yerlerde de kırmızı kırmızı lekeler çıktı ve cildim soyuldu yüzümde şu an renk eşitsizliği var yüzüm çok hassaslaştı kurudu.Benim hayatımı kararttınız ben sizin yüzünüzden aynaya bakamıyorum. Ben bu şikayetleri söyleyince de bizim krem yapmaz ilk defa duyuyoruz filan dediler bana para iadesi istedim onu da kabul etmediler ki parayı verseler de ne olacak benim yüzümü mahvoldu. İnşallah yüzüm sizin kremin verdiği hasardan dolayı düzelir tek temennim budur.

Kaynak : Mine Hanımın Arnavut Kremi (arnavut_kremii) - Şikayetvar

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…