Bölgesel İncelme mezoterapi ile zayıflıyorum

Bölgesel İncelme; Yöntemler ve Ürünler

YAKARI006

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
15 Şubat 2009
27
2
Merhaba arkadaşlar:KK16: Ben 10 gün önce mezoterapiye başladım. Bu konuyla ilgili bir türlü istediğim kadar bilgi edinemedim ve şu anki süreci sizinle paylaşmak istedim. 1 yaşında bir kızım var ve 15 kilo fazlam da var :KK17: Henüz 2 ay önce sütten kestim ve diyet yapmak için çırpınmama rağmen irademe hakim olamadım. Sonuç olarak farklı bir yöntem kullanmak zorunda olduğumu gördüm ve mezoterapiye karar verdim. Büyük tereddütlerle başladım fakat şu anda 10 günde 4 kilo vermiş durumdayım:KK9: Ben yemek yemeye aşık bir insanım ve hiçbir şey benim irademe hakim olamadı... Fakat para verdiğimden olsa gerek şu anda deli gibi uyuyorum verilen diyet listesine... incelme de gözle görülür durumda şu anda. Yani ben gördüm ki diyetsiz ve sporsuz asla zayıflanamaz:KK50: Hiç bir ilaç da buna vesile olamaz. Denemediğim bir ilaç kalmadı diyebilirim ama hiç boğazımdan kısmamıştım. Cildim bile güzelleşti 10 günde. Kendime olan güvenim de geri dönüyor :KK51: Sadece paylaşmak istedim. İlgilenen arkadaşlara uygulama ile ilgili ayrıntıları da yazabilirim. Hepinize sağlıklı günler :87:

arkadaşlar bundan tam bir ay önce mezoterapiye başladığımı yazmıştım. gelişme olursa size bildirecektim. sonuç şu : tammm 7 kilo verdim 1 ayda:):) kendimi çok iyi hissediyorum... öyle çok ilaç saçmasapan hap kullanarak para harcamışım ki... keşke korkmayıp en baştan bu yöntemle zayıflasaymışım. uygulamayı merak eden arkadaşlarıma yazıyorum : haftada bir kez gidip yağlı bölgelerinize neredeyse hissetmeyeceğiniz kadar ince uçlu bir iğneyle özel bir sıvı enjekte ettiriyorsunuz. işlem tartılmanızla birlikte maksimum 15 dakika sürüyor. evet elbette bir diyet var işin içinde ama ben yağ ve tuz olmadan da daha önce yediğim her yemeğin tadına varabiliyorum artık. yasak listesine uyduğunuz sürece aynada her geçen gün farkı görüyorsunuz... 10 kilo daha verirsem tam üniversite yıllarımdaki incecik halime döneceğim :) formda bir anne olmak beni azıcık şımarttı bile desem yeridir:KK17: kendime 2 ay daha verdim... özellikle vermem gerekenden birkaç kilo daha fazla vereceğim ki bişiler yiyebilim sonrasında:82:

arkadaşlar bundan tam bir ay önce mezoterapiye başladığımı yazmıştım. gelişme olursa size bildirecektim. sonuç şu : tammm 7 kilo verdim 1 ayda:):) kendimi çok iyi hissediyorum... öyle çok ilaç saçmasapan hap kullanarak para harcamışım ki... keşke korkmayıp en baştan bu yöntemle zayıflasaymışım. uygulamayı merak eden arkadaşlarıma yazıyorum : haftada bir kez gidip yağlı bölgelerinize neredeyse hissetmeyeceğiniz kadar ince uçlu bir iğneyle özel bir sıvı enjekte ettiriyorsunuz. işlem tartılmanızla birlikte maksimum 15 dakika sürüyor. evet elbette bir diyet var işin içinde ama ben yağ ve tuz olmadan da daha önce yediğim her yemeğin tadına varabiliyorum artık. yasak listesine uyduğunuz sürece aynada her geçen gün farkı görüyorsunuz... 10 kilo daha verirsem tam üniversite yıllarımdaki incecik halime döneceğim :) formda bir anne olmak beni azıcık şımarttı bile desem yeridir:KK17: kendime 2 ay daha verdim... özellikle vermem gerekenden birkaç kilo daha fazla vereceğim ki bişiler yiyebilim sonrasında:82:

yakarı arkadsm sanırım ankaradasn bana gıttığın yerın telın verebılırmısn ankaradaysan benımde basen kalça kalınn :KK43:( hala cok memnunmussun nasıl değişme varı kılo aldnmı tavsıye edermısn 57 58 kıloyum ama bacaklarım kalcam napsam gıtmıoo kavıtasyonda denedm ama cok fayda gormedm

merhaba! mezoterapi yaptırmayı düşünüyorum ama piyasada çok fazla yer var ve çevremde de hiç yaptıran yok. hazır sen gayet güzel sonuç almışsın nerye yaptırdıgını ogrenebılır mıyım, bende bir an önce gitmek istiyorum artık...

mezoterapiye ek olarak kavitasyon yapılması lazım yapılıyor mu ?
kavitasyonun mezoterapiden daha faydası var. ve mezoterapide iğne olan yerler aşırı derecede morarıyor.
kavitasyon dediğim ultrasonik dalgalarla vücuttaki yağları eritmeye büyük ölçüde yardımcı oluyor ve her terapide daha fazla belli ediyor faydasını

X