Meryem suresi okuyup hamile kalmak

Bende Ali imran suresi 38.ayetindeki Hz. Zekeriyya Peygamberin duasını okuyarak hamile kaldım. Namazlarımdan sonra dualarımda 3er kez okudum. Ayetin anlamı;
Orada Zekeriya Rabbine dua etti: “Rabbim, bana Katından tertemiz bir soy armağan et. Doğrusu Sen, duaları işitensin” dedi. Rabbim isteyen herkese hayırlısıyla nasip etsin inşAllah..

evet bide bu dua tavsiye ediliyo bende okuyacagim :KK16::KK16::KK16::KK16:

Bende Ali imran suresi 38.ayetindeki Hz. Zekeriyya Peygamberin duasını okuyarak hamile kaldım. Namazlarımdan sonra dualarımda 3er kez okudum. Ayetin anlamı;
Orada Zekeriya Rabbine dua etti: “Rabbim, bana Katından tertemiz bir soy armağan et. Doğrusu Sen, duaları işitensin” dedi. Rabbim isteyen herkese hayırlısıyla nasip etsin inşAllah..

çok teşekkürler bende okumaya başladım bu duayı şimdi senin sayende inş vesile olur

seninde gözün aydın canım rabbim kucağınada almayı nasip etsin inşallah,bebişin hayırlı sağlıklı ömürlü bir evlat oldun inşallah

arkadaşlar bu sureyi okurken abdestli mi olmak gerekiyor ve kıbleye dönük mü olmalıyım

arkadaşlar bu sureyi okurken abdestli mi olmak gerekiyor ve kıbleye dönük mü olmalıyım

Abdest almanız bedeninizle birlikte ruhunuzunda bence o an arınmasını sağlıyor. Kıble Allah'ın evinin yönü olduğu için Rabbimize bence dahada yaklaşmayı sağlıyor. Yeterki Rabbimize bir adım atalım kabul olmayan dua yoktur vaktini bekleyen dualar vardır veya ecrini öbür tarafta alacağımız dualar. Rabbim kalpten isteyen herkese nasip etsin inşAllah bende sizle için dua edeceğim:)
ASSOSyal arkadaşımada çok teşekkür ederim:))

" GECE KARANLIĞINDA YUVASINA GİDEN KARINCANIN ÇIKARDIĞI SESİ DUYARIM "

diyen rabbim hepimizin dualarını duysun,
tüm isteyen herkese eli ayağı düzgün ,sağlıklı sıhhatli ,eli ayağı düzgün ,hayırlı ömürlü evlatlar nasip etsin inşallah:nazar:

meryem suresinin yüzü suyu hürmetine rabbim tez vakitte bebeklerimize kavuştursun hepimizi:nazar:

Son düzenleme:
Kızlar bende okumaya başladım. Bugün 5.ci günümdü. cuma günü eğer adet olursam ( inşallah olmam ) anneme okutturacağım. Allah ım bizim dualarımızı kabul edecek biliyorum.

s.a canlarrrrrrrrr

bizde eşimle 41 taneyi bitirdik

tabi bide dua sitesi vardı ordan okuyanlar oldu

inşallah tilavet secdelerini yapmışlardor :KK34:

bide ben garanti olsun diye 41 kişiye dağıttım onlara hep söyledim tilavet secdelerini de yapın diye

bu ay yumurta takibindeyim

hayırlısyla hamişimdir inşallahhh

eğer nasip olmazsa 41 gün eşime okutcam inşallahhhh

tabi takviye ve tadavileride unutmuyoruzzzz

sevgiler.......:KK16::KK16::KK16::KK16::KK16:

hee tilavet secdesini 1 taneyi okudunuz bitirdiniz yapıyosunuz

toplamda 41 tilavet secdesi yanii

bi arkadaşımız çok güzel anlatmış önceki sayfalarda nasıl yapıldığını

kızlar ne güzel paylaşımlar yapmışsınız ben tüp bebek tedavisi görüyorum anladığım kadarı ile aranızda tedavi gören yok bende bugün başlıcam nasipse duaya allahım inşallah kabul eder tez vakitte yavruma kavuşurum lütfen benim içinde dua edin rabbim hepiizn duasını kabul etsin önce karnınız sonra kucağınız dolsun rabbim kimseyi evlat hasreti ile sınamasın...

