Mide Bulantılarım Çok Fena Yardımmm

zeyno 2

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
7 Nisan 2008
131
0
Selam arkadaşlar 6+4 günlük hamileyim ama mide bulantılarım çok fena işe bile gidemeyecek duruma geliyorum ne iyi gelir ajaba bilen varsa cevaplarınızı bekliyorum yemek mümkün değil yiyemiyorum hep bir elim ağzımda kapalı geziyorum a.s.

cnm geçmiş olsun,anneliğin sabır gerektiren yanlarından biri de bu olsa gerek.Ama sana ginger isminde bir ilacı tavsiye edebilirm tamamen doğal günde 8 taneye kadar alınabiliyor.İlk alışında 2 kapsül olacaksın.İçinde zencefil var başka hiçbirşey yok.Ablam kadın-doğum uzmanı.Bütün gebeleri çok rahat bir gebelik geçiriyor bu ilaç sayesinde

bende senin gibiyim 10+0 hamileyim
3 haftadırda böyle
5 kilo verdim
şiddetlindikce bulantılarım doktorum yardımıyla izotonic 500 cc,bemiks ampul,metpamid ampul ilave edilerek serum alıyorum
en etkilisi bu...
ilaçlar bende fayda etmedi..

Bol bol zencefil kaynatıp içmeni öneririm, bir de doktoruna sor ama, b6, b12 vitaminleri de bulantı giderici, kafana göre almazsın, yine de uyarayınm :))

mucukk

bende aynı durumdayım hiç farkımız yok..aç geziyorum resmen..yesem çıkartıyorum..arkadaş 5 kilo verdim demiş...üstelik ben gr bile vermedim ne hikmetse...iyi olayımda kilo sorun değil...randevu almıştım yarın doktora gideceğim bunuda soracağım....hepimize geçmiş olsun

benim de fena halde mide bulatılarım, ne zaman bitcek bilmiyorum, doya doya yemeye hasret kaldım, her kokuya duyarlıyım, yaa bilmiyorum ama karpuz kokusuna bile dayanamıyorum, 3 haftadır 1 dilim karpuz almadım ağzıma, diğer kokulu yiyecekleri siz düşünün, en kötüsü de ilk üç aylık dönemde balık yemeyi , et yemeyi öneriyor herkes, ama ben daha bir lokma yiyemedim, kokusundan.. Bebbek için dayanayım diyorum ama kendimi lavaboya zor atıyorum. İmdaaaaaaaattttt...

kizlarr ben neler cektimm dort ay bitemek uzere halaada kusuyorumm
ve yanlizca bir kilo almisimm odaa aksamlari boyle cikiyorr
allah yardimcimiz olsunn ben cektimm bi care bulamadimm

merhaba arkadaşlar bende 5 ay boyunca bulantı çektim yediğim herşeyi kustum su bile içemiyodum hala bile sabahları bulantıyla uyanıyorum neyseki sadece bulantı bişeyler yedikten sonra geçiyo doktorumun verdiği dramamine adlı bulantı ilacını kullandın 4,5ay ama şu bir gerçekki hiç bişey fayda etmiyo olucağı varsa oluyo bide bu bulantılar bebeğin sağlıklı bir şekilde büyüdüğünü gösteriyo bu yüzden birazcık sabredecez bebişlerimiz için değer dimi bide bazıları hamilelikte çok bulantı çekenin kızı olucağını söylerler n ekadar doğru bilmiyorum ama benim kızım olucak :dance:

cavaplarınız için teşekkürler kızlar evet bebekler için sabretmemiz lazım allah yardımcımız olsun hepimizin bir süre aç gezecez artııkk

kızlar galiba en ufak sıyrıkla atlatan benim 10+3 olduk ve şükür bulantılarım geçti.bulantım olduğunda kraker yedim hani çocukluğumuzda tek çeşit olan tuzlu çubuk kraker.çok da faydalı oldu.ilaç kullanmadım çünkü ilaçların tümüne alerjim var.BULANTILARIN SEBEBİ BEBİŞLERİMİZ VAR OLDUKLARINI HİSSETTİRİYORMUŞ.SANIRIM BİR NEVİ DİKKAT ET BEN VARIM DİYORLAR

ben hamileliğimd e21 hafta boyunca kustum ve hiç kilo almadım normal olarak sonradan geçti dr um bir ilaç verdi banada allah yardımcın olsun az ve sık sık ye işe yarayabilir.... bilirim ne zordur onlar....

arkadaşlar bende hamileyim adet düzensizliğim olduğu için kaç haftalık olduğunu bilmiyoruz 8 gün önce doktora gittik gebelik kesesini gördük doktor bazı tahlillerle birlikte 10 gün sonra tekrar gelin dedi kalp atışlarını dinleyeceğiz ve ne kadarlık olduğuna bakacağız dedi 2 gün kaldı çok heyecanlıyım bir sorun yoktur inşallah mide bulantılarım benimde çok kötü ve çok sık tuvalete gidiyorum sizce herşey normal mi çünkü hamilelik hakkında hiç bişey bilmiyorum yaşadığım yerdede kimseyi taımıyorum 3 aylık evliyim yeni üyelerdenim 2gün oldu herkese sevgiler

AYSE-MELEK yaşadığın ve yaşadığımız herşey normal galiba inşallah kalp atışlarınıda duyduğumuz anda herşey daah güzel olur kendine bebişe dikkat et

valla mide bulantın varsa herşey normal demektir şeker hadi bakalım inşallah görürsün miniğini.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…