Mezolift mi Thermage mi Yüz Germe mi

sensi bu caci dediğin yöntem yüz kaslarını elektrik akımıyla kasma calıstırma seklınde mı yoksa
benim evde var bu tarz bir cihaz
lifting cihazı degil mi bu?
ben aklıma estıkce uyguluyorum
duzenlı mı kullanmak gerekıyor
sen nasıl uygulattın bana yazar mısın sensi?

sensi sen kaç yasındasın resimdeki kisi sensen cok gencsin henüz

sensiii jayjaybu konuda en deneyimliler sizsiniz sanıyorum aslında özel msj atabilmeyi isterdim ama ben yeniyim plazma enerjisi yada caci yaptırdınızmı naptınız noldu.bu konuda fikir verecek bir arkadaş lütfen yüz için sağlıklı bir toparlama yöntemi arıyorum yardım edin bayanlar

caramel bende caci yok
ama bende bir cihaz var sensiye sorduk ama sıteye gırmıyor galıba
bendekı cıhaz onun merkezde yaptırdıgıyla aynı olabılır gelse ogrenırdık
hicbir uygulama ıcın hıcbır salona gıtmek ıstemıyorum
cıhazı alır kendım yaparım daha ıyı

Iyi Gunler Ben 28 Yasindayim Stres Yada Depresyona Bagli Nedenler
> Dolayisiyla Zaman icinde Gozlerimin Altinda Hafif Cokme Belirtisi Vede
> Gulu$ Cizgilerimde Belirli Bir Derinle$me Meydana Geldi.. Farkedilir Bir
> $ekilde Cildim Eski SIKIligini Dolgunlugunu Kaybetti..Ben Bu Durumdan
> Ozelliklede Psikolijik Olarak Buyuk Rahatsizlik Duymaya Ba$ladim..
> Bir Kac Yil Once Bu Bolgelere Collagen Dolgusu enjekte Edildi :S
> Acikcasi Bu Beni istedigim Gibi Memnun Etmedi Hatta Yaptirmasaydim Diyede
> Du$unurum Bazen.. Cildimde Ozelliklede Yanak Bolgelerinde Zannediyorumki
> Bu Collageen Dolgu Maddesininde Etkisiylede Olsa Gerek, Yuzumun Tum
> Yapisiyla Uyu$mayan, Ya$im itibariyla Tam Olarak Sarkma $eklinde ifade
> Edemem Belki Ama Hafifte Olsa Kaba Gorunumlu Sarkma Goruntusune Benzeyen
> Ve Benide Cok Ciddi Bir $ekilde Psikolojik Olarak Rahatsiz Eden Bir
> Goruntu Olu$tu..
Hani Bi Tabir Varya Eti SIKI Eti Gev$ek $eklinde Cildime Baktigim Zaman Bu Gev$ekligi Farkedebilirorum..
Bende Termage Yaptirsam Diyorum Acaba Faydali Olurmu Yazmi$ Oldugunuz Yorumlarinizida Okudum Yada Guvenilir Kalici Ba$ka Ne Gibi Alternatifler Olabilir Bu Konuda Bilgisi Olan Arkada$lar Yorumlarinizi Bekliyorumm...

Son düzenleme:

Merhaba M3LoDii, derdine çare olabilecek Bana Göre en iyi yöntem yaşının da genç olması sebebiyle yüz yogası yapman..Eğer sigara içmiyorsan ve sağlıklı beslenmeye özen gösteriyorsan yüz yogası yapmanı tavsiye edebilirim..Çünki bu estetik uygulamaların bir sonu yok..Bak bir tanesinin sebep olduğu sonuçlardan kurtulmak için yeni birtanesini yaptırmayı düşünüyorsun..Bu bir kısır döngü..Yüz yogasıyla ilgili yoga eğitmeni Lourdes Çabuk'un düzenlediği kısa kurslar oluyor..Ayrıca kitabı da var..Sana sağlıklı ve mutlu günler dilerim:)

