Meryem suresi okuyup hamile kalmak

Kızlarr bnde okumak istiyorum. Adetime 1 hafta var. Adetten temizlenince yapmak istiyorum. Deneyenlerin yorumu nasll
Daha biz bitiremedik canım ama benim canlı örneğim var en yakın arkadaşım iki sene uğraştı olmuyordu sonra duymuş meryem süresini okumaya başladı bittiğinde 3 gün sonra hamile olduğunu öğrendi

Canım tabiki olur niyet önemli olan rabbim samimi kulunu severmiş bende mesela batan türkçesini okuyup iyice öğrendim anlamını sonra başkanın meryem süresine arapçadan 13 günüm kaldı bitiyor artık inşallah
:) inşallah güzel sonuç veriri allah kabul etsin dualarım bütün anne olmak isteyenlere hepimize :)

birşey daha sormak istiyorum suya okunması mı gerekiyor yoksa sadece meryem süresi yeterlimi 41 gün boyunca
Tatlım bazı hocalar okurken suyuda okuyun aynı anda diyor onu için diyorlar yapan çok bunu canım ama suyun yarısını sen yarısını esin içsin diyorlar

Evet benimde 38. gunum AMA vucut isim dusuk cikti. Bende Vitamin eksikligi var belki o yuzden tutmuyordur ya. Yinede tamamlandiricam ins Allah buyuk

Evet benimde 38. gunum AMA vucut isim dusuk cikti. Bende Vitamin eksikligi var belki o yuzden tutmuyordur ya. Yinede tamamlandiricam ins Allah buyuk
tamamla canım kesinlikle kaldı 3 gün belki öbür ay olur belli de olmaz ki ben bir kez yarım bıraktım o ay günüm geçmişti test pozitif çıkmıştı sonra bıraktım okumayı sonra kan testinde negatif çıktı 21 gün sonra adet oldum onun çin kesnlikle tamamlayacağım

Tamamlicam olmasada hercarsamba gunu suya okucam bu sefer. Ins bilmiyorum hakkimda hayirlisi ben Börde zor gunler geciriyorum esimin ailesinden dolayi cocuk olursa ins cikarlar evden

Tamamlicam olmasada hercarsamba gunu suya okucam bu sefer. Ins bilmiyorum hakkimda hayirlisi ben Börde zor gunler geciriyorum esimin ailesinden dolayi cocuk olursa ins cikarlar evden
nasıl evden çıkarlar canım anlamadım konuyu

Daha biz bitiremedik canım ama benim canlı örneğim var en yakın arkadaşım iki sene uğraştı olmuyordu sonra duymuş meryem süresini okumaya başladı bittiğinde 3 gün sonra hamile olduğunu öğrendi
canm 30 gunde bi adet goruyoruz. Nasl 41 gun okiycaz ki. Bn şimdi başlasam adetime 1 hafta vsr. Adetten sonra devam etsem olur mu ki

adetliyken ya eşin ya annen ya kaynanan olmadı bir arkadaşın senin isminle okuyacak canım
okutacak hiç kimsem yok. Zaten bole çabaladığımı da solemk istemiyorum. Adetime bi hfta var bu aydan umudum yok zaten. Şimdiden başlayıp adetten sonra devam etsem nasl olur

Ben evlenip almanyaya yerlestim ve evlenmeden evvel esim ailesiyle birlikte bu kaldigim evde yasiyorlardi. Sonra bu Evi aldik. Simdi istemiyorum Daha kaynayla kalmayi esimde istemiyor soyledikte AMA bu kadar gurursuz insanlar gormedim cikimiyorlar 3 yil olacak..

okutacak hiç kimsem yok. Zaten bole çabaladığımı da solemk istemiyorum. Adetime bi hfta var bu aydan umudum yok zaten. Şimdiden başlayıp adetten sonra devam etsem nasl olur
sen başla ben adetliyken senin için okurum secde suresi var o an ALLAHU EKBER diyip secdeye gideceksin subhane rabbiel ala diyeceksin namazsaki gibi 3 kez sonra kalkıp bir fatiha okur elini yüzüne çalarsın ama bana adet günün hemen msj at mümkünse özel msj at

X