Mikrofiber bez kullanip memmun kalanlar ?...

Gulperi

Geçici Olarak Hesap Pasiftir !
tek ayak cezası
Sahte Profil
Kayıtlı Üye
2 Şubat 2007
471
18
merhaba arkadaslar aramizda mikrofiber bez kullanip menmun kalan var mi. markalarini ve ne kadara aldiginizi yazarmisinizvmumkunse.
benim tanidigim biri smart mikrofiber bez kullaniyor cam icin mukemmel diyor 25ytl.bende yaninda iken sildi sonuc tek bezle tek seferde harika iz yok toz yok.

bunun gibi kullaip da menmun kaldiginiz urunleri yazarmisiniz

tesekkurler simdiden:1hug:

Canım bi arkadaşın evinde gördüm cam sildik ama cidden süperdi iz miz yok deterjansız su+bez süper çözüm. Güzel diye bende aldım marketten ama tırışka çıktı benimki. Onlar nerden aldı sormayı unuttum. Yalnız diğer bezlere göre güzel toz alıyor bu haliyle.

evet canım marketlerde ucuza satılanları işe yaramıyor. 25 30 liraya satılanlar tek bezle deterjansız su lekesi yapmadan cam siliyor

cam ve mutfak bezi harika royel kullanıyorum bunları kullanırken çok iyi sıkmak gerekiyor haydi temizlik çok kolay

harıka tek kelıme ıle..
markasını bılmıyom ama evde bıtane var sankı hayatımdakı yol arkadasımmıs gıbı ya elımden bırakasım gelmıyo acık yesıl rengı ıle:)..

bende mobılya için cam için ve yaglı yuzeyler için kullanıyorum acayip kolaylık saglıyor canım cok memnunu tanesını 20 den almıstım!

markasını bılmıyorum bende komsumdan 25 e aldım mennunum

bende aldım komşudan..yeşil bir bez.. markası royal..bez yeniyken çok memnundum.alırken ömrü en az 3-4 yıl özelliklerini koruyo denmişti..ama bir yıl sonra bez eski performansı vermez oldu..toz ve iz bırakmaya başladı..bilginize...

ben bu bezlerden kullanıyorum ben home shoptan 2 sene önce almıştım mor renkte makinede yıkıyorum ben 90 dereceye kadar yıkanabiliyor ama ben çok memnunum fiyatı 2 sene önce 30 tl idi

bende kullanıyorum yengemiz den pakette 3 tane var mutfak ,cam,toz üçlü 20 milyon hele mutfak bezi detarjansız dolapları fırını bir seferde siliyorsun pırıl pırıl
araştırdım bu en uygunu geldi uzun zamandır kullanıyorum

petra nın kullanıyorum çokkkkkkkkk memnunum 25 TL idi fiyatı
tek bir cam beziyle bi kere yıkayarak bezi çevire çevire siliyorum camlar pırıl pırıl
toz içinde ayrı aldım valla çok pratik ne iz kalıyor ne leke
sopalı yer temizleme setinden aldım yer ve duvar için
toz alır gibi duvar siliyorum tertemiz yapıyor

yalnız kızlar bezlerin ömrünü uzatmak için kesinlikle deterjanla yıkamayın sadece beyaz sabunla
ben çok bez olduğu için sabun tozuyla makineye atıyorum

kullandıkça daha çok alasım geliyor her aldığımdan çokkkkk memnun kaldım 2 senedir kullanıyorum bezlerimi:teytey:

ben 3 yıl önce silva diye bir markanınkini aldım 3 tane var pakette toz,mutfak ve cam bezi 20 liraydı.çok memnun kaldım daha sonra hlı ve koltuk silme bezini aldım,mobunu aldım,genel yüzey temizleyici aldım hepsi süper ürünler,çok memnun kaldım,en son danışmanı oldum şimdi satışta yapıyorum ek gelirde sağlıyor.ilgilenenlere ulaştırırm yanizemuszemuszemuszemus:teytey:

bende arkadaştan perlanın kini almıştım daha kullanmadım ama arkadaş kullanırken gördüm gayet iyiydi

annemin vazgeçilmez bezi walla banada aldı güzel yani

benimde vazgeçilmezlerimden,
cam silmek hiç bu kadar kolay olmamıştı,
camlarım yere kadar üstelik,
istediği kadar yağmur yağsınnnn,

bende petranınkini aldım 25 tl ye
yalnız cok iyi sıkılmazsa iz kalıyor camlarda

tupperware mikrofiber cam bezi kullanıyorum guzel bir urun kesinlikle iz bırakmıyor ve camlar kolayca siliniyor. Fiyat olarakta gayet uygun...

:lepi:
arkadaşlar bu bezi alana kadar dünyanın parasını bezlere harcadım!!!annem der komşunun bezi,halam der amerikan dan gelmiş al!kısacası en az 15 tl den 4yada 5 bez almışımdır.6 senelik evliyim.neyse gelelim son noktaya eşimin müşterisi satıyormuş,(adam bekar)vermiş eşin denesin bana haber verin demiş.Amannnnnn dedim alt tarafı mahalle arasında temizlik ürünü satan bir yer!neyse kullanım yerleri çok amaçlı... Mutfak,Banyo,ev,iş yani heryer.Allahım ben böle bişey görmedim süppper ötesi...ilk camlarda denedim mecbur kalınca,hiçmi leke kalmaz!kazıyo sanki deterjansız hemde.sonra 1 tane daha al dedim mutfak bezi yaptım onuda .ayrı ayrı kullanım için mutfakta ise sonuç;mükemmmel ya ocak,dolaplar,fayanslardaki yağlar eser kalmadı!!!kısacası şiddetle tavsiye ediyorum!allah razı olsun diyeceksiniz!!!
bu arada bezin adı:favilla ultra microfiber (fiyatı derseniz ben 5 tl ye aldım.ama kaça satıyo bilmiyorum yalan olmasın.tanıdık ya)vereliniortak
saygılar

perla markanın toz bezi vemutfak (ağır kirler için)olanını kullanıyorum memnunum tavsiye ederim biri 20 diğeri 25 tl di alırken sadece su ve bez o kadar deterjansız olması çok güzel yıkarkende beyaz kalıp sabunla yıkıyorum..

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…