MFK İLE HAMİLE KALANLAR

Merhaba arkadaşlar hepimize umut olması açısından açıyorum bu konuyu MFK yöntemi ile hamile kalanlar bizimle paylaşırsa hepimize umut olur, birbirimize destek olalım yardımcı olalım. Ben henüz başlamadım denemeye bu ay adet görürsem başlayacağım bende.
Hadi buyrun :halay:
Kuzum çok şükür ilk denememde gebe kaldım1 yıl1 aydır evliyiz

Eşimde varikosel ve sprm azlığı vardı ileri hareketlilik azdı Bal karışımını içtik hocamızın tavsiyesine harfiyen uyduk

Özellikle MİNDFULLES tekniğiyle olayın üzerine düşmedik düşünmedik hep iyi olcak dedik başarıcaz dedik düşüncemizi tamamen değiştik ve başardık şükürler olsun .

Rabbim anne baba olmak isteyen herkese nasip etsin

Eşimde varikosel ve sprm azlığı vardı ileri hareketlilik azdı Bal karışımını içtik hocamızın tavsiyesine harfiyen uyduk

Özellikle MİNDFULLES tekniğiyle olayın üzerine düşmedik düşünmedik hep iyi olcak dedik başarıcaz dedik düşüncemizi tamamen değiştik ve başardık şükürler olsun .

Tebrik ederim canım Darısı bizlerin başına :)

Hayırlı olsuunn👏tamamına ersin inşallah

Amiinn inşallah.stres gerçekten olacağı varsa oldurmuyo.bende acayip takmış durumdaydım artik en son doktora gidicem dedim ve 1 sene de rahim filmi ofis işlemi eşime sperm testi ilaç tedavisi aşılama hepsini yaptırdım şükür hiç bişi çıkmadı ama o ilaç tedavileri aşılama da insanı bi hayli geriyor zoraki birlikteliğe sebep oluyo.daha önce gittiğim Dr bana istersen rahim filmi çektir

Amiinn inşallah.stres gerçekten olacağı varsa oldurmuyo.bende acayip takmış durumdaydım artik en son doktora gidicem dedim ve 1 sene de rahim filmi ofis işlemi eşime sperm testi ilaç tedavisi aşılama hepsini yaptırdım şükür hiç bişi çıkmadı ama o ilaç tedavileri aşılama da insanı bi hayli geriyor zoraki birlikteliğe sebep oluyo.
Daha önce gittiğim doktor istersen rahim filmi çektir demişti yapmadım. Normalden daha da rahat olun şimdi de ikinci sonucu aldım HCG 790 çıktı sizlerden de inşallah böyle güzel haberler alırım

Daha önce gittiğim doktor istersen rahim filmi çektir demişti yapmadım. Normalden daha da rahat olun şimdi de ikinci sonucu aldım HCG 790 çıktı sizlerden de inşallah böyle güzel haberler alırım
Stresi yönetmek çok önemli gerçekten.masallah gayet güzel çıkmış sonuç.tamamina da ersin inşallah 🤲

Merhaba, ben de ilk kez denedim MFK yöntemini. Önce Allah sonra MFK yöntemi. Mfk tamamen uyunca oluyor dediklerini yapınca. 7 yaşında bir evladım var üç senedir istiyoruz bu ay denedim. Adet olacağım gün idrar testi yaptım evde çift çizgi bir gun sonra kan testi yaptırdim sonuç 395 var yani. Mutlaka deneyin ve uyun dediklerine. Şimdiki doktorlar bile bu kadar ilgilenmiyor ama Mehmet Fatih Karsli hocanın var bir bildiği, bilgisine tezlerine inanıp güveniyorum. Deneyin boş çıkmazsınız. İlerleyen günlerde yine yazarım gebeliğin devami ile ilgili
Merhabalar bu mfk yöntemi tam olarak nasıl iyguladiniz eşinize ve kendinize bilgi rica etsem bende belki bubay denemeyi düşünüyorum sizin yazınızı olumlu görünce yazmak istedim ☺️

Evet ya diyorum kendime sağ salim güzel bi değer çıksa inşallah rahatlasaydım ❤❤❤
Merhabalar öncelikle hamileliğiniz hayırlı olsun Allah tamamını erdirsin canım ben sizden mfk ile biraz bilgi rica etsem tam olarak nasıl yaptınız karism falan eşinizle beraber mi kullandiniz yumurtlama zamanı karışım kullanılıyor mu ilişki benim regl 5 . Gün son mesela hemen ertesi gün mü başlamak gerekiyor birde bunları yaparken ovulosyon testi kullanmak gerekiyor mu

