MFK EŞ PAKETİ

Eş paketi aldık orda gunde 2 tane olan haplar var bir de gunde 1 hepsini hesaplarında 9 10 tane fln yapıyor siz eş paketi almadınız mı
Eş paketi almıştım evet ama üzerinden neredeyse 2 yıl geçti yanlış da hatırlıyor olabilirim dozunu. Neticede hamile kalamadım maalesef kullandığımda

Merhaba ben de bu

Merhaba ürün kullanımı çok fazla gunluk 9 10 arasi hap yutuluyor biz de eşimle bugün başladık elbet takviye faydalıdır ama insan tedirgin oluryor hiç daha önce bu kadar hap icmemstim bugün ilk kullanimim bir yan etki görmedim siz de bir yan etki oldu mu kullanımı sizde de bu dozlarda miydi
Evet günde 7-8 içiyoruz

Nedense fake hesap oldugunuzu dusunuyorum.daha bu sayfaya yeni uyasiniz ve uc yorumunuz da mfk sayfasina cok ilginc🧐o

Nedense fake hesap oldugunuzu dusunuyorum.daha bu sayfaya yeni uyasiniz ve uc yorumunuz da mfk sayfasina cok ilginc🧐o zaman mfk dan fayda aldim diyen herkes yalan dolani devam ettiriyor?
İnanıp inanmamak size kalmış, deneyin faydasını görürseniz ne mutlu size ama ola ki zararını görürseniz bir daha buraya beklerim. Sadece uyarıda bulunmak için hesap açtım, ne yazık ki iyi niyet bile sorgulanır olmuş, Allah ıslah etsin

Nedense fake hesap oldugunuzu dusunuyorum.daha bu sayfaya yeni uyasiniz ve uc yorumunuz da mfk sayfasina cok ilginc🧐o zaman mfk dan fayda aldim diyen herkes yalan dolani devam ettiriyor?
Benim de bir arkadaşım kullanırken hamile kaldı ama şans diye düşünüyorum. Başıma gelen şeyleri uyduracak değilim öncesinde hiçbir sıkıntım yoktu birkaç ay öncesinde rahim filmi çektirdim ve tüplerim sapasağlamdı neden karalama çalışması yapayım ki durduk yere?
Benim tüplerime zarar verdi kullanırken dışkımdan kan geldi, bırakır bırakmaz da kesildi. Şuan tedavi gördüğüm dr um da anlattığımda bana çok kızdı ve hâlâ böyle birşeye nasıl inandığımı sorguluyor çok küçük duruma düştüm gözünde. Ama tabi insan inanmak istiyor ben de inanmak ve kucağına bebeğini bir an önce almak isteyen bir anne adayıyım. Kimsenin de durduk yere günahına girmem. Benim canımı yaktılar inşallah sebep olanları da Allah yakar söyleyeceklerim bu kadar... Herkesin kendi tercihidir, saygı duyuyorum

Benim de bir arkadaşım kullanırken hamile kaldı ama şans diye düşünüyorum. Başıma gelen şeyleri uyduracak değilim öncesinde hiçbir sıkıntım yoktu birkaç ay öncesinde rahim filmi çektirdim ve tüplerim sapasağlamdı neden karalama çalışması yapayım ki durduk yere?
Benim tüplerime zarar verdi kullanırken dışkımdan kan geldi, bırakır bırakmaz da kesildi. Şuan tedavi gördüğüm dr um da anlattığımda bana çok kızdı ve hâlâ böyle birşeye nasıl inandığımı sorguluyor çok küçük duruma düştüm gözünde. Ama tabi insan inanmak istiyor ben de inanmak ve kucağına bebeğini bir an önce almak isteyen bir anne adayıyım. Kimsenin de durduk yere günahına girmem. Benim canımı yaktılar inşallah sebep olanları da Allah yakar söyleyeceklerim bu kadar... Herkesin kendi tercihidir, saygı duyuyorum
Ben de bir kaç doktora sordum almadan hatta biri perinatolog ve kesinlikle öneririm dediler ayrıca arkadasınızın hamileliği tesadüfse neden sizin de yasadıklarınız tesadüf olmasın bir kaç tane degil ki baya baya yıllardır tedavi dahi olup hamile kalamayan insanlar hamile kaldım diyor.size de gecmiş olsun Rabbim aratmasın

Ben kullanmaya devam ediyorum. 1. Ay bitti.
Zeynep kamil hastanesine gidip tüp bebek bölümünden evraklarımı başlattım. 2 ayda Mfk biter duruma göre hareket ederim diye düşündüm.
Merhaba biz de eşimle kullanıyoruz 3 hafta oldu ama ilaçlar biraz kokmaya başladı bu normal mi sizde de oldu mu kapaklarını açınca özellikle Bee olan böyle asitli bir koku var dolapta saklamadik acaba ilaclari bozduk mu anlamadım böyle bir koku olan oldu mu yoksa bu koku normal mi çözemedim normal evdeydim ilaçlar güneşsiz yerde bir de çantamda kullandıklarım

Merhaba biz de eşimle kullanıyoruz 3 hafta oldu ama ilaçlar biraz kokmaya başladı bu normal mi sizde de oldu mu kapaklarını açınca özellikle Bee olan böyle asitli bir koku var dolapta saklamadik acaba ilaclari bozduk mu anlamadım böyle bir koku olan oldu mu yoksa bu koku normal mi çözemedim normal evdeydim ilaçlar güneşsiz yerde bir de çantamda kullandıklarım
Yani dolaba koymadık ilaclari geldiklerinde böyle bir koku yoktu biz mi bozduk ilaclari anlamadim

Merhaba sizde prolaktin yükseldi mi kullanınca

Merhaba kızlar ben 3 defa mfk sayesinde gebe kaldım ancak maalesef 3 bebeğimide kaybettim
Kan sulandırıcı iğneler verdiler kanım çok fqzla sulandı ve düşükle sonuçlandı maalesef
Şimdi tekrar kullanmayı düşünüyorum
Çünkü bu arada tüp bebek yaptırdım maalesef negatif oldu
Bu takviye edici gıdalar gerçekten işe yarıyor tabi önemlimolan sağlıklı gebeliğin oluşması artık Allah büyüktür deyip tekrar başlıcam

Merhaba kızlar ben 3 defa mfk sayesinde gebe kaldım ancak maalesef 3 bebeğimide kaybettim
Kan sulandırıcı iğneler verdiler kanım çok fqzla sulandı ve düşükle sonuçlandı maalesef
Şimdi tekrar kullanmayı düşünüyorum
Çünkü bu arada tüp bebek yaptırdım maalesef negatif oldu
Bu takviye edici gıdalar gerçekten işe yarıyor tabi önemlimolan sağlıklı gebeliğin oluşması artık Allah büyüktür deyip tekrar başlıcam
Yaa çok üzüldüm hakkınızda hayırlısı olsun inşallah 🙏 sorununuz neydi ne sebeple kullandınız

Arkadaşlar bence hepimize aynı ürünleri veriyorlar. Ben hepsini kullanıyorum. Şuan ürünler bitti alacağım tekrar aldıklarımda bitince sperm testi sonucu atacağım.

X