Meryem suresi okuyup hamile kalmak

bende bu ay Meryem suresi okuyorum pkoluyum 3.cü tedavim bu cuma test günüm ben ilk defa umutluyum bukadar hemde çok korkuyorum aslında bukadar umutlu olmaktan ya yıkılırsa diye Meryem suresinin verdiği bir umut herhalde inşallah hayırlı haberler alırım bende sizlerde aminnn

bende bu ay Meryem suresi okuyorum pkoluyum 3.cü tedavim bu cuma test günüm ben ilk defa umutluyum bukadar hemde çok korkuyorum aslında bukadar umutlu olmaktan ya yıkılırsa diye Meryem suresinin verdiği bir umut herhalde inşallah hayırlı haberler alırım bende sizlerde aminnn

selam canım bende anne adayı olmak isteyenlerdenim sonuç ne hamile kaldın mı

s.aleykum arkadaşım meryem suresinin etkisi var ben şöyle bişeyle resmen karşılaştım 6 yıldır çocukları olmuyordu 40 hurma alıcaksın 40 emin ve okuyabilecek kişiye dağıtıp onlar da meryem suresini okuyacaklar sadece 1 tane toplam kırk meryem suresi ve kırk hurma cuma günü dağıtacaksın bir hafta sonra cuma alıp hergün yiyecksin bir tane ve bol dua onların daha kırk hurma bitmeden çocukları oldu ve 3 gün gece kalkıp teheccüt namazının ardından 1333 defa ya zel celali vel ikram okuyacaksın ve samimi ne dileğin varsa kesinlikle kabul oluyo ben her zaman ve her yerde söylemem denemeni tavsiye ederim

ben de gittim hastaneye pkolusun ddi ama bilmiyorum ki 2 yıllık evliyiz ve bildiğim ve önerdiğim bişe daha var bursada oturuyorum ve yine yaşadım arkadaşımın eltisinin çocuğu olmuyodu hastanede 2,5 yıl gitti geldi sonra 6 aylık bi tedavi uygulamışlar daha rahatsızlanmış kist yokken rahimde ilaçlardan dolayı kist olmuş bizim bi deva lokman var bursada ona götürmüş arkadaşım an fazla iki ay demiş bir kavanoz bal be bir bitki çayı ilk ay vücudun temizlenicek çok fazla kanaman olabilir demiş doktor 2. ay hamilesin inşallah ve aynen de öle oldu ikinci ay hamile vedeeeeee ikiz yaniii hayırlısı ben de gittim içiyorum ümitliyim arkadaşım götürdü konuştuk hormon testi sonuçlarımı gösterdik inşallah ya inşallah RABBİM herkese versin hayırlı evlatt

Bende basladim henuz 15 tane okudum.bat persembe gunu..umarim dualarim bu ay kabul olur..benim ve tum isteyenlerin insallah..

Bende okuyorum 6. Gunum insallah okumaya devam edicem hayirlisiyla hamile kalirim ins... Rabbim dualarimizi kabul eder amin

bende okudum önce 41 gün boyunca aralıksız sonra ramazanda önce cücümü arkasından yasin süresini ve meryem süresini ama ben hamile kalamadım bizde sorun esimde sperm sayısı ve morfoloji düşük demekki bize daha evlat sahibi olmak nasip deyilmiş bir birimizi dualarımızda unutmayalım

arkadaslar. hemen yazmak istedim. ben cok inanarak okudum ve 1 ay sonra hamile kaldim. darisq size olsun.

toplam 19 tane okudum.
her gun bir tane olmak zorunda.
sadece kendiniz okuyabilirsiniz.
aralik vermeden 19 gun boyunca arka arkaya okunacak. onun ici adetim biter bitmez basladim okumaya.
hemen arkasina tilavet secdesini yaptim.

o ay regl oldum. ama bu ay olmadim :KK66:)
yani temmuz da basladim. agustosta bitti. agustos 12 de adet oldum. ama bu ay olmadim.

arkadaslar. hemen yazmak istedim. ben cok inanarak okudum ve 1 ay sonra hamile kaldim. darisq size olsun.

toplam 19 tane okudum.
aralik vermeden 19 gun boyunca arka arkaya okunacak. onun ici adetim biter bitmez basladim okumaya.

yani temmuz da basladim. agustosta bitti. agustos 12 de adet oldum. ama bu ay olmadim.
canim ne okudun banada yaz lutfen belki vesilem olur:KK14:

toplam 19 tane okudum.

simdi baktim meryem suresi okumussun canim ne guzel Allahim herkesin duasini kabul etsin
peki turkcemi okudun? yani tercumesinimi okudun canim bende evde kurani kerim tercumesi ama okusam olurmu?

A
simdi baktim meryem suresi okumussun canim ne guzel Allahim herkesin duasini kabul etsin
peki turkcemi okudun? yani tercumesinimi okudun canim bende evde kurani kerim tercumesi ama okusam olurmu?

cnm. ben de arapca bilmiyorum.
ama latin harflerle arapca okunusu yaziyor ya ondan okudm.

toplam 19 tane okudum.

merhaba canım.....tilavet secdesini her meryem suresi okyusunda mı yaptın...yoksa 19 meryem suresi okuduktan sonra toplu bir kerede mi yaptın ?

toplam 19 tane okudum.

kız cutemmm nıye yazmadın bızede bende boyle okunacak seyler arıyodum ıyı oldu gordugum bende bu ay adet olursam okumaya baslıcam ıns ayy ıyıkı yazmıssın saol canım

canim tilavet secdesi nasil oluyor sen biliyormusun?

cnm. ben de netten ve ilmihalden baktım. bir araştır oradan cnm. bulamazsan yazarım özelden.

kız cutemmm nıye yazmadın bızede bende boyle okunacak seyler arıyodum ıyı oldu gordugum bende bu ay adet olursam okumaya baslıcam ıns ayy ıyıkı yazmıssın saol canım
ya güzelim. insanlar bazen yanlış anlayıp yanlış yorumlar yapıyorlar. ben de ona maruz kalmak istemedim. ee bi de bu ay olunca bebiş yazmak bu aya kısmet oldu :)

X