Meryem suresi okuyup hamile kalmak

Kızlar ben de bugün temizlendim. Meryem Sûresine niyetlendim inşaAllah. Kadir gecesine kadar yetiştireceğim Allah izin verirse. Ben okuyabildiğim kadar okuyacağım. Bir dua dostum da eksik Olanları bana önceden okunan Meryem Suresi olarak hediye edecek. Aynı şekilde Yasin sûresini de öyle yapacağız. Hep Yasin okurdum o Yüzden Yasin Sûresine dilim çok Alışık. Rahat okuyorum. 41 Yasin 41 Meryem Suresi. 4444 salât ı tefriciyeeee. .............Ali imran Suresi'nin 38. Ayeti. 731 ya hâlık. 707 ya varis. 213 ya bari. 336 ya Musavvir. Bunlar da günlük zikirler. ........Ben de iki senelik Evliyim. 15 ay oldu çocuk istiyoruz. Meryem Sûresine hep üşeniyordum. Zorlanırım okuyamam vs diyordum. Bi de çalışıyorum ondan yapamam gibi geliyordu. Ramazan vesile olacak bana inşaAllah. Inanır mısınız oturdum iki gündür okumaya çalışıyorum. Çabalıyorum. Yarın akşam da başlayacağım. Allah'ım Gönlümüzün sesini duysun hayırlı evlatlar versin inşaAllah. Perşembe günü de iyi bir doktor buldum ona başlayacağım. Her şeyde bi hayır vardır. Ve vardır bir bildiği Rabbim in ☺️☺️

Perşembe günü başlanıyor aklınızda olsun.

Araştırdığımda karşıma çıkan sonuç perşembe başlanması gerektiğiydi. Konunun içindede perşembe başlanmalı denilmişti zaten. Ama niyet önemli tabi.

Ben okumaya başlayalı 18 Gün oldu. Haftaya adet olmam gerekiyor aslında bakalım nolcak. Buarada ben pazar günü başlamıştım, belirli bir günde başlandığını bilmiyordum..

Arkadaşlar merhaba, ben de okumak istiyorum 2 kez düşük yaptım bnde belki şifa olur.. Nasıl yapılıyor41 defa zemzem suyuna mı okunuyor 41 gün boyunca gün de 1 defa mı ? Bir de bir arkadaş yazmış ya Halik diye onu Nasıl okuyoruz?

valla ben 15 gundur okuyom ama suya falan okumadim hic gunde 1 tane 41 gun okuncak diye biliyorum.bide bazi arkadaslar persembe gunu baslayin demisler bugun baslayin isterseniz

Merhaba arkadaslar ben gecen ay 16snda adet olmam gerekirken 15 nde oldu ama 1.5 gun surdu bu ay da 15 veya 16 si beklerken bugun hastalandkm niyetliydim orucumu bozdum acaba boyle bisey yasayan var mi diye sormak istedim

merhaba bende yeni geldim sayfaya bende meryem suresin başladım bugün kısmet olursa 6.cıyı okuyacağım ama karnımda ufak belirtiler var ara arada kasıklarımda mevlam hayırlısı nasip etsin.İnşallah en kısa zamanda bizde bu mutluluğu yaşarız.AMİN

18. Gunde hamile oldugumu ogrendim

Korunmayi biraktigimin 2. Ayiydi fakat kafama cok takiyordum.. bu duayi daha oncede duymustum ve gercekten cok inanarak okumaya basladim 18. Gunde hamile oldugumu ogrendim.. Rabbim isteyen herkese bu duyguyu nasip etsin

Allah sag salım kucagına almayı nasıp etsın ınsallah darısı basımıza artık :KK9: ben 24 gundur okuyorum ama henuz bı belırtı yok ama olucak ınsallah hepımızın

Ben de 13 gundur okuyorum meryem suresini cok inanarak. 1 yıllık evliyim esimde de bende de problem yok ama her ay kirmizilari görünce husrana ugruyorum üzülüyorum dun regl gunumdu fakat olmadım insallah oldu sevincini yaşatır rabbim bana da dua edin kızlar ☺

Ben geçen hafta perşembe adet oldum:KK43:
Bugün meryemsuresinin 31. Günü sağolsun eşim okudu ben hastayken. Bu ay olur inşallah. Kızlar birbirimize dua edelim

18. Gunde hamile oldugumu ogrendim

Korunmayi biraktigimin 2. Ayiydi fakat kafama cok takiyordum.. bu duayi daha oncede duymustum ve gercekten cok inanarak okumaya basladim 18. Gunde hamile oldugumu ogrendim.. Rabbim isteyen herkese bu duyguyu nasip etsin

Çok sevindim inşallah sağlıklı bi şekilde Rabbim kucağına da almayı nasip eder. Bize de dua et..

Ben de 13 gundur okuyorum meryem suresini cok inanarak. 1 yıllık evliyim esimde de bende de problem yok ama her ay kirmizilari görünce husrana ugruyorum üzülüyorum dun regl gunumdu fakat olmadım insallah oldu sevincini yaşatır rabbim bana da dua edin kızlar ☺

İnşallah hamilesindir cnm bizi de haberdar et durumundan

Ben geçen hafta perşembe adet oldum:KK43:
Bugün meryemsuresinin 31. Günü sağolsun eşim okudu ben hastayken. Bu ay olur inşallah. Kızlar birbirimize dua edelim

Insallah olur birgün çift çizgiyi görürüz Allah hepimizin gönlüne göre versin dua ediyorum herkes için rabbim kimsenin kucağını bos bırakmasın insallah. Benim 2 gun gecikti hala adet olmadım normalde goguslerim patlayacak gibi siserdi duramazdim agrisindan ama bu sefer hiç sis ve agri yok sadece uçları kasiniyor deli gibi birde çok gazim oluyor acaba hamile miyim ...

Kur'an okuyan veya dinleyen bir kimse, 14 yerde bulunan, secde âyetlerinden birini okursa veya duyarsa, secde etmesi gereklidir (Hanefi mezhebine göre vaciptir).
Tilavet secdesi yapmak için abdestli olunulur ve de kıbleye yönelinir.
Daha sonra niyet edilir (Ya Rabbi niyet ettim senin rızan için tilavet secdesi yapmaya).
Niyetten sonra "Allahu Ekber" diye tekbir getirilerek direk olarak secdeye gidilir (Eller havaya kaldırılmaz ruku yapılmaz veya ayakta başba bir şey okunmaz).
Secdede en az 3 kerre "Subhane rabbıyel'A'la" denilir.
Bir secde yapıldıktan sonra yine "Allahu Ekber" diye tekbir getirilerek ayağa kalkılır.
Dua gibi eller kaldırılarak; Bakara Sûresinin 285. âyetindeki "Semi'na ve ata'na ğufrâneke Rabbenâ ve ileykel masîr" ayeti celilesi okunarak eller yüze sürülür.
Bu şekilde tilavet secdesi yapılmış olunur.
Çok salun çok tesekkur ederim bana çok yardımcı oldunuz

X