Microblading sildirme NOLUR YARDIM EDİN LÜTFEN

flora987

Üye
Kayıtlı Üye
5 Kasım 2021
6
1
33
kızlar merhaba ben 3 gün önce microblading yaptırdım ama çok pişmanım solüsyonla sildirme yaptırdım ama sanki çok işe yaramadı picosure diye bir lazer cihazıyla da siliyorlarmış
Daha önce sildiren oldu mu herhangi bir şekilde lütfen yardım edin her gün ağlıyorum

kızlar merhaba ben 3 gün önce microblading yaptırdım ama çok pişmanım solüsyonla sildirme yaptırdım ama sanki çok işe yaramadı picosure diye bir lazer cihazıyla da siliyorlarmış
Daha önce sildiren oldu mu herhangi bir şekilde lütfen yardım edin her gün ağlıyorum
merhaba ben de sizin gibi yaptırdım çok kötüydü hem kalın hem siyah hem de dövme boyası kullanılmış. Yıkadım kremler sürdüm renginde hiç açılma olmayınca 30 gün zor bela bekleyerek direkt pico lazerle sildirdim. hiç solüsyon denemedim. 7 seans da çıktı tabi işlem kötü ve dövme boyası olunca ve hiç zararı olmadı pico lazer dediğiniz şey zaten sadece boyayı algılıyor. normal vücut lazeri olmadığı için kıl köküne zararı yok benim bide kaşımda çok boşluklar vardı lazer o bölgedeki kıl köklerini hareketlendirdi galiba boşluk olan yerlerde kaşlarım çıktı :)))) şimdi orjinal kaşım eskisi gibi ama solüsyon dediğiniz şey sıvı bir şey içeriğini bilmediğiniz şeyleri hele hele yüz bölgesine sürmeyin bence kalıcı hasar bırakabilir.

Solüsyona bel bağlamayın bence çok uzun ve meşakkatli bir süreç. Pico lazer yapan bi yer varsa oraya gidin. Bende microblading için gitmiştim kadın birde üzerine pudralama yapmış rotus yaptırmadigim halde baya köyü kaldı. Bir seans solüsyon yaptırdım keşke hiç yaptırmadan direkt lazere gitseydim. Pico lazer ile ilk seansta bile silindi çok yakından bakınca hafif iz vardı. İkinci seansta ondan da kurtuldum. Ama pico lazer olacak bir tane daha var o yara ya da kaşta dökülme yapabiliyor

Merhaba canım öncelikle sakın ol bu tür işlemleri yaptırmak için iyi yer seçmek lazım yoksa bastırabiliyorlar bende zamanında yaptırdım ve boyası kalitesiz çıktığı için yeşil olmaya başladı cildimde kaşlarım sonra zamanla rengi açıldı şuan yok gibi nerdeyse ben baya uzun uzun limon felan sürdüm rengini açmak için tabi kolay olmadı bu kumaş değil ki çamaşır suyu gibi dök çıksın 🤣 lazer ile sildirebilirsin ama cildinde kızarıklık kalacak annemde sildirdi ve kıp kırmızı oldu kaşları daha doğrusu cildi. Lazerle sildirip cildin için bişeyler yapıp ara verebilirsin böyle işlem için ama nekadar kötü yapmış olabilir ler ki merak ettim özelden resim görebilirmiyim kaşlarının ?

Lazer yaptırma diyenleri dinleme asıl solüsyon cilde aşırı zarar veriyor. Çözümü de çok uzun sürede oluyor. O da mükemmel silinene çok rastlamadım. Ben ikisini de denedim. En son lazerle sildirdim ve şu an hiç iz kalmadı. Kaşları dökmüyor tersine kıl kökünü uyardığı için boşluk olan kısımları da doldu kaşlarımın. Ama kesinlikle güvendiğin ve işi uzatmayacağına emin olduğun bir yere git

X