Meryem suresi okuyup hamile kalmak

cok ılgınç klomen verdıyse takıbe cagırmalı kesın yoksa ya çatlamazsa kıst olursa alla alla baska doktora gıt kesın ben oyle tek doktorla kalmadım hıc

bıde bugun adetının kaçıncı gunundesın adacayı iç hem buyumesıne hem catlamasına yardımcı oluyo

Bu ay geçti artık doktor işi.
Önümüzdeki ay da ramazan zaten.
Ramazandan sonra bakıcaz :)

Adetin 16. günü bugün.
12sinde test pozitif olduğuna göre hamilelik durumu da belki olabilir.
Adaçayı içmesem daha iyi olur.

cok ılgınç klomen verdıyse takıbe cagırmalı kesın yoksa ya çatlamazsa kıst olursa alla alla baska doktora gıt kesın ben oyle tek doktorla kalmadım hıc

Bu ay geçti artık doktor işi.
Önümüzdeki ay da ramazan zaten.
Ramazandan sonra bakıcaz :)

Adetin 16. günü bugün.
12sinde test pozitif olduğuna göre hamilelik durumu da belki olabilir.
Adaçayı içmesem daha iyi olur.
bncede pozıtıfse ıcme zaten adacayını ılk gunden ıtıbaren ıcceksın zaten,,hadı bakalım ınsallah hamılesındır bıraz dıkkat et kendıne:KK66:

Arkadaşlar bir sorum olucak 15'nde adetim başladı dün aksam üstüne kadar oluyordu ama az az oluyo dün aksam kesildi ve bugun sabah da hiç bisey olmamis herhangi bir ilac dahi almadim ama niye olmadi anlamadım ne yapabilirim??

kizlar mrb Sizden allah rizasi.icin birsey istiycem Forever07 Forever07 ( aysegul ) ark bebegini 6 aylik dunyaya getirdi ve bebek masal elif suan 19 gundur kuvezde hayata tutunmaya calisiyor ne olur allah rizasi icin ne okursaniz kactane okursaniz okuyun dua zinciri yapalim hayata tutunmasi icin rabbimize yalvaralim annesinede bu asamada sabir dileyelim lutfen.sizde tanidiklariniza soyleyin. hep beraber dua edelimsimdiden hepinizden allah razi olsun

kizlar mrb Sizden allah rizasi.icin birsey istiycem Forever07 Forever07 ( aysegul ) ark bebegini 6 aylik dunyaya getirdi ve bebek masal elif suan 19 gundur kuvezde hayata tutunmaya calisiyor ne olur allah rizasi icin ne okursaniz kactane okursaniz okuyun dua zinciri yapalim hayata tutunmasi icin rabbimize yalvaralim annesinede bu asamada sabir dileyelim lutfen.sizde tanidiklariniza soyleyin. hep beraber dua edelimsimdiden hepinizden allah razi olsun
Allah yardımcısı olsun.İnşallah tez zamanda sağlığına kavusur minik yavrumuz.Allah ailesine bagislasin inşallah.Dua ederim canm.

Valla gittigime pişman oldum urfada yaşıyorum ben rezalet bir yer di doktorundan tut içerdeki duruma kadar gorunce geri çıkmak zorunda kaldım 15 veya 16 sinda oluyorum ben hastaligimi önümüzdeki ayda oyle olursa ozel e gitcem
Hiç kimse oraya bakmıyor galiba kimsede şikayet etmiyor sanırım bir doktor 3 kadını birden muayene edoiyoe oyle yerede girmek istemedim

Bugün 38. günüm meryem süresinde 1.5 aylık ALLAH'ın izniyle hamileyim.Rabbimin uygun gördüğü herşey olur.Lütfen sabırlı olun ve bekleyin.Ben 2 yıldan beri bekliyorum.2 düşük sonrası rabbim 3. nasip etti kısmet bakalım bunu nasip edecekmi bize....
Allah sağlıkla kucağına almayı nasip etsin tilavet secdesi Nasıl anlatır misin

Selam kızlar bende topiği en baştan okudum. Baya ümitlendim. 3,5 senelik evliyim ama daha bir senedir bebek düşünüyoruz. Benim kilo takıntım var bir yandan çocuk istiyorum, diğer yandan zayıflamaya çalışıyorum. Bir dönem Kilo verdim sonra geri aldım derken vücudum iyice dengesizleşti. Belki bu yüzden olmadı bilmiyorum. Şimdi kararlıyım hamile kalmak istiyorum. Meryem suresinde bugün 9 günüm bakalım daha yeni başladım. Hayırlı haberler alırız inşallah.. Yokmu son zamanlarda hamile kalanlar.. Birbirimizi motive edelim :))

