metresler , eşlere göre daha mı çok değer görür ?

Ciddi cevap veriyorum. Yazdıklarımı yavaş ve dikkatli oku.

Adam neden aldatır? Çünkü eşinde eksik bulduğu şeyi dışarıdan karşılamak İçin. Yani seks durumları ve heyecan İçin.

1. Eş her zaman adamın karısıdır. Metresler 2. Eş durumundadır. Metresler her ne kadar bana daha çok ilgi duyuyorlar, seviyorlar dese de asla 1. Kadın olamazlar. Metresler ikiye ayrılır: katalizör sevgili ve stabilizör sevgili.
Katalizör sevgili şu demek adam 6-18 ay içinde karısından boşanır ve metres ile evlenir. Bu nadir durumdur. Evlenmesinin nedeni zaten 1. Kadından boşanacaktır, evliliği zaten manen bitmiştir.
Genelde stabilizatör sevgili vardır. Eğer adam 18 ay içinde karısından boşanmamışsa asla ve asla metresi ile evlenmez. Çünkü metres durumunu kabullenmiştir. Adam bunu bal gibi bilir. Kadını hep oyalar; boşanacağım, çocuk büyüsün, şu olsun bu olsun vb. yıllarca sürer. Adam ile stabilizatör sevgili durumu şöyledir :

adam karısına karşı korkak, ürkek, pısırıktır. Ama metresine karşı sert alfa erkeği oynar. Karısına karşı yapamadığı cinsel davranışları diğer kadına yapar. Kadını kaybetmekten Korkmaz ve onu defalarca terk eder (metreslerin bulamadığı sebep ???) ama salak metres bunu anlamaz.

Eğer adam karısını boşarsa adam metresi ile evlenmez (%80 - %90 istatiksel olarak Avrupa ve Amerika da yapılan araştırmalar) 3. Kadın alır. Sebep metres zaten durumunu kabullenmiş ister devam eder böyle isterse bırakır kendisi. Ama olan metrese olur yıllarını kaybeder. Adam 3. Kadını alır ve yeni metres bakar.

Varsa spesifik sorun özelden yaz. Linç etmem merak etme. Yeter ki neyin ne olduğunu bil.
Az daha anlatsana 😂

Pis donunu eşi yıkar sefasını metres sürer.. metresin ömrü diğer metres gelinceye kadardır

Metres deyince sanki havalı bir isim afili bir lakap mi canlanıyor zihninizde bilemedim ama halk arasında cukkk diye oturan farklı isimlerle anıyoruz biz Neslihan Ablaları.
Senin akıbet de bir sugar daddy vakasına doğru hızla ilerleme şeklinde ablam kendine mukayyet ol derim

Adam neden aldatır? Çünkü eşinde eksik bulduğu şeyi dışarıdan karşılamak İçin. Yani seks durumları ve heyecan İçin.

1. Eş her zaman adamın karısıdır. Metresler 2. Eş durumundadır. Metresler her ne kadar bana daha çok ilgi duyuyorlar, seviyorlar dese de asla 1. Kadın olamazlar. Metresler ikiye ayrılır: katalizör sevgili ve stabilizör sevgili.
Katalizör sevgili şu demek adam 6-18 ay içinde karısından boşanır ve metres ile evlenir. Bu nadir durumdur. Evlenmesinin nedeni zaten 1. Kadından boşanacaktır, evliliği zaten manen bitmiştir.
Genelde stabilizatör sevgili vardır. Eğer adam 18 ay içinde karısından boşanmamışsa asla ve asla metresi ile evlenmez. Çünkü metres durumunu kabullenmiştir. Adam bunu bal gibi bilir. Kadını hep oyalar; boşanacağım, çocuk büyüsün, şu olsun bu olsun vb. yıllarca sürer. Adam ile stabilizatör sevgili durumu şöyledir :

adam karısına karşı korkak, ürkek, pısırıktır. Ama metresine karşı sert alfa erkeği oynar. Karısına karşı yapamadığı cinsel davranışları diğer kadına yapar. Kadını kaybetmekten Korkmaz ve onu defalarca terk eder (metreslerin bulamadığı sebep ???) ama salak metres bunu anlamaz.

Eğer adam karısını boşarsa adam metresi ile evlenmez (%80 - %90 istatiksel olarak Avrupa ve Amerika da yapılan araştırmalar) 3. Kadın alır. Sebep metres zaten durumunu kabullenmiş ister devam eder böyle isterse bırakır kendisi. Ama olan metrese olur yıllarını kaybeder. Adam 3. Kadını alır ve yeni metres bakar.

