MFK EŞ PAKETİ

Sağlıklı gebelik için adendo kullanmak gerekiyormuş
Yani başka ne kullanılıyor bilmiyorum
Kızlar sizler ne kullanıyorsunuz belki eksik kullandığım için sağlıklı gebeliğim olmuyordur

Yok artık çok fazla ya. Ben 2 yıl önce almıştım olmamıştı zaten
önceden kendi ilgileniyormuş. şimdi asistanı yazıyor. doktora sorup. infertelite benim. mesela eşime azoperm ilacı var. eşim de sperm sorunu yok hatta ileri hız falan iyi demiştim. bana da pcos hapı var dedim bende pcos teşhisi yok. anlamadım yani baya ilaçlar dedi. 25 bin tutuyor toplam

önceden kendi ilgileniyormuş. şimdi asistanı yazıyor. doktora sorup. infertelite benim. mesela eşime azoperm ilacı var. eşim de sperm sorunu yok hatta ileri hız falan iyi demiştim. bana da pcos hapı var dedim bende pcos teşhisi yok. anlamadım yani baya ilaçlar dedi. 25 bin tutuyor toplam
Benim de sebepsiz interfilite idi. Hiçbir sorunumuz yoktu ama aylarca içtim olmadı. Bilmiyorum yani yorum yapamayacağım. Ben de aldığımda asistanlarından yazışıp almıştım demek ki bayağı zam gelmiş

Evet Mfk satış sayfasında 4900 tl fiyatı 1 aylık kullanım için amh düşüklüğü varsa onu ekstra eklersiniz. Bende olmadığı için almadım ek olarak pcoson Plus ve azoperm önerdiler onları ekledim
teşekkür ederim. 3 aylık eş kullanımı önerdiler. pcosun ve azoperm de vardı bir de advictor var. 3 aylık kullanım diye 3 adet. bilmiyorum nasıl yapsam. fiyat fazla geldi

teşekkür ederim. 3 aylık eş kullanımı önerdiler. pcosun ve azoperm de vardı bir de advictor var. 3 aylık kullanım diye 3 adet. bilmiyorum nasıl yapsam. fiyat fazla geldi
Tamam işte 3 aylık yerine 1 aylık alın adet olursanız tekrar sipariş verirsiniz toplamla 20 küsür bine geliyor ama aylık aylık almanız daha kolay çünkü karta taksit yok tek çekim oluyor

Tamam işte 3 aylık yerine 1 aylık alın adet olursanız tekrar sipariş verirsiniz toplamla 20 küsür bine geliyor ama aylık aylık almanız daha kolay çünkü karta taksit yok tek çekim oluyor
aa bir de taksit yok :KK43: evet aylık almak mantıklı. diğer ürünleri nasıl yapsam acaba..
bir de üç ay kullanım diyorlar. regl olursanız üç ay mı kullanacaksınız

aa bir de taksit yok :KK43: evet aylık almak mantıklı. diğer ürünleri nasıl yapsam acaba..
bir de üç ay kullanım diyorlar. regl olursanız üç ay mı kullanacaksınız
Diğer ürünlerden de her aylık aldığınız da 1 tane sepete atın zaten hepsi aynı anda bitecek. Ben 2 ay kullandım şimdi regl oldum yenisini alıcam ara vermeden devam ediyorum son paketim

Yarın da benim kargom geliyor 3 aylık eş paketi ve 2azoperm bide 3adviktor verdi umarım işe yarar toplam 17 bin TL'ye geldi parasında değilim ise yarasinda çok umutluyum inşallah bende hamile kalırım bu arada birşey soracam adetim 4 gün gecikti ne adet olacak gibi belirti nede hamilelik belirtim var acaba adet olduktan sonrami kullansam ilaçları

Yarın da benim kargom geliyor 3 aylık eş paketi ve 2azoperm bide 3adviktor verdi umarım işe yarar toplam 17 bin TL'ye geldi parasında değilim ise yarasinda çok umutluyum inşallah bende hamile kalırım bu arada birşey soracam adetim 4 gün gecikti ne adet olacak gibi belirti nede hamilelik belirtim var acaba adet olduktan sonrami kullansam ilaçları
İnşallah sonuç alırsınız. Adet olunca da başlayabilirsiniz belki de gebesinizdir şu an. Paketleri açmayın adet olana kadar. Hamileyseniz iade hakkınız olur

X