MFK İLE HAMİLE KALANLAR

Arkadaşlar bende bu ürünü adetin 3.günü kullanmaya başladım şuan adetin 5.gündeyim bu ürünle de ilgili çok olumlu sonuçlar alanlar var acaba aramızda kullanan var mı tam bi mfk diyemem ama ona yakın 😂😂😂

Eklentiler

• Screenshot_2021-11-22-14-40-55.png
    Screenshot_2021-11-22-14-40-55.png
    188,8 KB · Görüntüleme: 118
Kızlar günaydın bende bu ay deniyorum mfk yı inşallah güzel haberler alırız. Deneyipte regl olan nerdeyse duymadım gibi.

Selam herkese bende yeni üye oldum buraya Mfk hikayesinden sonra:KK66: 3 aydır hocayı takip ediyorum bende Bu yöntemi denemek istiyorum, 25 gün önce vakum kürtaj oldum henüz regl olmadım ama :KK43:

Merhaba arkadaşlar hepimize umut olması açısından açıyorum bu konuyu MFK yöntemi ile hamile kalanlar bizimle paylaşırsa hepimize umut olur, birbirimize destek olalım yardımcı olalım. Ben henüz başlamadım denemeye bu ay adet görürsem başlayacağım bende.
Hadi buyrun :halay:
Ben de bu yöntemi denemeyi düşünüyorum. Tüp bebek tedavisiyle bir kızım var inşallah gerek kalmadan Mfk gebesi olurum. Allah isteyen herkese nasip etsin inşallah 🤲

Merhaba arkadaşlar bende mfk yöntemi denedim 11 Kasimda âdet oldum şuan bekliyoruz balı da aldım kullanıyorum bitsin tekrar kullancam ilk mfk yöntemine başladım kimyasal sonuç oldu Ekim ayında Kasım da bekliyoruz inşallah olumlu sonuç alırız dayanamadım test yaptım silik çizgi çıktı beklicem Artık hayırlısı

Merhaba arkadaşlar hepimize umut olması açısından açıyorum bu konuyu MFK yöntemi ile hamile kalanlar bizimle paylaşırsa hepimize umut olur, birbirimize destek olalım yardımcı olalım. Ben henüz başlamadım denemeye bu ay adet görürsem başlayacağım bende.
Selam bende hocayi yeni kesfettim ins bu ay basliyorum o yonteme ama instg bi cok kez yazdim ama cvp alamadim hocaya o nun linkini verdigi sitedeki bal polen karisimini almamiz sartmi kizlar herhangi bi aktardan alsak olmazmi acaba yoksa onunki ozel karisimmi bilemedim bilen varsa yazarmi:)

Geçen ay bende denedim regl oldum bugün tekrar başlıyorum inşallah buay olacak ümidim tam

Folik asit doktorum başlatmıştı bikac gün öncede d vitamini aldım eşimle kullanioz.benim 1 tane kızım var 2.olsun die uğraşıyoz ona balık yağı almıştım ona verirken OMEGA kendimde 1 tatlı kaşığı içiyorum bı karışım kaldı onu almadık ama o doktorun önerdigi karışım çok pahalı ya.arifoglu die marka var netten sipariş versek nasi olurki.bal.propolis arı sütü polen kullananlar ne marka kullaniyorsunuz
Onu bende düşündüm de hatta gittim baktım ama yinede hocanın önerdiği yerden aldım oda eşime kaşıntı yaptı

Herkeze selamlar hocam Instagram da hikayesini görüp yazmak istedim 🥰 1 yıldır evliyim ilk günden beri gebelik düşünüyorum hocam 2 kez yaz yağmuru geçirdim bir daha 8 9 aydır sağlıklı gebelik elde edemedim Türkiye'ye geldiğimde mfk karışımı almak istiyorum sabırsızlıkla bekliyorum 🥰 inanıyorum gebe kalacağız Tiniminimavihanim Tiniminimavihanim 🥰🥰