Valla gittigime pişman oldum urfada yaşıyorum ben rezalet bir yer di doktorundan tut içerdeki duruma kadar gorunce geri çıkmak zorunda kaldım 15 veya 16 sinda oluyorum ben hastaligimi önümüzdeki ayda oyle olursa ozel e gitcem
Hiç kimse oraya bakmıyor galiba kimsede şikayet etmiyor sanırım bir doktor 3 kadını birden muayene edoiyoe oyle yerede girmek istemedim
farketmıyo canım ya devlette oyle hep çok fazla beklıyorsun ve ılgı alaka hıc yok bende 2 hafta once tıp fakultesınde aksama kadar bekledım benı cagırcaklarmıs vazgectımm gercı ozelde aynı ben 2 tup bebegı ozelde yaptırdım okadar para verdım ama yıne çok bekledım herzman sonuc zaten sıfır ve uzucu...tedavı asaması heryerde zor ve yıpratıcı..allah ınsallah normal yollardan verır

merhaba arkadaslar sessız sedasız okuyup takıp edıyodum sızlerı katılmak ıstedım aranıza
oncelıkle hayırlı cumalar herkese
bısı sormak ıstıyorum : 1 yıllık evlıyım evlendımızden berı hıc korunmadık ama hamıle kalamadım hala
10 gundur meryem suresını okuyorum burdan gorupte ama tilavet secdesi yapılcanı bilmiyodum hıc yapmadım sımdı tekrar okurken gordum yapıcam ama 10,gundeyım sımdıye kadar okuduklarım ne olucak bastanmı baslamalıyım ?

Ay o da cok fenaymis ya yok artik.
Bizim burada devlet hastanesi oyle degil cok sukur.

Ben de kendime ekim ayina kadar sure verdim. O zamana kadar olmazsa ekim adetimle beraber doktora gidicem hsg vs icin.

farketmıyo canım ya devlette oyle hep çok fazla beklıyorsun ve ılgı alaka hıc yok bende 2 hafta once tıp fakultesınde aksama kadar bekledım benı cagırcaklarmıs vazgectımm gercı ozelde aynı ben 2 tup bebegı ozelde yaptırdım okadar para verdım ama yıne çok bekledım herzman sonuc zaten sıfır ve uzucu...tedavı asaması heryerde zor ve yıpratıcı..allah ınsallah normal yollardan verır
Sende haklısın valla ama ışte gereken yerlere şikayet ettim ben sıra beklesem bu kadar ugrasmam da bu doktor aynı anda 3 kadına bakınca garip geldi

Ay o da cok fenaymis ya yok artik.
Bizim burada devlet hastanesi oyle degil cok sukur.

Ben de kendime ekim ayina kadar sure verdim. O zamana kadar olmazsa ekim adetimle beraber doktora gidicem hsg vs icin.
Öyle ya valla bende kendine öyle dedim mayıs ayında 15'nde adet oldum sadcee 1 gün sürdü haziran da 15 'nde öyle olursa m ozele gidicem

merhaba arkadaslar sessız sedasız okuyup takıp edıyodum sızlerı katılmak ıstedım aranıza
oncelıkle hayırlı cumalar herkese
bısı sormak ıstıyorum : 1 yıllık evlıyım evlendımızden berı hıc korunmadık ama hamıle kalamadım hala
10 gundur meryem suresını okuyorum burdan gorupte ama tilavet secdesi yapılcanı bilmiyodum hıc yapmadım sımdı tekrar okurken gordum yapıcam ama 10,gundeyım sımdıye kadar okuduklarım ne olucak bastanmı baslamalıyım ?
Aklında şüphe kalicagina tekrar niyetlen derim

Kızlar ben de bugün temizlendim. Meryem Sûresine niyetlendim inşaAllah. Kadir gecesine kadar yetiştireceğim Allah izin verirse. Ben okuyabildiğim kadar okuyacağım. Bir dua dostum da eksik Olanları bana önceden okunan Meryem Suresi olarak hediye edecek. Aynı şekilde Yasin sûresini de öyle yapacağız. Hep Yasin okurdum o Yüzden Yasin Sûresine dilim çok Alışık. Rahat okuyorum. 41 Yasin 41 Meryem Suresi. 4444 salât ı tefriciyeeee. .............Ali imran Suresi'nin 38. Ayeti. 731 ya hâlık. 707 ya varis. 213 ya bari. 336 ya Musavvir. Bunlar da günlük zikirler. ........Ben de iki senelik Evliyim. 15 ay oldu çocuk istiyoruz. Meryem Sûresine hep üşeniyordum. Zorlanırım okuyamam vs diyordum. Bi de çalışıyorum ondan yapamam gibi geliyordu. Ramazan vesile olacak bana inşaAllah. Inanır mısınız oturdum iki gündür okumaya çalışıyorum. Çabalıyorum. Yarın akşam da başlayacağım. Allah'ım Gönlümüzün sesini duysun hayırlı evlatlar versin inşaAllah. Perşembe günü de iyi bir doktor buldum ona başlayacağım. Her şeyde bi hayır vardır. Ve vardır bir bildiği Rabbim in ☺️☺️

X