Mezolift mi Thermage mi Yüz Germe mi

LeyLAL

Guru
Kayıtlı Üye
28 Şubat 2008
215
155
Selamlar herkese,
Yaşım 31 ve yağlı bir cilde sahip olmamdan dolayı yüzümde biraz sarkma oldu ve bu yorgun bir ifade veriyor rahatsız oluyorum.Bir süredir ne yaptırabilirim diye araştırırken bu siteyi buldum.Vereceğiniz fikirlerle kararsızlığım konusunda yardımcı olabilirsiniz umarım.Karasızlığım şu;mezolift,themage gibi yöntemlerin cildi toparladığı söyleniyor bu yöntemleri deneyen var mı aranızda hiç?En son olarak endoskopik yüz germeyi düşünüyorum ne dersiniz hangisi?

plazma enerjisini öneririm sana...bayağı etkili bir yöntem..endoskopik yüz germedende çok memnun yaptıranlar ama yaşın genç ve önce lazerleri dene..bende plazma enerjisini yaptırıcam..2000 euro istiyolar ama ben karşıda bir yer buldum yarı fiyatına yapıyolar..bu hafta görüşmeye gitmeyi düşünüyorum..termajdan çok daha etkili..birde mezolift cilde ii geliyo ama kalıcı diil..bikaç aya kadar yeniden elastikiyet kaybın olur..mezoliftin cil altına çeşitli vitaminler enjekte etmek demek..ben arada yaptırıyorum..mevsim dönüşlerinde..ii geliyo ama senin beklentini karşılamaz...

Bunu ilk senden duydum yaptıran var mı hiç deneyip sonucunu gören.Google'dan biraz araştırdım deri altına inen nitrojen molekülleriymiş ama daha çok sanki kırışıklık için gibi geldi bende kırışıklık yok henüz.Gerçi cildin yenilenmesi demek sıkılaşmasıda demek.Etkisi 2 yılmış.Senin karşıda dediğin yer neresi?Görüşme yaptıktan sonra mesaj atarsan sevinirim.

karşıda sema estetik diye bir yer..görüşme yaptıktan sonra sana yazarım..

Aslında düşünüyorumda benim cildim zaten genç kırışıklık yok yıpranma yok sadece form kaybı var,sarkma sadece..O yüzden asıl bu uygulama için çok erken benim için olmaz mı??Off karar veremedim:uhm:

bu uygulama lazer uygulaması..cildinin ihtiyaç duyduğu heryaşta yapılabilir..aynı zamanda geleceğede yatırım yapmış oluyor cildin..cerrahi müdahele için erken bence..40 larda daha uygun..cerrahi yöntemlerle cilt geriliyo..doğal olmayan yollarla..o yüzden şimdiden onu yaptırırsan ilerki yıllarda neyapacaksın..bence senin cildinde elastikiyet katbı var ve bunun için en ii yöntemler yeni çıkan lazerler..neredeyse cerrahi müdahele olmuş kadar ii sonuçlar veriyo...birde cildin alt katmanlarına ışın yoluyla uyararak yıllar içinde kaybettiği doku onarımını yapıyo..bence lazerler daha mantıklı ama yinede sen bilirsin tabiki..

Senin dediğin yer Beykoz'da sanırım.Görüşmeye gittikten sonra mutlaka mesaj at canım bekliyorum.

ayrıca mezolift düşünüyosan nişantaşı dipnot var..mustafa karataş..seda sayanın doktoru..kadınlar gününe özel mezolift fiyatını yarıya indirmişler..yani 800 dolardan 400 dolara inmişler..istersen bi dene..

Ne yaptın görüştünmü plazma enerjisi için.Hala ne yaptıracağıma karar veremedim.Plazma enerjisi yeni bir sistem olduğu için uzun vadedeki yan etkisinden çekiniyorum açıkcası..Estetik daha güvenli sanki ayy bilmiyorum off

henüz görüşmedim cnm..zaten ne olduğunu biliyorum..gidersem yaptırmak için gidicem..birde caci var..yurtdışında ve türkiyede uzun yıllardır kullanılan bi yöntem..ben vücut için ona gidicem..yüzdeki sarkmalarda olağan üstü bir başarı gösteriyor..istersen sende dene..eğer illada ameliyat olucam dersen..benim doktorum var..türkiyede bir numara..ben yeni ameliyat oldum ona ..göğüs dikleştirme ve lipo..onun numarasını veririm sana..görüşürsün..görüşme ücretsiz..