Varsa spesifik sorun özelden yaz. Linç etmem merak etme. Yeter ki neyin ne olduğunu bil.
Vallahi helal olsun tespitler bu kadar mı olur ya.peki ya benim durum ne oluyor daha sevgililikşerinin 21.gününde yakalanan mal herif üstüne 15 günde dava açıp hemen boşanma sonuç şuan herkes bekar

Evet tespitleriniz bizim dişçi için doğru. Ben hem karısıyla iletişimine şahit oldun, hem metresiyle. Karısından çekiniyor. Karısıyla yaş, konum.. vs denkler. Metresle konuşcak hiç ortak konuları yok. Sadece cinsellik yaşıyor.
Ama ben karısını metresi için boşayanını görmedim. O kadına içten içe güvenmiyorlar. “Benle evliyken beraber olan, evlenince de başkasıyla olur” diye düşünüyorlar sanırım. Velev ki karısına yakalanırsa ve boşanırsa da o metresle evlenmiyorlar. İşin cezbedici tarafı kaçmış oluyor. Metres yasakken güzeldi.

Yeni yetisen gencligin geldigi nokta akillara durgunluk verici. Biz o yastayken okulu bitirip ise atilma hayalleri kurardik ikinci uni belki yuksek lisans erasmus hayalleri kurardik. Smdikiler metres olup bundan gocunmuyolar. Ustelik bi de vatandasin nabzini tutup girecegi tepkiyi ogrenmeye calisiyolar. Yavrularim evlatlarim yapmayin. Ananiza babaniza yazik. Metres tutan adaar eslerinden vazgrcip sizi bastaci etmez. Eninde sonunda sepetleyecek. Kendinizden 20 30 yas buyuk adamlarin agiz kokusunu cekmeyin 3 kurus icin

Yeni yetisen gencligin geldigi nokta akillara durgunluk verici. Biz o yastayken okulu bitirip ise atilma hayalleri kurardik ikinci uni belki yuksek lisans erasmus hayalleri kurardik. Smdikiler metres olup bundan gocunmuyolar. Ustelik bi de vatandasin nabzini tutup girecegi tepkiyi ogrenmeye calisiyolar. Yavrularim evlatlarim yapmayin. Ananiza babaniza yazik. Metres tutan adaar eslerinden vazgrcip sizi bastaci etmez. Eninde sonunda sepetleyecek. Kendinizden 20 30 yas buyuk adamlarin agiz kokusunu cekmeyin 3 kurus icin
Yaşla alakası yok, bu kültürle ilgili bence. Annesi babası düzgün olsa ve iyi yetiştirmiş olsalar böyle şeyler düşünmezdi.

20 yasindaki kiza ablam dediginize gore siz kaç yasindasiniz?
bu yasta evlilige bir acidan bakip birde bakis acinizimi degistiriyorsunuz anlamadim.
neslihan ablani boşver sen uniye hazirlan kendi ayaklarinin uzerinde dur parani kazan bungalovada gidersin tek tasinida kendin alirsin.

Bende sarı tutkuyu keşfettim bu aralar😂 Ankara’da tarlasını yemediği insan kalmamış diyorlar😂 danslarını sanatsal buldum ayrıca😂
sarı tutku acaip bir şey ya. ben de hep o danslardan sonra o saz ekininin falan yüzüme nasıl bakıyor diye düşünüyorum nedense. kadını izlerken ben utanıyorum cidden

20 yasında metres olan değil okuyup kariyeri peşinde koşan insanları merak edin, Neslihan abla dediğiniz kimse bildiğiniz varoşik bi tip. Bile isteye metres olmak isteyen insanlar bunu yapan evli adamlar size ne hayatı ne evliliği öğretebilir.

