Mfk ürünlerini kullananlar bakar mısınız😇

Varmi aranizda pko olup kilolu olup mfk ile hamile kalan? Bende istiyorum yurt disindaym kargo yok dediler..

ben de birkaç gündür bakınıyorum tam sipariş verecek oluyorum bir şey okuyorum vazgeçiyorum tüp bebek sürecinde tiroid sıkıntısı başladı onunla ilgili ilaç kullanıyorum. birisi tiroidimi tetikledi nodüllerimi büyüttü gibi bir şey yazmış canım sıkıldı biraz da burada bakınayım kullanan var mı dedim

Bende yaklaşık 5 haftadır kullanıyorum eşimle eş paketi aldık 4 Kasım adet tarihim ama hiç umudum yok

Bende yaklaşık 5 haftadır kullanıyorum eşimle eş paketi aldık 4 Kasım adet tarihim ama hiç umudum yok
Ben de 5 haftayı geçti ilk kullandığımda adetime 10 gün kala geldi adetim 4 gün gecikti. Şimdi hala bekliyorum. Adetime 5 gün var ben de 4 kasım adet günüm . Ama nedense hiç umutlu değilim .

Canım mfk bilmiyorum denedim bende advictor ama adetimi çok geciktirdi istersen birde Saraçoğlu ürünlerini dene müşteri hizmetlerini arıyorsun hamile kalmak istiyorum diyince zaten sana uygun şeyleri söylüyorlar bi araştır istersen ben onun ürünlerini deneyip şifa bulldum elhamdülillah ama hamile kalmak için olanı denemedim daha lh prolaktin yüksekliği için denemiştim

Canım artık hiç bişey yapmak istemiyorum açıkçası o kadar yoruldum ki aşılama veya tüp bebek yapmadan böyleyim bide. 6 7 ay klomen çatlatma iğnesi kullandırdı doktor yine kalamadım 1,5 senedir istiyoruz ama olmadı nasip değilmiş

Ben de 5 haftayı geçti ilk kullandığımda adetime 10 gün kala geldi adetim 4 gün gecikti. Şimdi hala bekliyorum. Adetime 5 gün var ben de 4 kasım adet günüm . Ama nedense hiç umutlu değilim .
Diğer sayfadan sana yazdım canım 4 kasımı bekleyelim inşaAllah ikimizde hamileyizdir

Kızlar bende bir dış gebelik bir kimyasal geçirdim şimdi Mfk 3 aylık eş paketine başladım inşallah kullanan herkes faydasını görür bende güzel haberler alırsam haber veririm kullanmaya başlayalı 10 gün oldu inşallah isteyen herkese sağlıklı evlatlar nasip olsun

7 yıllık evliyim. 5 sene PCOS'la uğraştım kilo vermeme rağmen gebelik oluşmadı. Deneme süreçlerinde tekkrar kilo aldım. Klomen tedavileri denedik yine olmadı. Geçtiğimiz Haziran ayında 5 haftalık düşük yaptım. Geçen ay mfk ürünlerinden MFK women plus, adalis ve advictor kullandım. Bir ayda 4 kilo verdim. Glifor' u zaten yıllardır kullanıyordum, ekstra olarak omega 3 takviyesi kullandım. Ve bugün kaset teste çift çizgiyi gördüm. Allah'ıma şükürler olsun. Yarın sabah kan testi vereceğim. İnşallah her şey yolunda gider. Allah Mehmet Hocadan razı olsun. Kızlar denemeye değer bir sanş verin derim.

Merhaba kızlar bizde eşimle bugün başladık eş paketine. İnşallah faydasını görürüz

Kizlar merhaba bizde mfk 3 aylik eş paketi aldik inşallah güzel sonuçlar alırız hepimiz 1 hafta oldu başlayalı adetimde yeni bitti mfk günlerinde uyuyor bakalım hepimiz güzel sonuçlar aliriz

Hamile kaldın mı canım

Ben rezevr paketi almıştım hepsini arka arkaya içiyordum çalıştığım için gün içinde içme şansım yoktu yanımda götüremediğim için. Çok şükür 15 haftalık olduk
Merhaba bende bugün sipariş verdim. Amh düşüklüğü var bende. Sizin problem neydi? Amh kaçtı acaba yardımcı olur musunuz

Amh 02 ydi. Çok doktora gittim hepsi de tüp bebek önerdi fakat şansımın az olduğunu söylemişti.fsh lh E2 hepsi yerlerdeydi değerlerimin

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…