Gebeliğe Hazırlık MFK Yöntemi ve Gebeleri 💙

Gebe kalmayı planladığımızda yapmamız gereken hazırlıklar.
Kızlar kimse şu karışım için ordan burdan alın şukadar koyun demesin mümkünse hoca dediklerimin hepsini harfiyen uygulamayan mfk uyguladım demesin dedi. Adamın bir bildiği var demekki üç beş kuruş ucuza getirmeye çalışırken ugulamayı bozmayalım. Evet hepimizi maddi manevi yoran bir süreç ama bir umut. İsteyen istediği yere yaptırsın ama bu konu başlığı tamamen mfk için. Yurtdışında olanlar mecburi olarak alamıyor fırsatları olsa onlarda eminim alırdı bu parayı karışıma vermesek ovulasyona carta curta vericez belki yöntemi tam uygulayınca doğal gebe kalacakken harfiyen uygulamadığımız için aşılama tüp gibi yollara girip çok daha büyük paralar kaybedicez.. karışım fiyatı gayet makul orijinal arı sütünün has balın propolisin fiyatından haberi yoktur aksini söyleyenin. Ben tüm markaları denedim hiç biri mfk karışımı kadar gerçek bir bal tadında değildi grip oldum iki günde iyileştim yerken gayet etkili. Maliyeti düşürmeye çalışıp yöntemi sabote etmeyelim

Kızlar kimse şu karışım için ordan burdan alın şukadar koyun demesin mümkünse hoca dediklerimin hepsini harfiyen uygulamayan mfk uyguladım demesin dedi. Adamın bir bildiği var demekki üç beş kuruş ucuza getirmeye çalışırken ugulamayı bozmayalım. Evet hepimizi maddi manevi yoran bir süreç ama bir umut. İsteyen istediği yere yaptırsın ama bu konu başlığı tamamen mfk için. Yurtdışında olanlar mecburi olarak alamıyor fırsatları olsa onlarda eminim alırdı bu parayı karışıma vermesek ovulasyona carta curta vericez belki yöntemi tam uygulayınca doğal gebe kalacakken harfiyen uygulamadığımız için aşılama tüp gibi yollara girip çok daha büyük paralar kaybedicez..
Ben geçen ay adama mesaj atmıştım cevap vermeyince gittim aktardan aldım ama bu ay tavsiye ettiği yerden alacam yeşillik yürüyus yaparım ama detoksunu bilmiyorum

Kızlar kimse şu karışım için ordan burdan alın şukadar koyun demesin mümkünse hoca dediklerimin hepsini harfiyen uygulamayan mfk uyguladım demesin dedi. Adamın bir bildiği var demekki üç beş kuruş ucuza getirmeye çalışırken ugulamayı bozmayalım. Evet hepimizi maddi manevi yoran bir süreç ama bir umut. İsteyen istediği yere yaptırsın ama bu konu başlığı tamamen mfk için. Yurtdışında olanlar mecburi olarak alamıyor fırsatları olsa onlarda eminim alırdı bu parayı karışıma vermesek ovulasyona carta curta vericez belki yöntemi tam uygulayınca doğal gebe kalacakken harfiyen uygulamadığımız için aşılama tüp gibi yollara girip çok daha büyük paralar kaybedicez.. karışım fiyatı gayet makul orijinal arı sütünün has balın propolisin fiyatından haberi yoktur aksini söyleyenin. Ben tüm markaları denedim hiç biri mfk karışımı kadar gerçek bir bal tadında değildi grip oldum iki günde iyileştim yerken gayet etkili. Maliyeti düşürmeye çalışıp yöntemi sabote etmeyelim
Siz niye yükseldiniz bu kadar hanımefendi, sakin olun lütfen mfk ne diyor önce sakin olmalıyız 😊

Ben geçen ay adama mesaj atmıştım cevap vermeyince gittim aktardan aldım ama bu ay tavsiye ettiği yerden alacam yeşillik yürüyus yaparım ama detoksunu bilmiyorum
Diyet ve yürüyüş hareket çok önemli kesinlikle.. Kilon varsa muhakkak diyet işe çok yarıyo canım ben uzun zamandır ahmet apa ile saglıkli yasam adli diyeti uyguluyordum yazin cok bisiklet sürdüm 15 kilo kadar verdim tatilde de çok yemedim Ekimde Türkiyede çok yüzdüm ve yürüdüm birazda ona bagliyorum bu ay gebe kalmami.. Bunlarda bir sebep tabi.. Sebepler alemindeyiz. Sebepsiz yaprak düşmüyor. Gayret bizden taktir Allahtan..
Ben inanıyorum bu topikte ki herkes yakın zamanda gebe haberleri verecek 🥰🥰🥰

Son düzenleme:
Diyet ve yürüyüş hareket çok önemli kesinlikle.. Kilon varsa muhakkak diyet işe çok yarıyo canım ben uzun zamandır ahmet apa ile saglıkli yasam adli diyeti uyguluyordum yazin cok bisiklet sürdüm 15 kilo kadar verdim tatilde de çok yemedim Ekimde Türkiyede çok yüzdüm ve yürüdüm birazda ona bagliyorum bu ay gebe kalmami.. Bunlarda bir sebep tabi.. Sebepler alemindeyiz. Sebepsiz kuş uçmuyor. Gayret bizden taktir Allahtan..
Ben inanıyorum bu topikte ki herkes yakın zamanda gebe haberleri verecek 🥰🥰🥰
Hayırlısı olsun inşallah 🙏 ben 65 kiloyum boyum 1.62 falan çokta kilom yok ama yürüyüş yapacam

X