soru başlığını asla yanlış anlamanızı istemiyorum böyle bir şeyi idda ettiğim yok . ama çevremdeki bir kaç ilişki , duyduklarım , kendi gözlerimle şahit olduğum bazı anlar kafamı inanılmaz derecede kurcalıyor ve evliliğe bakış açımı inanılmaz etkiliyor
en yakın arkadaşımın ablasının ilişkisinden örnek veriyim mesela
adam kirasını ödüyor neredeyse her haftasonu sapancalarda bungalovlara götürüyor çiçekler kıyafetler ... yani bunları olması için illa metres olmak gerekmiyor tabiki ama 😂 malesefki kendi eşine yapmadıgı şeyleri yapıyor neslihan ablama
ablamda başından beri evli ve 2 kızı olduğunu bilmesine ve asla maddi açıdan hiçbir zaman çok şükürki sıkıntısı olmamasına rağmen ilişkisine devam ediyor neslihan ablam 20 adam 33 yaşında
ve adam neslihan ablamdan asla kopamıyor malesefki :KK43:

yani böyle durumları bildikçede evliliğe karşı bakış açım perişan oluyor 🥹
Ikısıde pislik

soru başlığını asla yanlış anlamanızı istemiyorum böyle bir şeyi idda ettiğim yok . ama çevremdeki bir kaç ilişki , duyduklarım , kendi gözlerimle şahit olduğum bazı anlar kafamı inanılmaz derecede kurcalıyor ve evliliğe bakış açımı inanılmaz etkiliyor
adam kirasını ödüyor neredeyse her haftasonu sapancalarda bungalovlara götürüyor çiçekler kıyafetler ... yani bunları olması için illa metres olmak gerekmiyor tabiki ama 😂 malesefki kendi eşine yapmadıgı şeyleri yapıyor neslihan ablama
ablamda başından beri evli ve 2 kızı olduğunu bilmesine ve asla maddi açıdan hiçbir zaman çok şükürki sıkıntısı olmamasına rağmen ilişkisine devam ediyor neslihan ablam 20 adam 33 yaşında

Evet metresler eşlerden daha çok değer görür. O yüzden sen de metres ol, eş olma.

Metres diye kitap yazsanız alır kütüphanemin bas kösesine koyarım😍 bugün de bilgiye doyduk✌️

Evet tespitleriniz bizim dişçi için doğru. Ben hem karısıyla iletişimine şahit oldun, hem metresiyle. Karısından çekiniyor. Karısıyla yaş, konum.. vs denkler. Metresle konuşcak hiç ortak konuları yok. Sadece cinsellik yaşıyor.
Ama ben karısını metresi için boşayanını görmedim. O kadına içten içe güvenmiyorlar. “Benle evliyken beraber olan, evlenince de başkasıyla olur” diye düşünüyorlar sanırım. Velev ki karısına yakalanırsa ve boşanırsa da o metresle evlenmiyorlar. İşin cezbedici tarafı kaçmış oluyor. Metres yasakken güzeldi.
Aslında metres için boşanmıyor. Evli olduğu kadınla evlilikleri zaten manen bitmiş. Adam zaten boşanacaktır. Uygun şart ortam bekler.

Metresi ile evlenen az çünkü metresine alfa rolünü oynayan erkek çok fazla.

İlişkide metres çok baskın karekter ise maksimum 18 ay içinde adamı boşatır, gerekirse evli olduğu kadına bile der ki ben varım, çık aradan. Boşan.
Adam omega erkektir. Dominant kadının peşinden gider ama nadir durumdur. Çünkü adam evliliğinde eksik olan şey için başka kadına gider. Buda genelde cinsellik ve alfa erkek rolüdür.

Tabii ki de her ilişkinin kendine has özellikleri vardır. Ayrıntıları sadece o ilişkide yaşayanlar bilir. Benim fikirlerim geneldir. Herkese uymayabilir.

Genelde metresler kendilerine duyulan ilgiden ve maddi destekten dolayı kendilerini 1. Eş olarak görür.
Stabilizatör sevgili durumunda adam neden metres ile evlenmez?
Çünkü adam metresini samimi arkadaşlarına anlatır. Ya (cinsel hayatını) hava atmak yada eşinden çekindiğinde sıkıştığında yakalanmamak İçin onlardan destek olması İçin. bu yüzden bu ilişki yıllar sürer.
Zaten adam eksikliğini metres ile kapatmış, niye boşansın.

Yaşla alakası yok, bu kültürle ilgili bence. Annesi babası düzgün olsa ve iyi yetiştirmiş olsalar böyle şeyler düşünmezdi.
Bunun yetistirmeyle alakasi yok. Ne batakliklardan ne cicekler cikiyo. Ne gul bahcelerinden isirganlar cikiyo. Bunun akilla fikirle alakasi var. Anne baba ne ogretirse ogretsin insanin kendi akli olmali. Dogru bi tane oyle degil mi?

Neslihan ablan Fahriye abla gibiymiş mübarek... Sen de bu kadar merak ediyorsan evlen ve eşini metresiyle bas bakalım hangisi daha cezbedici anlarsın.

X