Off Yaa Ne Yapicam Hic Bilmiyorum Cok Kararsiz Vede Cok Mutsuzum..
Sebep Oldugu Sonuc Derken Collageen Dolgu Yapilmasaydida Gulu$ Cizgilerim Cok Derin Gorunuyodu Yaptirincada Memnun Olmadim istedigim Gibi...
Bu Konularda Cok Daha Bilgili Guvenilir Vede Memnun Olabilecegim Bi Yere Ba$vurmak istiyorum istanbulda Bildiginiz Bi Yer Varmi??
Cok Te$ekkur Ederim Tavsiyeleriniz icin Ama Yuz Yogasinin Ne Kadar Faydasi Olur Bilemiyorumki Saglikli Beslenmeye Cali$iyorum Elimden Geldikce Sigarada Kullanmiyorum...

Kesınlıkle mezolıft-somon dna.bunlardan şaşmam.ben yaptırdım cok memnunum.ı

yağ dokusunu erittiğini söyleyen doktor kim?
merak ettim.
thermage bana çok güzel bir yöntem gibi geliyor da oyuzden sormak istedim.

Kesınlıkle mezolıft-somon dna.bunlardan şaşmam.ben yaptırdım cok memnunum.ı

selam mytulip,
bu uygulamayı yılda birkaç kezz tekrarlamak gerekiyormuş. sen nasıl yaptın? nereye yaptırdın? maliyeti ne oldu? cevapların için şimdiden teşekkürler.

ip askı yolundan bahsetmişsiniz siz yaptırdınız mı?açıklayıcı bilgi yazar mısnz?kaşları ve yüzü istetiğin kadar geriyor mu kaldırıyr mu?fiyetları ne kadar?önerebilceğinz dr. var mı?

merhaba,
mezolift uygulamasından hemen sonra ciltte iz, kızarıkık, şişlik oluyor mu?Aşırı kızarıklık ve şişlik olmasından korktuğum için yaptıramıyorum.

bende 21 yasindayim ama yuzumde sarkma var acaba hangi yontem bana uygun ?mezolifting yaptirdim ama hic bi ise yaramadi,

bende 21 yasindayim ama yuzumde sarkma var acaba hangi yontem bana uygun ?mezolifting yaptirdim ama hic bi ise yaramadi,

Ben endoskopik yüz germe yaptırdım.Ancak sonucun tam görülmesi 2 ayı bulur.Ancak gün gün gelişmeleri profilime ekledim.Hala yüzüm şiş ama arkadaşlara belki yardımcı olur

kızlar istanbulda iyi bir medikal estetik doktoru önerebilirmisiniz? bir de mezolift germe dolgu bu işlemleri yapanlar LÜTFENNNNNNNN sonuclarıyla ilgili bilgi verebilirler mi?

kızlar bende 31 yaşındayım yağlı bi cildim var ve elastikiyet kaybı var cildimde gözaltlarımda ise mimikler derinleşti ve gözenekelrim iyice belrgnleşti bende termage yöntemiin isityorum ama acaba etkilimi ankarada orhan murat özdemir beye muayene oldum termageyi önerdi ama çok pahalı geldi 5000 hadi veriyim ama ya sonuç nasıl olucak ayrıca caci yöntemi ve plazma yöntemini hiç duyöadım naısl bşy ankarada kime gitsem bunn için offfffffffffffffffffffffffffffff gençilk offf :dD: cvp verrsenz sevnrnm kıslar

kızlar istanbulda iyi bir medikal estetik doktoru önerebilirmisiniz? bir de mezolift germe dolgu bu işlemleri yapanlar LÜTFENNNNNNNN sonuclarıyla ilgili bilgi verebilirler mi?

cirkine ben 20li yaşlarda yanak çizgilerimi yaptırmıştım kalıcı dolguyla şuan 35 yaşındayım mükemmel durumda eski yaptırdığım için yaptırdığım yerin adını unuttum ama yerini biliyorum 1levent esteworld e çok yakın yolum düşerse adına bi bakiim sana yazarım bu tarz dolgulardan genelde insanlar zarar görmüşler ben inanamıyorum ben çok şanslıyım gerçekten iyi bir yerdi orası ben öğrenince en kısa zamnda yazarım sana yerini tarif ederdim ama çok acilse onuda yparım

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…