Merhaba canım normal şekilde stressiz gebelik planlaması demek onun için bazı takviyeler var
1. Doktor Bey’in sayfasında önerdiği bal karışımı
2.Omega3
3.Folat
4.D3/k2 vitamini
Adet bitimi ilişki başlar.Mesela 7.gün bitti
8.gün ilişki 3-2-3-2 gün ara ile ilişki öneriyor eğer polikistikover varsa 21. gün 24.gün ilişki önerir
Aynı zamanda En az 5000 adım
Sebze ağırlıklı beslenme yeşillik tabağı
Ve gökkuşağı taba her renkten bir gıda düşün bu şekilde önerileri var
esarp esarp okuyabilirsin canımm😇

Merhabalar öncelikle hamileliğiniz hayırlı olsun Allah tamamını erdirsin canım ben sizden mfk ile biraz bilgi rica etsem tam olarak nasıl yaptınız karism falan eşinizle beraber mi kullandiniz yumurtlama zamanı karışım kullanılıyor mu ilişki benim regl 5 . Gün son mesela hemen ertesi gün mü başlamak gerekiyor birde bunları yaparken ovulosyon testi kullanmak gerekiyor mu
Allah razı olsun canım benim MFK yöntemi şu anda güncellendi. Ben önceki MFK yı uyguladım. Yani omega yoktu sadece onun dışında herşey aynı birde 2 doz coronanaşısı oldum ben biontech tercih ettim zaten hoca da bu videolarıyla tanındı aşı gebelik şansını arttırıyor diye...kısaca bunları yaptım canım 4+3+4 uygulamaya çalıştım. Yumurtlama testleri stres yaratıyor kesinlikle yasak diyor hoca benim önceki aylardan kalan yumurtlama testi vardı onu kullandım ama olmasa asla almicaktım

Allah razı olsun canım benim MFK yöntemi şu anda güncellendi. Ben önceki MFK yı uyguladım. Yani omega yoktu sadece onun dışında herşey aynı birde 2 doz coronanaşısı oldum ben biontech tercih ettim zaten hoca da bu videolarıyla tanındı aşı gebelik şansını arttırıyor diye...kısaca bunları yaptım canım 4+3+4 uygulamaya çalıştım. Yumurtlama testleri stres yaratıyor kesinlikle yasak diyor hoca benim önceki aylardan kalan yumurtlama testi vardı onu kullandım ama olmasa asla almicaktım
Teşekkürler canım cevabin için gönlünüzce güzel olsun her şey hayırlı olsun tekrardan ❤️

Teşekkürler canım cevabin için gönlünüzce güzel olsun her şey hayırlı olsun tekrardan ❤️
Allah razı olsun canım herşeyden önce Rabbim ol dedi oldu yoksa yaprak bile kımıldamaz şüphesiz Allahım a şükürler olsun bu güzel haberi aldık inşallah kalp atışı için gün sayıyoruz 🍀 Allah'ım her isteyene nasip etsin inşallah 🙏🙏

Allah razı olsun canım herşeyden önce Rabbim ol dedi oldu yoksa yaprak bile kımıldamaz şüphesiz Allahım a şükürler olsun bu güzel haberi aldık inşallah kalp atışı için gün sayıyoruz 🍀 Allah'ım her isteyene nasip etsin inşallah 🙏🙏
Aminnnn Aminnn. Canım insAllah senden de Allah razı olsun musmutlu günlere bebisinizle insAllah ❤️

Konuyu açtıktan bir kac gün sonra regl oldum bizde 3 yıldır çocuk istiyoruz bu ay mfk deniyoruz. Bizde düşünce tarzimizi değiştirdik kendime sürekli iyi olacak güzel olacak gibi hatırlatmalar yapıyorum inanırsak olur kızlar inşallah o kadar mfk gebesi paylaşıyor hoca bizim neden olmasın 😍 omega d vit falan hepsini kullaniyoruz ben sadece karışımı kullanamıyorum alerjilerimden dolayı çok alerjik bir bünyem var maalesef, denedim kullanmayı ama nefesimi tıkıyor hastanelik olmaya gerek yok dedim demekki bana yaramıyor ne yapalım 😅 Rabbim hepimize sağlıklı bebişler nasip etsin inşallah

Mrb bebeğiniz hayırlı olsun nasıl yaptınız acaba mfk yöntemini bende bugün karışımdan sipariş verdim ama neler yapacağını bilmiyorum lütfen yardımcı olur musunuz

Mrb bebeğiniz hayırlı olsun nasıl yaptınız acaba mfk yöntemini bende bugün karışımdan sipariş verdim ama neler yapacağını bilmiyorum lütfen yardımcı olur musunuz
Thread 'MFK Yöntemi' MFK Yöntemi
Burda ayrıntılı var canım, buna ek olarak bide folat kullanılacak kullanılan her şeyi eşler birlikte kullanıyor

X