Meryem suresi okuyup hamile kalmak

Bende okumaya başlamıştım. Fakat 22.sini okuyacağım gün yani bugün hastalandım.Nasip rabbim herşeyin hayırlısını versin İsteyen herkese hayırlı zamanlarda hayırlı evlatlar nasip etsin

Herşeyin hayırlısı canım demekki bizim için bu ay hamile kalmak haırlı değilmiş :KK43:
canım ben bi sayfa buldum dualar var 10 bin ya varis 10 bin ya halik 10 bin ya bari 3 tane meryem suresi okunuyor 2 ekim son gün arife günü kabede dualanacakmıs adını yazdıralım okuda canım herkes kendi niyetine okuyor :)

canım ben bi sayfa buldum dualar var 10 bin ya varis 10 bin ya halik 10 bin ya bari 3 tane meryem suresi okunuyor 2 ekim son gün arife günü kabede dualanacakmıs adını yazdıralım okuda canım herkes kendi niyetine okuyor :)
Keşke hasta olmasaydım da okusaydım :KK43: :KK43:

Tamam yazdıralım hangi sayfa acaba birde 10 bin tane nasıl okuyup yetiştiricem ayın 2 sine kadar ki:110:

asiasi55 bende hasta olmasaydım okurdum. jasmine53 ne zamandır bebek düşünüyorsunuz
İyi geceler hatunlar.. Tuğçe cim daha 2 senemiz dolmadı ve hep aklımızda bir yerdeydi.. ama Son 1 senedir daha fazla bir istek var diyelim.. :KK66:

rabbim isteyen herkese hayırlı evlatlar nasip etsin bizde 1 senedir evliyiz ama 2 aydır uğraşıyoruz
Günaydınlar olsun hatunlar..
Aslında bebişin özü kafaya takmadan, akışına bırakmak.. Ama bunu becerebilenlerimiz maalesef çok az :KK43: Rabbim hepimize yaşatır inşallah bu güzel duyguyu ve o güzel kokusunu.. :)

kızlar bende meryem suresi okudum, onun dışında 4444 tefriciye 1000 munciye... ve başka dualarda okumuştum. isteyenlere özelden yazabilirim.

kızlar bende meryem suresi okudum, onun dışında 4444 tefriciye 1000 munciye... ve başka dualarda okumuştum. isteyenlere özelden yazabilirim.
Bana yazabilirmisiniz
OTE="tuz_karabiber, post: 37202716, member: 225738"]kızlar bende meryem suresi okudum, onun dışında 4444 tefriciye 1000 munciye... ve başka dualarda okumuştum. isteyenlere özelden yazabilirim.[/QUOTE]
Ben

X