Mide bulantınız geçtimi

E

EU1

Ziyaretçi
  • Konu Sahibi EU1
14 haftalık hamileyim.fakat halen bazı gıdalara karşı mide bulantım var.sizler nelerden tiksindiniz?mesela ben balık,soğan yiyemiyorum.sıcak hiçbirşey içemiyorum.beklemedeyim halen geçmesi için.

• Konu Sahibi EU1
benim 12 hafta hiç bi bulantım olmadı ama ilginçtir 12 den sonra sabahları aç olunca öğürme geliyor ve su içmişsem çıkarıyorum.bişeyler yiyince geçiyor.hemen hemen her sabah oluyor.bide ben evde kahvaltı yapamıyorum işe gidince orda yiyorum bişeyler belki bi süre aç kaldığım için oluyordur.

• Konu Sahibi EU1
benim tiskindiklerim olmadı sadece yemek istemedim bazı şeyler oldu migde bulantısına gelince ilk 3 ayı gectikten sonra rahatladım hele şu sıralar cok daha rahatım cok yorgun oluyordum yeni toparladım artık iş güc yapabiliyorum cok şükür benim sabahları ac karnına kalktıgım zaman migdem cok bulanırdı ögüre ögüre zorla kusardım

• Konu Sahibi EU1
Benim çok kötüydü bulantılarım ve yaklaşık 1 aydır geçmişti ama 1 haftadır hafif hafif yeniden başladı gibi. Daha bu sabah çıkardım biraz. İnşallah geçer tekrar. Gerçi şuan öksürüyorum onun da etkisi var bulanmasında.

• Konu Sahibi EU1
Benim mide bulantılarım geçti. Ama şimdi yanma ve ekşime hissediyorum. Büyükler saçları çıkmaya başlamıştır ondan diyorlar.

• Konu Sahibi EU1
ilk zamanlarda sadece bulantı vardı...son 1 aydır hergun sabah çıkarmadan işe gelemiyorum...tatlı hiç bir şey yiyemiyorum...aşırı midemi bulandırıp ekşitiyor...

• Konu Sahibi EU1
Benim ilk aylardan 4. ayıma kadar sürdü.Şimdi sadece bazen midemde yanma oluyor.Aynen bıdışım bizimkilerde öyle diyolar.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…