MFK EŞ PAKETİ

Bizde aynıyız. Yeni başladık 1. Ayımızdayız :) ben tüp bebek öncesi takviye gibi düşündüm. Ama tüp bebek kadar etkili diyo herkes
Öneriyor musunuz yani.:) Yumurta rezervim az eşimin sperm sayısı az bir yan etki olur diye korktum Vitamin almam gerek ben de doktor mfk çok duydum takip ediyorum alayım dedim. Bir zararını gören yoksa sipariş vereyim . Balı ve eş paketini almam yeterli olur mu? Siz neler kullandınız ?

Sizin adınıza çok sevindim 😊 Mfk ürünlerinin herhangi bir yan etkisini gördünüz mü. Almak istiyorum ben de
Yok Allah var hiç yan etki yaşamadım aksine faydası olduğunu düşündüm. Mesela ben 20 li günlerde yumurtlardım öne çekmişti 14-15. Gğnlerde yumurtlamaya başlamıştım

Çok iyi düşünmüşsünüz kuzum çok sevindim senin adına sağlıkla kucağına al inşallah😍

Nasıl bir zarar bilgi verir misiniz
Öncesinde hormon testlerime kan değerlerime ve hsg me bakılmış ve hiçbir problem görülmemişti raporlarım elimde yani isterseniz atarım da.
Mfk eş paketi denen şeyi eşimle beraber kullanmaya başladık. Yorumlar, olumlu sonuç alan kişiler beni de etkilemişti ne yalan söyleyim. Kullanmaya devam ederken bir gün ayıptır söylemesi kanamalı dışkı yaptım. İlk kez başıma geldi ve derhal kullanmayı kestim. Kestikten sonra da bir daha öyle birşey olmadı. Birkaç ay sonra tekrar kadın doğum dr una gittim ufak bi kist gördü, birkaç ay doğum kontrol hapı kullandırdı kist gitmedi. Laparoskopi yaptı. O esnada da tekrardan tüplerime bakabileceğini söyledi. Nasıl olsa açıktı tüplerim hiç endişe bile duymadım. Laporoskopiden sonra dünyam başıma yıkıldı. Tüpümün biri bağlandı diğeri komple alındı. Yani tek çarem tüp bebek oldu artık. Birkaç ay öncesinde ultrason smear hsg amh hepsine baktırmış ve tek bir sorun görülmemişken sizce benim tüplerim neden tıkandı o takviyelerden sonra?
Kullanıp kullanmamak size kalmış ben başımdan geçen bu olayı başkasının da yaşamasını istemem. Keşke farklı bir şeye bağlayabilsem bu durumu ama yaptığım tek farklı şey o takviyelerdi. Nasıl oldu inanın ben de anlamadım.

Öncesinde hormon testlerime kan değerlerime ve hsg me bakılmış ve hiçbir problem görülmemişti raporlarım elimde yani isterseniz atarım da.
Mfk eş paketi denen şeyi eşimle beraber kullanmaya başladık. Yorumlar, olumlu sonuç alan kişiler beni de etkilemişti ne yalan söyleyim. Kullanmaya devam ederken bir gün ayıptır söylemesi kanamalı dışkı yaptım. İlk kez başıma geldi ve derhal kullanmayı kestim. Kestikten sonra da bir daha öyle birşey olmadı. Birkaç ay sonra tekrar kadın doğum dr una gittim ufak bi kist gördü, birkaç ay doğum kontrol hapı kullandırdı kist gitmedi. Laparoskopi yaptı. O esnada da tekrardan tüplerime bakabileceğini söyledi. Nasıl olsa açıktı tüplerim hiç endişe bile duymadım. Laporoskopiden sonra dünyam başıma yıkıldı. Tüpümün biri bağlandı diğeri komple alındı. Yani tek çarem tüp bebek oldu artık. Birkaç ay öncesinde ultrason smear hsg amh hepsine baktırmış ve tek bir sorun görülmemişken sizce benim tüplerim neden tıkandı o takviyelerden sonra?
Kullanıp kullanmamak size kalmış ben başımdan geçen bu olayı başkasının da yaşamasını istemem. Keşke farklı bir şeye bağlayabilsem bu durumu ama yaptığım tek farklı şey o takviyelerdi. Nasıl oldu inanın ben de anlamadım.
Çok geçmiş olsun 🙏🏻 şuan durum ne tüp bebeğe başladınız mı

