Mikrofiber bez kullanip memmun kalanlar ?...

Bende Çok memnunum mıcrofıber bezlerden onlar olması temızlık yapamazdım herhalde Çok kullanıŞlı bende tanesını 20den almıŞtım bende hem toz bezı,hem mutfak bezı hemde halı ve banyo bezı olarak var ve Çokta memnunum hepsınden

eski ismi royal şuan goldensun marka cam bezi kullanıyorum 5 yıldır beyaz sabun dışında deterjan kullanılmazsa çok dayanıklı oluyor çok memnunum tavsiye ederim ilk başta biraz pahalı geliyor ama 5 yılda fazlasıyla parasını çıkardı deterjan almıyorum

Bende kullanıyorum bu bezden gerçekten çok çok memnunum..sadece cam silmiyorum koltuktan tutun bütün ankastra takımımıda pırıl pırıl yapıyo..

eskiden camları temizlemek işkenceydi,yok deterjanıydı yok kurulama bezi yok kıldı tüydü bunu sadece duru su ile yıkayıp güzelce sıkıyosun ve siliyosun kurulamaya gerek yok ayna gibi oluyo..

Ben de kullanıyorum,hemen hemen her yerde.ılk tanışmam Almanyadan gelen bi tanıdık aracılığıyla oldu.Kendisi bu bezlerden pazarlıyordu.O zaman tanesi 20 liradan almıştım.Sonra, şimdi her marketde bulunabilen markalardan da ekledim.Her birini ayrı bir iş için kullanıyorum özellikle pencere camlarında ve diğer ayna gibi cam eşyalarda süper sonuç veriyor.Çok çok memnunum

Ben de halı cam ve genel temizlik için olanları var.Çok güzel temizliyorlar ama ben fazla kullanmıyorum.
Çamaşır suyuna girmedikleri için içim pek rahat etmiyor çamaşır suyu olmadan temizlik yapınca

marketlerde scoh bracht ve viledanın var.bu markalardan kullanan varmı?alsammı acaba?

Bende mıkrofiber bezlerden kullanıyorum.

2-3 tanesini yurt dışından almıstım çok memnundum

Şuandada cam bezı olarak kullandıgım var gayet iyibir çözüm oldu sürekli cam silen birisi olarak.

ama markasını bılmıyorum...

aldım 20 tl ye cam bezi daha bir kere denedim nano fiber dokulu ama sanki üstüne kurulama istiyor gibi. bir de sabunla falan yıkamayın diyor ya beze zarar verirsem.

Bende royal in 4 sene evvel aldığım yeşil renk cam ve lekeler icin beyaz mucize bez dediklerinden var.beyazdan memnunum cam,toz herseye kullanıyorum.cam bezini sevmedim şimdi silva markadan sipariş verdim üçlü bez 10 gun oldu hala gelmedi.bakalım nasıl çıkacak.Duvar ve yer icin olanlarından almayı düşünüyorum birde koltuk halı icin olanlarından.Petra yi merak ediyorum, okuyorum netten memnun kalan da var kalmayanda.Sırf bunu almak icin üye olacagim ama önce siparişlerim gelsin memnuniyet durumuna göre markaya karar vereceğim tabi gelirse ürünlerim.
Bir de bim de satılanlar cok beğeniliyor adını not etmiştim bir yere ilk fırsatta bim e gidip almayı dusunuyorum.Gerçi marketlerde satılan mikrofiber bezler bence işe yaramıyor,hepsi birbirinin aynı ve hiç bir özelliği yok ama yine de bim de satılanı deneyeceğim çevremde kullanıp beğenen var.
Bunun dısında marka önerisi olan var mı?

Son düzenleme:
ben cam bezi denilen deri gibi olan bezlerden pek hoşlanmadım. pazardan 5 TL'ye alan bi arkadaşım önermişti bana da. ben de aldım. ilk aldığım kenarları dikişliydi ve etiketi üzerine dikiliydi, o arkadaşımınki kadar güzel yapmıyordu. sonra tekrar inceledim güzel olan bezi, onun kenarları dikişsiz zikzak kesimliydi. \/\/\/\/\/\/\/\/\/\/\/\/\/\/ bu şekildeydi. ve etiketi bezin üzerinde baskı şeklindeydi. ondan memnunum.

bir de bim'den aldığım iki tanesi 4 tl gibi bişey olan havluya benzer bezler vardı. onlardan almıştım onları da seviyorum.

bana acil lazım
lake mutfak dolaplarımı hangi bez aldıysam çizdi
ne marka nerden bulurum yardım kızlar
vileda banyo mutfak aldım beğenmedim ben

ben cam bezi denilen deri gibi olan bezlerden pek hoşlanmadım. pazardan 5 TL'ye alan bi arkadaşım önermişti bana da. ben de aldım. ilk aldığım kenarları dikişliydi ve etiketi üzerine dikiliydi, o arkadaşımınki kadar güzel yapmıyordu. sonra tekrar inceledim güzel olan bezi, onun kenarları dikişsiz zikzak kesimliydi. \/\/\/\/\/\/\/\/\/\/\/\/\/\/ bu şekildeydi. ve etiketi bezin üzerinde baskı şeklindeydi. ondan memnunum.

bir de bim'den aldığım iki tanesi 4 tl gibi bişey olan havluya benzer bezler vardı. onlardan almıştım onları da seviyorum.

Hangi pazardan?İstanbul dan mı?
Nasıl bir bez resim eklemeniz ve marka yazmanız mümkün mü?

X