metresler , eşlere göre daha mı çok değer görür ?

Gençken yapılması gereken listesinde kamp yap, yurtdışına git, dünya mutfağını dene, ağaç dik, bir enstrüman çalmayı öğren, rafting yap vs şeyler var ama evli bir adamla yaşayan kadının daha çok değer görüp görmediğini merak etme yok, bazı gençler neden işlerine yarayacak daha faydalı şeyleri merak etmiyor 🤷‍♀️

soru başlığını asla yanlış anlamanızı istemiyorum böyle bir şeyi idda ettiğim yok . ama çevremdeki bir kaç ilişki , duyduklarım , kendi gözlerimle şahit olduğum bazı anlar kafamı inanılmaz derecede kurcalıyor ve evliliğe bakış açımı inanılmaz etkiliyor
en yakın arkadaşımın ablasının ilişkisinden örnek veriyim mesela
adam kirasını ödüyor neredeyse her haftasonu sapancalarda bungalovlara götürüyor çiçekler kıyafetler ... yani bunları olması için illa metres olmak gerekmiyor tabiki ama 😂 malesefki kendi eşine yapmadıgı şeyleri yapıyor neslihan ablama
ablamda başından beri evli ve 2 kızı olduğunu bilmesine ve asla maddi açıdan hiçbir zaman çok şükürki sıkıntısı olmamasına rağmen ilişkisine devam ediyor neslihan ablam 20 adam 33 yaşında
ve adam neslihan ablamdan asla kopamıyor malesefki :KK43:

yani böyle durumları bildikçede evliliğe karşı bakış açım perişan oluyor 🥹
Neslihan ablan kim 😒 iyilik dizisindeki masum kadın Neslihan mi yoksa konunuzdaki metres Neslihan mi ?

Evet öyle hatırlıyorum. "Senden para istemiyorum, kaç kişi benle olmak için para veriyor" deyip çocuğun şortunu indirmiş.

ben bu cicişi tv de gördüydüm şarjım bitmişti kapılarını çaldım tel şarj olurken çok yorgundum uyuya kaldım demişti😅 elin otel odasında uyuya kalmış yersen. hiç yaş falanda söylememişti o zaman.

Dışarıdan davulun sesi hoş geldiği için metresler değer görüyor olabilir.Onunla evlenmiş olsaydı o da değer görmeyecekti 😅

Duruma göre evet metresler eşlerden daha değerlidir. Bir erkek evliliğinde istediği Güleryüz, anlayış, şefkat gibi hisleri bulamazsa bu hisleri diğer kadında giderir. cinsel anlamda da zaten tutku varsa fena.

Eğer erkek ilgi sevgi anlamında evliliğinde mutluysa ama cinsel anlamda tatmin olmuyorsa bu durumda sadece cinsel ihtiyaçlarının tatminini diğer kadında sağlar.Farklı kişilerle kaçamak yaşama stresi yerine aynı kişiyle uzun vadeli görüşür.

İlki çok tehlikelidir, adam yakalansa bile ikinci kadından ayrılmaz kopamaz. Eninde sonunda boşanır ve ikinci kadına gider.Sonunda ikinci kadın da aldatılır tabii o ayrı...

İkincisinde ise arada bir alışveriş söz konusudur ve çıkar bittiği an ilişki biter.Karısı öğrendiği an biter yani.

Bir erkek eğer tüm maddi imkanlarını ikinci kadın için seferber ediyorsa anlayın ki mevzu aşk değil.

Her ikisi de hoş değil. Duygusal veya cinsel açlık çekiyorsan boşan kardeşim.
Şöyle bir şey söyleyeyim. Bizim otele 4 senedir bir dişçi geliyor. Boyu 160 anca var.ultra kompleksli ama Antalya’nın sayılı ailelerinden. Metresine ev açmıyor çünkü karısının öğrenmesini istemiyor. Kaldıklarında 2 ayrı oda tutuyorlar. Davalık olurlarsa yüksek tazminat vermek istemiyor sanırım. Ama karısından da asla boşanmıyor. Karısı son derece kaliteli bir kadın. Metres kız yaşca küçük, platin sarı saçlı, açık saçık giyiniyor. Son zamanlarda çok şiddetli kavga etmeye başladılar. Sebebini bilmiyorum. Diğer odalardan şikayet geldiği için artık otele almama kararı verdik.

ben bu cicişi tv de gördüydüm şarjım bitmişti kapılarını çaldım tel şarj olurken çok yorgundum uyuya kaldım demişti😅 elin otel odasında uyuya kalmış yersen. hiç yaş falanda söylememişti o zaman.
Ya ben google'dan bunların resimlerine bakarken birbirleriyle seviştikleri bir resmi gördüm yanlışlıkla. Ensest bile yapan insanlar, pedofili de var, zoofili bile yapmışlardır allah bilir. Uyuşturucu falan da gırla.

üniversite okuyo kendi evinde kalıyo - en yakın arkadaşımın ablası ikiside birbirine her şeyi anlatır ki çok bersber oturmuşluğumuz var - 19 yaşındayım ama arkadaşımda abla dediği için bende öyle alıştım - başlıkta daha mı çok değer gördüklerini sordum kazandıkları parayı değil -
bu konudada linç yemeyi haketmediğimi düşünüyorum can sıkıntısı ve boşluktan kimse salça olsam diye düşünen kadınlar varsa rica ediyorum cevap yazmasın metreslik hakkında düşünceleri umrumda değil sadece cevabını bilenler için bir soru sormuştum alakasız tepkiler geldi
Universite okuyan zihniyete bak. Hala saka oldugunu dusunmek istiyorum bu konunun.

Bilen varsa soylesin dediginiz sorunun sizce normal bir cevabi olabilir mi? Bu cimen ne renk diye sormak gibi bir soru mu size gore? Adamina gore degisir. Kimi karisina deger kiymet vermez. Kimi aldatir. Kimi karisindan baskasini kadin olarak gormez. Oyle bir yazmissiniz ki sanki butun erkeklerin bir karisi bir de metresi var. neresinden tutsan elinde kalacak bir konu ve soru. Bu soruya nasil mantikli bir cevap verilir. Lincte edilirsiniz tabi. Sacmalik sinirini zorlayan insanin sinirlerini bozan bir soru.

X