Meryem suresi okuyup hamile kalmak

bende gecen yıl aralık ayında okumuştum onn dışında hacet namazı mübinli yasin gibi bazı dualar daha okudum. şimdi dilek tesbihi çekmeyi düşünüyorum reglim bitince :emir_bebek::emir_bebek::emir_bebek::emir_bebek::emir_bebek::emir_bebek::emir_bebek::emir_bebek::emir_bebek::emir_bebek::emir_bebek: canım bebeğim gel artık

cnm. ben de netten ve ilmihalden baktım. bir araştır oradan cnm. bulamazsan yazarım özelden.

ya güzelim. insanlar bazen yanlış anlayıp yanlış yorumlar yapıyorlar. ben de ona maruz kalmak istemedim. ee bi de bu ay olunca bebiş yazmak bu aya kısmet oldu :)

anladım cutecım dogru sonucta sosyal medyadan bırbırımızı tanıyamıyoruz hemen ama ıyıkı yazmıssın ıyı oldu

arkadaslar bende basladim hergun arkadasim bulufemle okuyoruz
41 gun okumaya Niyyet etdik
artik bugunde okuyacagim safak 8 olucak
hem 41 hurmaya meryem suresi okutdum esim ve ben yiyoruz
ben inaniyorum ki meryem suresi vesilemiz olucakdir Allahinda izniyle
bakalim bekliyoruz

kızlar ben burda okudum ve yaptım daha yarısına gelmeden hamile kaldığımı öğrendim okumaktan zarar gelmez mutlaka yapın..

ben de gittim hastaneye pkolusun ddi ama bilmiyorum ki 2 yıllık evliyiz ve bildiğim ve önerdiğim bişe daha var bursada oturuyorum ve yine yaşadım arkadaşımın eltisinin çocuğu olmuyodu hastanede 2,5 yıl gitti geldi sonra 6 aylık bi tedavi uygulamışlar daha rahatsızlanmış kist yokken rahimde ilaçlardan dolayı kist olmuş bizim bi deva lokman var bursada ona götürmüş arkadaşım an fazla iki ay demiş bir kavanoz bal be bir bitki çayı ilk ay vücudun temizlenicek çok fazla kanaman olabilir demiş doktor 2. ay hamilesin inşallah ve aynen de öle oldu ikinci ay hamile vedeeeeee ikiz yaniii hayırlısı ben de gittim içiyorum ümitliyim arkadaşım götürdü konuştuk hormon testi sonuçlarımı gösterdik inşallah ya inşallah RABBİM herkese versin hayırlı evlatt

Benan cnm cok olmus yazali ama ismi fln neymis soyleseydin keske

Kızlar bi yardım edin lütfen bebek icin meryem suresini okumak istiyorum hactan gelen bi tanidigmdan 41 tane hurma aldim ama ben arapça bilmiyorum bir bilene okutsam 41 gün sonra hurmalari yesek olurmu lütfen yardımmm :KK50:

kızlar ben burda okudum ve yaptım daha yarısına gelmeden hamile kaldığımı öğrendim okumaktan zarar gelmez mutlaka yapın..
canim benim tebrik ederim sagsalim kucagina al yavrunu
bir sey sorucaam
secdeleri toplumu yaptin yoxsa hergunmu?

hamile kalsanda devam ediyorsun dimi?
ben artik 15 bugun 16 ciyi okuyucam
bende 20 cini okudugumde 20 tane toplu secde yaparim
sonra sonda 21 tane o zaman
insallah bana da vesile olur

evet canım ben öğrendim hamileyim ama devam ediyorum 41 e tamamlıcam inş,hamileyken meryem süresini okuyanın doğumuda kolay oluyor ayrıca..inşallah darısı tez zamanda sana ..

evet canım ben öğrendim hamileyim ama devam ediyorum 41 e tamamlıcam inş,hamileyken meryem süresini okuyanın doğumuda kolay oluyor ayrıca..inşallah darısı tez zamanda sana ..
Allah binlerce kez razi olsun
insallah banada 41 gun devam etmek nasib olur
asslinda bugunlerde adet olmam gerek
ama belki bu mucize meryem suresi vesilem olurda Rabbim evladimi hediyye eder bana bugunlerde
bilmiyorum Allaha siginiyorum
birde sizin gibi guzel kalpli arkadaslarin dualarina
insallah bende anne olurum
esimide baba oldugu icin mujdelerim
guzel gunleri bizde yasariz insallah
cok aama cok sagol
Allah evladini korusun kolay dogumlar nasib etsin sagsalimkucagiina al evladini insallah:KK16:

