Gebeliğe Hazırlık MFK Yöntemi ve Gebeleri 💙

Gebe kalmayı planladığımızda yapmamız gereken hazırlıklar.
Öyle canım takviye gıda işte

Kız karar verin ay kafam çorba oldu ahah, şimdi cuma oldu en son. Bir de bugün yaptım hata mı ettim o zaman
00.00 dan sonra devam etseydin keşke dün bizde öyle yaptık 12 den sonra diye ama 3 gün tamamen boş diye biliyorum ben amann deneyip göreceğiz bosver kuzum bol bol döllensinler aralık ayında insallah

Öyle canım takviye gıda iştee
Eskileri düşünüyorum. Niye annelerimiz, akrabalarımız hemencikde çoçuk yapıyordu. Niye şimdi bu zor. Her 10nan beşinde pcos var, 1de kist. Kalan 4u normal zorlanmadan hamile kalıyor. Hepsi yediğimiz o gereksiz şeylerden Sağlıklı doğru düzgün beslenirsek aslında her şey kolay olacakda

00.00 dan sonra devam etseydin keşke dün bizde öyle yaptık 12 den sonra diye ama 3 gün tamamen boş diye biliyorum ben amann deneyip göreceğiz bosver kuzum bol bol döllensinler aralık ayında insallah
Spermin işi yumurtaya ulaşmak bizimkiler alık alık ortalıkta gezip galiba bı türlü ulasamiyo hedefe

Ya kizlae bizde hep gece yapiyoruz ahaha bir ara ben soracaktim acaba gece yapip bazen uyuyorum allah affetsin ama acaba diyorum geceleri vucut uyku modunda olunca dollenemoyormu olmuyormu baska saatelerde deneyen varmi vee ise yarayan feln sormak lazim

Ben hep gece yapardım, gündüz öğlen yaptığım ayda tutmuştu bilimsel açıklama var mı bilmiyorum

Evet bide çok küçük yaşta evlendikleri için vücut genç rezerv çok çabuk gebe kaliyolarmis ama çocuklarda ömür yokmustu.simdi sağlık var çocuklar uzun ömürlü ama gebelik oranı düşük.e hemen de evlenilmio bide yenilen içilen de etkisi var tabi

Yok ya onunla hiç alakası yok. Aslında gece stressden uzağız, kafamız dinleniyor. Onlarda kendi işlerinde gidiyorlar borulara. Mesele o boruya yumurtanın ulaşması

Evet yaşında önemi var. Yediklerimiz artı hava kirliliği

Gece daha aksiyonlu oluyormuş beyfendi moda giriyormuş öyle bu ay askerlerine talimatları ver dedim fazla oyalanıyorlar yolda olmuyo döllenme işte

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…