Midemi bulandıran eski sevgilim

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
Herkese iyi akşamlar. Burada hayatıma giren hemen hemen herkesle ilgili konular açtım kafama takılanları söyledim. Sayenizde büyük yanlışlardan döndüm. Tüm ablalarıma teşekkür ederim 🫶🏻

En son yanlışım olan kişi eski sevgilim. Ondan ben ayrıldım çünkü soğumuştum fazlasıyla. Olmayacağını anladım. O başlarda ayrılmak istemese de sonra tamam dedi.

Az önce farkettim eskiden aramızda problem olan bir kızı eklemiş. Biz konuşurken sosyal medyada bir etkileşim olmuştu çünkü kızla. Bende daha sonra sordum kim diye aramızda bir şey olmadı konuşmadık demişti şimdide geri eklemiş fotoğrafını beğenmiş falan. Yani konuşurken kandırıldım büyük ihtimalle. Zaten soğumuştum şimdi de midemi bulandırdı sağ olsun

Bu kişiye şu an baya baya sövesim var. Zamanında bana yalan söylediği için. Dediği gibi biri olsa neden biz ayrıldıktan sonra ekleyip fotoğrafını beğensin ki? Büyük ihtimalle mesaj da atmıştır. Bana senden sonra hayatıma kimseyi alamam demişti bunlar yalan dolan biliyorum tabiki. Zaten bekliyordum böyle bişey ama bu eski kızı beklemezdim. Kandırıldığım için kızgınım. Bu kişiye mesaj atasım var. Zoruna gidecek şeyler yazıp engellemek istiyorum. Sizce yazmalı mıyım yazarsam da ne yazayım

Arsızın g*tüne kazık sokmuşlar, bu tıkırtı da nerden geliyor demiş. 😒 Sen yoluna bak kardeşim.

Ne oluyoruz hanımlar? Bu gerginliğinizin sebebi nedir? Hayatınızda bazı sorunlar var sanırım. Her neyse. Bu kişi ile ayrılalı iki hafta oldu neredeyse. Yani daha yeni. Bahsettiğim kız da daha önceden bildiğim bir kız. Tabiki profiline baktım. Buradan kim eski sevgilisinin profiline daha ayrıldığı gün bakmayı bıraktığını söyleyebilir?
Ben buraya fikir almak danışmak için konu açıyorum. Sizin gibi parazitlerde damlıyor böyle.
Efendi efendi yorum yapacaksanız yapın. Yoksa konudan uzaklaşın. Kimse sizden zorla yorum istemiyor.
İşsiz gibi eski sevgilisinin kimi takip ettiğini stalklayan bir insana çok bile yazmışız.

Eski sevgilinizin kimi eklediğinden kimle konuştuğundan sizene ki. Eğer yazarsanız çok saçma olur zaten siz ayrılmışsınız tutup hala takip ettiğinizi kıskandığınızı hissettirmek istiyosanız yazın. İnanılmaz varoş hareketler bunlar

Yazmayın. Ayrıldığı içindir ki eskide olan herkesi geri ekliyor. Siz sadecee ona denk geliyorsunuz belkide. Erkekler klişe olayı ayrıl eskileri ekle flört et vs. Zamanla bunu asacağınızı düşünüyorum. Kolaylıklar dilerim güzellikler sizinle olsun

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
X