Herkeze selamlar hocam Instagram da hikayesini görüp yazmak istedim 🥰 1 yıldır evliyim ilk günden beri gebelik düşünüyorum hocam 2 kez yaz yağmuru geçirdim bir daha 8 9 aydır sağlıklı gebelik elde edemedim Türkiye'ye geldiğimde mfk karışımı almak istiyorum sabırsızlıkla bekliyorum 🥰 inanıyorum gebe kalacağız Tiniminimavihanim Tiniminimavihanim 🥰🥰
İnşallah canım benim o günleri bizde görürüz baksana ne kadar güzel haberler geliyor linoşum 😍❤️

Merhaba , ben MFK yöntemini bilmiyorum, yeni evliyim ve çocuk düşünüyoruz nedir bu yöntem acaba ?

Merhaba 😌 Bende 1 yıllık evliyim ve gebelik düşünüyorum. MFK karışımı nedir acaba hocamın st gördüm ama anlayamadım 🥲

Merhaba 😌 Bende 1 yıllık evliyim ve gebelik düşünüyorum. MFK karışımı nedir acaba hocamın st gördüm ama anlayamadım 🥲
Merhaba canım normal şekilde stressiz gebelik planlaması demek onun için bazı takviyeler var
1. Doktor Bey’in sayfasında önerdiği bal karışımı
2.Omega3
3.Folat
4.D3/k2 vitamini
Adet bitimi ilişki başlar.Mesela 7.gün bitti
8.gün ilişki 3-2-3-2 gün ara ile ilişki öneriyor eğer polikistikover varsa 21. gün 24.gün ilişki önerir
Aynı zamanda En az 5000 adım
Sebze ağırlıklı beslenme yeşillik tabağı
Ve gökkuşağı taba her renkten bir gıda düşün bu şekilde önerileri var

Merhaba, ben de ilk kez denedim MFK yöntemini. Önce Allah sonra MFK yöntemi. Mfk tamamen uyunca oluyor dediklerini yapınca. 7 yaşında bir evladım var üç senedir istiyoruz bu ay denedim. Adet olacağım gün idrar testi yaptım evde çift çizgi bir gun sonra kan testi yaptırdim sonuç 395 var yani. Mutlaka deneyin ve uyun dediklerine. Şimdiki doktorlar bile bu kadar ilgilenmiyor ama Mehmet Fatih Karsli hocanın var bir bildiği, bilgisine tezlerine inanıp güveniyorum. Deneyin boş çıkmazsınız. İlerleyen günlerde yine yazarım gebeliğin devami ile ilgili

Merhaba, ben de ilk kez denedim MFK yöntemini. Önce Allah sonra MFK yöntemi. Mfk tamamen uyunca oluyor dediklerini yapınca. 7 yaşında bir evladım var üç senedir istiyoruz bu ay denedim. Adet olacağım gün idrar testi yaptım evde çift çizgi bir gun sonra kan testi yaptırdim sonuç 395 var yani. Mutlaka deneyin ve uyun dediklerine. Şimdiki doktorlar bile bu kadar ilgilenmiyor ama Mehmet Fatih Karsli hocanın var bir bildiği, bilgisine tezlerine inanıp güveniyorum. Deneyin boş çıkmazsınız. İlerleyen günlerde yine yazarım gebeliğin devami ile ilgili
Merhaba sizin paylaşımı doktorun hikayede gördüm.benim de 7 yaşında bı kızım var neredeyse bizde tam olarak 2 senedir ama buna 3 seneye yakındır diyebiliriz deniyoruz.1 yildirda ilaç tedavisi ve bu ay başarısız bı aşılama yapıldı en son doktor tüp bebek dedi.kizimdan önce düşüğüm var 2 kere nasip olan gebelik neden bu yoldan olmasın ki dedim vallahi bana acayip ümit oldunuz.hayirli olsun gebeliginiz sağlıcakla ilerlesin inşallah

X