Mide Botoksu: Ameliyatsız Kilo Verme Yöntemi

doraparlaaa

Yeni Üye
Kayıtlı Üye
2 Ekim 2023
2
0
29
Merhaba,
Bir süredir mide botoksu hakkında bilgi toplamaya çalışıyorum. Genel olarak memnun olmayan kötü yorum yapan yok. Kulakdan duyma bilgiler harici genel bir memnuniyet var. Dikkatimi bu yüzden çekti.

Her mide küçültme, balon veya botoks gibi işlemlerde dünyada ve ülkemizde vefat eden insanlar olmus. Bunlar haricinde bilgi verebilecek deneyimlemiş kişiler bu başlıkta toplanabilsek benim gibi bilgi arayanlara da faydalı olabilecegine inaniyorum.

Bu yöntem ameliyat istemeyen kişilerin tercih ettiği bir sey olduğu için altına ameliyat önermemenizi rica ediyorum. Bilgi kirliliği oluşturmadan kısa ve net deneyim paylasabilirsek güzel bir amac altında toplanmis oluruz. Diyet gibi yöntemleri defalarca denemiş insanların arastirdigi bir yöntem bu yüzden diyet tavsiyesi de vermemenizi rica ediyorum.

-Güvenilir hastane ve kliniklerde güvenilir hekimlerce yapılması ciddi önem arz eden bu işlem için Mesaj kısmından hastane ve doktor ismi önerebilir misiniz? Umarım burası uydurma reklamla dolmaz. gercek işlem yaptıran insanlara ulaşabiliriz.

Merhaba. 05.08.2024 tarihinde mide botoksu yaptırdım. Yaptırdığım gün itibariyle açlık tamamen azaldı diyebilirim. 1 haftada 3 kilo verdim. Fakat 5./6. Günden sonra nefes darlığı başladı yürürken bile cok zorlanıyorum. Cok korkuyorum. Bugün 9. Gün, iştahımda inanılmaz ciddi bir fark var. Yemem gerektiği için yiyorum sadece. Dr ile görüştüm bunlar az beslendiğin için diyor fakat botulizm diye birsey varmış. Aşırı korkuyorum. Sırf bunu araştırmak için siteye üye oldum. Benim yaşadığımı yaşayan oldu mu? Bu normal mi lütfen bilgilendirin 🙏🏻

Merhaba. 05.08.2024 tarihinde mide botoksu yaptırdım. Yaptırdığım gün itibariyle açlık tamamen azaldı diyebilirim. 1 haftada 3 kilo verdim. Fakat 5./6. Günden sonra nefes darlığı başladı yürürken bile cok zorlanıyorum. Cok korkuyorum. Bugün 9. Gün, iştahımda inanılmaz ciddi bir fark var. Yemem gerektiği için yiyorum sadece. Dr ile görüştüm bunlar az beslendiğin için diyor fakat botulizm diye birsey varmış. Aşırı korkuyorum. Sırf bunu araştırmak için siteye üye oldum. Benim yaşadığımı yaşayan oldu mu? Bu normal mi lütfen bilgilendirin 🙏🏻
Çok geçmiş olsun. Doktorun sana güven vermediyse kendine botoks yapan farklı bir cerrah bul ve danış mutlaka. Ben kendi arastirmalarımda kusma, ishal gibi yan etkileri duydum. Nadir şekilde botoks alerjisi olabiliyormuş.

X