Allah binlerce kez razi olsun
insallah banada 41 gun devam etmek nasib olur
asslinda bugunlerde adet olmam gerek
ama belki bu mucize meryem suresi vesilem olurda Rabbim evladimi hediyye eder bana bugunlerde
bilmiyorum Allaha siginiyorum
birde sizin gibi guzel kalpli arkadaslarin dualarina
insallah bende anne olurum
esimide baba oldugu icin mujdelerim
guzel gunleri bizde yasariz insallah
cok aama cok sagol
Allah evladini korusun kolay dogumlar nasib etsin sagsalimkucagiina al evladini insallah:KK16:

inşallah canım herşey vakit saat kafana çok takma ben 3 defa klomen kullandım 1 kez çatlatma iğnesi ama olmadı bu ay dualara sığındım hiç bi ilaç kullanmadım ve çok şükür,hamilelerin duası kabul olurmuş inşallah sende bu ay daha adet olmazsın eşine müjdelersin bebişini:KK66:) bide ibrahim süresini bir elmaya 7 ayrı kişiye okut yarısını eşin yarısını sen ye..ibrahim as da 90 yaşından sonra baba oldu ya onuda yap canım..

inşallah canım herşey vakit saat kafana çok takma ben 3 defa klomen kullandım 1 kez çatlatma iğnesi ama olmadı bu ay dualara sığındım hiç bi ilaç kullanmadım ve çok şükür,hamilelerin duası kabul olurmuş inşallah sende bu ay daha adet olmazsın eşine müjdelersin bebişini:KK66:) bide ibrahim süresini bir elmaya 7 ayrı kişiye okut yarısını eşin yarısını sen ye..ibrahim as da 90 yaşından sonra baba oldu ya onuda yap canım..
ay canimsin ya cok ama cok sagol amin insallah dualarimizi Rabbim duysun insallah
bu soglediginide mutlaka yapicam insallah bunlar vesilem olur cok iyisin cok ama cok sagol
Rabbim bebegini korusun gercekten yazdigin cevaplar beni cok mutlu etdi:KK16::KK16::KK16:

ay canimsin ya cok ama cok sagol amin insallah dualarimizi Rabbim duysun insallah
bu soglediginide mutlaka yapicam insallah bunlar vesilem olur cok iyisin cok ama cok sagol
Rabbim bebegini korusun gercekten yazdigin cevaplar beni cok mutlu etdi:KK16::KK16::KK16:

benide haberdar et canım merakla bekliyorum güzel haberlerini:KK66:)

hamileyimmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmm
hamileyimmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmm
basakela hamileyim
Allah senden razi olsun

hamileyimmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmm
hamileyimmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmm
basakela hamileyim
Allah senden razi olsun

kul kula sebep canım rabbim dusında ısrarcı olanı seviyor , kendim kadar sevindim meryem süresini tamamlamayı unutma zaten daha adet olmıcan :KK66:))aslanlarımızı alalım inş kucağımıza:KK66: hamilelik boyunca yazışırız artık :KK66:

kul kula sebep canım rabbim dusında ısrarcı olanı seviyor , kendim kadar sevindim meryem süresini tamamlamayı unutma zaten daha adet olmıcan :KK66:))aslanlarımızı alalım inş kucağımıza:KK66: hamilelik boyunca yazışırız artık :KK66:
insallah canim ya sana ne kadar dua etsem az inan cok destek oldun bana bu yolda Rabbim evladini korusun benimkinide korusun teyzesi
evet okuyucam tam 41 gun insallah
niyyet etdim
Rabbime sukurler olsun
inan bugun bayram bizim icin ev senlendi

insallah canim ya sana ne kadar dua etsem az inan cok destek oldun bana bu yolda Rabbim evladini korusun benimkinide korusun teyzesi
evet okuyucam tam 41 gun insallah
niyyet etdim
Rabbime sukurler olsun
inan bugun bayram bizim icin ev senlendi

amin canım inşallah,hamileyken okunacaklarıda yazarım yaparsın inş:KK66:

X