Meryem suresi okuyup hamile kalmak

ben bu ay basladım suan 8 gun oldu ama hastalanmama 5 gun var cok korkuyorum yıne adet olursam dıye. düşünerek kafayı yıcem

Merhaba,
Ben bu siteyi epeydir takip ediyorum. Fakat yeni üye olma şansım oldu. Benimde sizlere benzer hikayem var. Bende sizler gibi bebiş istiyorum. 5 yıllık evliyim, ilk 2 sene biz istemedik sonra istediğimizde yumurtalık kistim (cikolata kisti) oldugunu ögrendik. Büyüme yapınca ameliyat oldum ve aldilar. Sonrasinda 6 ay korunmam gerektigini bildirdiler. Ve yine istedik olmadi. Hem yas gecmesin hemde cok istedigimiz icin doktora gittik yeniden. Bize tüp bebek yapmamizi istediler. Bu arada esimde testlerini yaptirdi. Bende diger test ve tahlillerimi yaptirdim (rahim filmi dahil) fakat olmadi. Dedik deneyelim. Ve tüp bebek ilk denemede tuttu fakat kimyasal gebelik oldu. Sonraki ay kendiliginden oldu (ben bal cörek otu falan da yedim bu arada) fakat o da kimyasal gebelikle sonuclandi. Doktorumuz biraz bekleyelim dedi. Simdi bende sizlerden ve cevremden duydugum kadariyla meryem suresine basladim bugun 27.gun daha reglime var. Bakalim hayirlisi insallah. Rabbim hepimizin gönlüne göre versin insallah.

bende okuycam yeni gördüm inş. hepimiz hayırlı evlat sahibi oluruz benimde adetime daha 14 gün var ve 1 haftadır ara ara kasık ağrısı bel ağrısı oluyo acaba üşütmeden mi yada bebiş mi umut etmek istemiyorum ama illa aklıma geliyo acaba varmı diye

Rabbim gönlüne göre versin canım. Bakalım inşallah hakkımızda hayırlısı neyse öyle olsun inşallah.

ne güzel böyle haberler duymak bugün hemen allah nasip ederse okumaya başlayacağım :) çok sevindim inş. banada şifa olur.

Ayy ne güzel ya maşallah Rabbim yavrunu sana bağışlasın. Şu ezan vakti bize de nasip etsin inşallah

Arkadaslar bizde 1.5 yildir bebis bekleyenlerdenim esimin sperm sorunu vardi bu ay hap kullandi bende manevi destek olmasi için Meryem suresi nin 37.sini okuycam .adetim 3 gun gecikti inşallah rabbim mubarek ramazan ayi yuzusuyu hurmetine rabbim hayirli evlatlar versin AMIIIIINNN

Kızlar bende okudum daha önce malesef yarım kaldı bugün basliycam kısmetse...
İnş vesilemiz olurda kavuşuruz bebislerimize

arkadaslar oncelikle hepinize mubarek ramazan ayinda gonulden sabir diliyorum bende meryem suresini okudum umreden okunmus elma getirdiler Allah dostlarinin himmeti buyuklerin duasiyla bende anne adayi oldum suan 6 haftalik hamileyim sizleri cok iyi anliyorum ikinci senemde oldu beklemedigim anda sizlerede nasip olur insaallah yeterki Allahutealyi cokca zikredin

Merhaba, benim yarın son meryem suresinin 41. okuyacagim (eşim okuyacak regl oldugum icin daha doğrusu) bu ay olmadı inşallah önümüzdeki ay nasip olur. Hayırlısı bakalım. Yeniden başlayacağım. Karabocukk tebrik ederim. Rabbim kucağına almayida nasip etsin inşallah. Meryem suresini bitirdiğin ay mı hamilelik oldu yoksa daha sonra mı?

Kızlar bende şubatta başlayıp martta bitirdim meryem suresini şubatta aşılama yaptırdım martta ise tüp bebek iliside negatîf. Allah zayi etmez hiçbîr duayı ancak ben özellîkle tüp bebek olmayınca çık üzüldüm hatta meryem sureside olumuştum diye isyan ettim Allah affetsin înşallah demem o ki hemen bir beklenti içine girmeyin sonra çok üzülürsünüz biliyorum vakti saati gelmedi demekki

arkadaşlar rabbim verecek olduktan sonra her şekilde verir.derdini veren Rabbim dermanınıda verir ama siz arayıp bulacaksınız diyor.Bende okuyorum 28.yi bugn okudum inş. rabbim hiçkimsenin kucağını boş bırakmaz.

AMİN HAYIRLI SAĞLIKLI EVLATLAR

Kizlar bisey sorcam.bende insallh ayetel kursiye basliycam.bi arkadas hacet namazi demis basinda ve sonunda.netten baktim ama her site farkli yorumlamis hacet namazini.biri beni aydinlatirmi.nasil kiliniyo acaba.duasi nedir
Ayetel kürsiyi nasıl okuyosun kaç kere vs...

Ayetel kürsiyi nasıl okuyosun kaç kere vs...
Kizlar bisey sorcam.bende insallh ayetel kursiye basliycam.bi arkadas hacet namazi demis basinda ve sonunda.netten baktim ama her site farkli yorumlamis hacet namazini.biri beni aydinlatirmi.nasil kiliniyo acaba.duasi nedir
.
Bir kaç sayfa geri gidince gördüm nasıl okunacağını.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…