Mezolift mi Thermage mi Yüz Germe mi

kuklabidir tşk ederim. bnmde lazerden sonra yüzüm çöktü resmen acil toparlamaya ihtiyacm var 23 yaşndaym bende ama cldim feci durumda:KK43:

cirkine ben 20li yaşlarda yanak çizgilerimi yaptırmıştım kalıcı dolguyla şuan 35 yaşındayım mükemmel durumda eski yaptırdığım için yaptırdığım yerin adını unuttum ama yerini biliyorum 1levent esteworld e çok yakın yolum düşerse adına bi bakiim sana yazarım bu tarz dolgulardan genelde insanlar zarar görmüşler ben inanamıyorum ben çok şanslıyım gerçekten iyi bir yerdi orası ben öğrenince en kısa zamnda yazarım sana yerini tarif ederdim ama çok acilse onuda yparım :KK70:

merhaba ben de mezolift yaptıracağım, her hafta bir kez, sonra ayda bir kez. 37 yaşındayım yanaklarımda göz altımda çökme oldu. dolgudan korktum o nedenle önce mezolift yaptıracağım, yaptırırsam da hyalüronic ya da sculptra düşünüyorum. dolgu yaptrıdığınız yerin adını öğrenebildiniz mi?

bende 21 yasindayim ama yuzumde sarkma var acaba hangi yontem bana uygun ?mezolifting yaptirdim ama hic bi ise yaramadi,

mezolifting yaptırdın mı?

yaşın çok genç ama... ben de 26 yaşındayım ve açıkçası benim de kaşlarımda belirgin derecede düşme ve yanaklarımda rahatsız edici bir gevşeme var. mezolifting düşünüyordum, hiçbir işe yaramadı mı gerçekten? peki yan etkisi falan oldu mu hiç?

Yanak sarkması ıcın mezolıft hakkında bıllgı verebılecek arkadas varmı acaba

Mezolift ile ilgili kimsenin bilgisi yok galiba:KK43: internette de reklam dışında hiçbirşey bulamadım. çarşamba doktora gidicem hem derma roller hem mezolift sorucam bakalım.
bir de nazolabial çizgilerime ne yapabiliriz diye sorucam

merhaba ben de mezolift yaptıracağım, her hafta bir kez, sonra ayda bir kez. 37 yaşındayım yanaklarımda göz altımda çökme oldu. dolgudan korktum o nedenle önce mezolift yaptıracağım, yaptırırsam da hyalüronic ya da sculptra düşünüyorum. dolgu yaptrıdığınız yerin adını öğrenebildiniz mi?

slm kusura bakmayın epeydir giremedim valla dolgu yaptırdığım yerin adını hatırlamıyorum hiç de yolum düşmedi etiler girişinde bir klinikk ben yaptıralı çok oldu yani çizgilerim hafif belirdiğinde yaptırdım çok şükür hiçbir şikayetim olmadı öylede kaldı yinede yolum düşerse adın tel nosunu alırım göz çevresi olmazda yanak çizgilerine kalıcı dolgu ayarında olur diye düşünüyorum sonuçta bende yıllardır var iyi bir yerle görüşün derim

kızlar selam herkese.ben 3 seans mezolifting yaptırdım...acayıp fark etti yuzum.kremlereden 10 kat iyi bence..

X