Korktum şu an bende. Takviyeler nasıl olur da zarar verir içeriğinde ne var acaba. Biz hangi takviyeyi güvenip kullanacağız bilmiyorum. İnsan endişe ediyor herhangi bir yan etki olur mu bu sefer her şey daha kötü olmasın . Balı da zarar verir mi acaba bilemedim ki. Çok geçmiş olsun. Dilerim her şey sizin için çok kolay ve güzel olsun. Tüp bebekte çok yorucu yıpratıcı aslında onun da yararı kadar zararları var . Care ararken bir şeylerin daha kötü olmasından korkuyor insan çabalamamak da olmuyor Allah yardımcımız olsun ❤️

Amin çok teşekkür ederim ben şuan tedavi görüyorum 1 negatif tüp bebek denemem oldu mart ayında. Pzt günü tekrar yumurta toplatıyorum inşallah. Annelik yolunda olan herkesin kucağını Rabbim tez zamanda doldursun inşallah
Sağlık çok önemli, bu süreçte en iyi anladığım şey gerçekten güvenilir bir doktor eşliğinde ilerlemek...
Kafamıza göre ilerlememeliyiz yoksa geri dönüşü olamayabiliyor.

Amin çok teşekkür ederim ben şuan tedavi görüyorum 1 negatif tüp bebek denemem oldu mart ayında. Pzt günü tekrar yumurta toplatıyorum inşallah. Annelik yolunda olan herkesin kucağını Rabbim tez zamanda doldursun inşallah
Sağlık çok önemli, bu süreçte en iyi anladığım şey gerçekten güvenilir bir doktor eşliğinde ilerlemek...
Kafamıza göre ilerlememeliyiz yoksa geri dönüşü olamayabiliyor.
Çok geçmiş olsun bende tedirgin oldum şimdi. İnşallah hayırlısıyla kucağınıza alırsınız.

Arkadaşlar bende de Amh dusuklugu eşimde sperm sayısı az . Bu takviyelerin herhangi bir yan etkisi olur mu? Balı da almak istiyorum ve eş paketi ama tereddütteyim. Bir tüp bebek başarısız birdaha denemeyi düşünüyorum ama öncesinde takviye almak istiyorum kullanıp zararını gören var mı? Bilgilendirirseniz çok mutlu olurum
Amh düşüklüğü için reserv paketi var ben de ondan alacağım benim amh da düşük

Merhabalar Mfk eş paketiyle gebe kalan var mı? Ne kadar zamanda gebe kaldınız?
Merhaba ben de bu
Ben aylarca kullandım. Fazla fazla kullandım ama olmadı maalesef
Merhaba ürün kullanımı çok fazla gunluk 9 10 arasi hap yutuluyor biz de eşimle bugün başladık elbet takviye faydalıdır ama insan tedirgin oluryor hiç daha önce bu kadar hap icmemstim bugün ilk kullanimim bir yan etki görmedim siz de bir yan etki oldu mu kullanımı sizde de bu dozlarda miydi

Merhaba ben de bu

Merhaba ürün kullanımı çok fazla gunluk 9 10 arasi hap yutuluyor biz de eşimle bugün başladık elbet takviye faydalıdır ama insan tedirgin oluryor hiç daha önce bu kadar hap icmemstim bugün ilk kullanimim bir yan etki görmedim siz de bir yan etki oldu mu kullanımı sizde de bu dozlarda miydi
Yok günlük o kadar doz almıyordum ben ama yan etki yaşamamıştım

X