her seferinde yenibirşey söylüyosunsüprizzzzz caciyi araştırdım biraz valla harika birşeye benziyor.Sen yaptıran biryer biliyormusun birde etkisi ne kadar sürüyor?mezolift gibi 1-2 ay olmasın?Fiyatı hakkında bilgin var mı?
Birde senin doktorun kim?

seni memnun etmeye çalışıyorum..negüzel işte seni herşeyden haberdar ediyorum..daha ne istiyosun:))bugün gittim caci için..ameliyatsız yüz germe diyolar..ben mayadromun orda biyere gittim..yüz için 15 seans 750 ytl istediler..

sağol canım ya gerçekten verdiğin fikirlerle çok yardımcı oldun sayende sanırım ilk etapta caci yaptırıcam plazmaya göre daha doğal bir sistem olduğu için görüşmede daha ne dediler biraz daha detaylı anlatırmısın aklına yattımı gerçekten iddialılar mı?Tesadüf bende bugün mayadromun orda biryeri aradım orası 850 dedi 12 veya 15 seanstı tam hatırlayamadım ücretsiz deneme seansı yapıyorlarmış önce bu haftasonu gitmeyi düşünüyorum.Ama senin dediğin yer daha uygun fiyatlı isim verebilirmisin?
Bide ne sorucam ayrıca bir yandanda burun ucu ameliyatı olmayı düşünüyorum sadece ucunu şekillendirmek istiyorum senin doktorun bu konuda nasıl ve aşağı yukarı ne kadardır?
Aklımda 2-3 doktor var.Teoman Doğan,Barış Çakar ve Emre İlhan bu doktorlar hakkında bilgin var mı?

Yazdiklarinizi okudumda arkadslar,birde iple yuz asma islemi var,bunuda dusunebilirsin bence,hem cerrahi bir islem gibi degil hemde etkisi oldukca kalici,ayrica ben tv de izlemistim cokda guzel sonuc veriyor,siz turkiyedesiniz arastirabilirsiniz bunu.

benim doktorum süper..herkonuda çok başarılı..barış çakırda arkadaşım..zaten ikiside memoryl hastanesinde..caci için gittiğim yerin adı estetica..kasları çalıştıran bi sistem caci..oldukça iddalılar..yüz sarkmalarında ve lifting kayıplarında estetik olmuş gibi sonuçlar elde ediliyomuş..yarım saatlik seanslarla 15 seans..sonra birden bırakmıyomuşssun..önce haftada bir sonra ayda bir sonrada altı ayda bir..bölece kalıcı oluyomuş..denemek lazım tabi ama çok memnun olanlar var..sen bana özelden numaranı yaz..ben yarın benim doktoruma kontrole gidicem..barış beyede uğricam..senden söz ederim..istersen mesajımı erken alırsan..ben sana özelden numaramı yazmayı denicem..ararsın beni..

cnm özel mesajın gelmişti..ama daha numaranı kaydedemeden silinmiş..nasıl oldu anlamadım bende..tekrar gönderirsen arıcam seni

slm..bende doğal yollarla yanaklarımı toparlatmak istiorm ama ne yaptırmam gerektiğini bilemiyorum.Leylal sen yaptırdın mı hangisine karar verdin? sonuçları paylaşırsan çk sevinirim şimdiden teşekkürler

sensi canım caci yöntemini ilk kez duydum
plazma enerjisi de öyle
biraz acıklar mısın tatlım?
ben de 31 yasındayım, yüzüme juvederm hyalorunic acid uygulandı(m)
napim doktor abarttı fiyatı kendim yaptım çok iyi oldu da ben 20 li yaslarımdakı halımı arıyorum
19 -20 yas arası goruntumu
biraz bilgi verirsen sevinirim
mezolifting ilaci arıyordum filargo markasında varmıs
gecici oldugunu bılıyorum ama olsun yaptırırım
thermage sakın kımse yaptırmasın sonradan yag dokuyu eritiyormus
bir plastic cerrahın sıtesınde okudum aman uzak durun

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…