miğde bulantısı tekrar başlayan varmıı?

dun çok kötü bulantım oldu...akşam 30dk dan fazla kıvrandım karın agrısından...
kesinlikle akşam hafif yemekler yemek lazım hemde azar azar...bide 1-2 gundur sakız çiğniyordum arada...baktım ki yediklerim agzıma geliyor sakızıda bıraktım...

midenin tekrar bulanip yanmasi,cocugun saclarinin büymesi demekmis,diye okudum.Bu sicak havalarda canim hic birsey yemek istemiyor,midem yaniyor,heralde kizimin saclari cok uzun olacak :))

midenin tekrar bulanip yanmasi,cocugun saclarinin büymesi demekmis,diye okudum.Bu sicak havalarda canim hic birsey yemek istemiyor,midem yaniyor,heralde kizimin saclari cok uzun olacak :))

doktorlarda sac uzamasıyla migde yanmasının uzaktan yakından ilgisi olmadıgını savunuyorlar bende öyle düşünüyorum zatena.s

arzu ela resim albümüne baktım maşallah çok tatlısınız oğluşunla ama sen tekrarmı hamilesin kaç aylık maşallah hiç kilon yok negüzel gözlerinin içi gülüyo allah soldurmasın canım çok güzelsin

arzu ela resim albümüne baktım maşallah çok tatlısınız oğluşunla ama sen tekrarmı hamilesin kaç aylık maşallah hiç kilon yok negüzel gözlerinin içi gülüyo allah soldurmasın canım çok güzelsin

ayy canım sagol.hamileyim 29 haftalık.13 kilo aldım nasıl kilo yok:)

X