kızlar bende iki gün oldu meryem suresini okumayı bitireli...rabbim herkese tez zamanda nasip etsin inşallah bu duanın yüzü suyu hürmetine:nazar::nazar::nazar:

ben varım
7 ay denedik olmadı
hormon sorunum yüzünden olduğunu öğrendik
tedaviye başladık doktor 1 yılda falan ancak düzene girer dedi
ben o ay başladım meryem suresine
41 gün okuyacaktım ki bitirmeden hamile olduğumu öğrendim
şu an oğlum kucağımda 2,5 aylık :nazar:
allah isteyen herkese nasip etsin

ALLAHIM BAGISLASIN cnm...sadece meryem suresını okusak olurmu acaba?

kızlar ne güzel paylaşımlar yapmışsınız ben tüp bebek tedavisi görüyorum anladığım kadarı ile aranızda tedavi gören yok bende bugün başlıcam nasipse duaya allahım inşallah kabul eder tez vakitte yavruma kavuşurum lütfen benim içinde dua edin rabbim hepiizn duasını kabul etsin önce karnınız sonra kucağınız dolsun rabbim kimseyi evlat hasreti ile sınamasın...

Bende tüp transferden sonra 5-6 kere okudum kv 41 gün okudu sağolsunAllah'a şükürler olsun sonuç pozitif oldu.

Arkadaslar selam

aranizda meryem suresiyle hamile kalan var mi?

veya denemk isteyen ama yapmayan,

veya yakinindan vs bunu duyan?

bana dün bir akrabam dedi,yap dene Allahin izniyle hamile kaliyorlarmis.

lütfen paylasirmisiniz bilgilerinizi benimle

cnm allaha sığınmak en iyisi en güzel, okurken çıkar gözetmeksizin oku olur mu şifa olsun niyetine sağlık dile önce rabbimden dualarınızı kabul etsin allahım

Ben bu duayı çok okudum halada okurum.

707 kera ya varis çektim çok kez kv dede çekti ya vaaaris diye çekiyorsun 100 kere ya latif çetim

Son düzenleme:
bende başladım kızlar duayı okumaya 8. günümdeyim işaallah olur.Allah dualarımızı kabul eder

nette hepsi var bide evde türkçe kuranı kerimin yokmu ordan rahatlıkla bulursun yoksada al:KK76:

canım merhaba niyetimizi meryem suresini okumadan evvel mi söylicez. birde her okumada nasıl besmele çekeceksek tilavet secdesi de sure bitene kadar her gün o sayılı ayete gelince yapılır devam mı edilecek yoksa her gün okunan sure sonunda mı yapılacak tilavet secdesi. yardımcı olursan çok sevnirim bende 2 senedir bebek için uğraşıyorum :KK43:

mrbb kixlarrr bende tup bebek tedavisine baslayali on ucgun oldu ve iki aydir yaklasik okuyorum meryem suresinii suan otuzdort oldu tilavet secdesi mutlaka kilmaniz lazimmkii namazla birlesince bence cokta etkilidir diyorum.zaten kisa bi namaz ve kuranikerimde secde ayeti goruldugi icin kilinmalii

canım merhaba niyetimizi meryem suresini okumadan evvel mi söylicez. birde her okumada nasıl besmele çekeceksek tilavet secdesi de sure bitene kadar her gün o sayılı ayete gelince yapılır devam mı edilecek yoksa her gün okunan sure sonunda mı yapılacak tilavet secdesi. yardımcı olursan çok sevnirim bende 2 senedir bebek için uğraşıyorum :KK43:

meryem sureni oku ve arkasindan niyetteim tilavet secdesi kilmaya de elleri hic kaldirmadan yanda olucakk.ve alllahuekber de secde git uc kere subhane rabbialala de ve tekrar ALLAHUEKBER DE VE AYAGA KALK ELLERİNİ AC DUA EDERGİBİ SEMİGNA ATEYNA GUFRANEKE VE RABBENA İLEYKEL MESİR AMİN DE VE İSTERSEN NAMAZ SONRASİ İSTEDİN DUAETT RABBİNE BU KAFARCİKKK

X