Meryem suresi okuyup hamile kalmak

merhaba canım konuyu açalı epey olmuş. merak ettim Meryem suresini okuyup hamile kalan oldu mu:26: birde ben Meryem suresini çok severim mealini arapçasıyla dinlerim.ben evli değilim birlikte olduğum biride yok ama çocuğumun olmasını isterdim benim gibi okuyupta evlenip çoluk çocuğa karışan oldu mu :26:

Arkadaslar selam

aranizda meryem suresiyle hamile kalan var mi?

veya denemk isteyen ama yapmayan,

veya yakinindan vs bunu duyan?

bana dün bir akrabam dedi,yap dene Allahin izniyle hamile kaliyorlarmis.

lütfen paylasirmisiniz bilgilerinizi benimle

bende daha once 2 kımyasal gebelık gecırmıstım gebe kalamıyordum 2 yıllık evlıyım doktorlar ancak tup bebek dedı hatta tedavıye baslayacaktım ama vazgectım ramazan da oruc tutabıleyım dıye 2 ay oncede annem saolsun orjınal arapca okudu 41 gun allahıma sukurler olsun hamıleyım daha yenı ogrendım cok mutluyum yanı duanın vesıle olduguna ınanıyorum ...doktor kontrolune gıtmedım daha kızlar 5 haftalık olması gerekıyor orucumuda tutuyorum sızce bebege zarar verırmıyım bu erken donemde

Rabbim dualari kabul edendir inşallah. Hayirli saglikli buyutebilmeyi muruvvetlerini gorebilmeyi nasip etsin Rabbim...

Kadınlar Kulübü Mobil uygulaması kullanılarak gönderilmiştir.

Rabbim dualari kabul edendir inşallah. Hayirli saglikli buyutebilmeyi muruvvetlerini gorebilmeyi nasip etsin Rabbim...

ben Arapçasının tam hakkını vererek okuduğumu sanmıyorum acemiyim çünkü Türkçesini okusak olmaz mı acaba :KK43:

merhabalar.biz de 41 gün boyunca kesintisiz okuyup suya üfledik we o sudan eşimle beraber içtik ama 1 yıl geçti üstünden hala bişey yok.inşAllah etkisini gören wardır.dua edcez kızlar yer gök dua ile imkansız yoktur.O OLDER WE OLUWERİR ( KÜNFE YEKÜN)

ben Arapçasının tam hakkını vererek okuduğumu sanmıyorum acemiyim çünkü Türkçesini okusak olmaz mı acaba :KK43:

Canim ben de latince okunusunu okuyorum cunku calisiyorum. Arapca cok yavas okudugumdan vakit bulamiyorum. Rabbim kabul etsin insallah

merhabalar.biz de 41 gün boyunca kesintisiz okuyup suya üfledik we o sudan eşimle beraber içtik ama 1 yıl geçti üstünden hala bişey yok.inşAllah etkisini gören wardır.dua edcez kızlar yer gök dua ile imkansız yoktur.O OLDER WE OLUWERİR ( KÜNFE YEKÜN)

Insallah tez zamanda hayirlisiyla dualarin kabul olur cnm umit kesmek yok...

Kizlar bu mubarek gecede Rabbim tum salih dualari kabul eylesin bizlerin de gonlune gore, O nun sevgisiyle buyutebilecegimiz muruvvetlerini gorebilecegimiz hayirli evlatlar nasip eysin insallah.... Amin

Ben inanıyorum Meryem suresinin faziletine. Ablama tüp bebekle ancak cocuk sahibi olabilecegini soylediler hemde kac doktora gitti ayni cevabi aldi. Artik kendini hazırlamisti bu duruma. Onumuzdeki ay baslanacakti ablamlar da bir ay daha kendileri ugrastilar o surecte annem de onun adina sureyi okudu gecen hafta hamile oldugunun haberini aldik. 4 gün kaldi annemin duayi bitirmesine de. Ben inaniyorum ablam da inandi çünkü bazi seyleri inanarak yaparsaniz daha etkili oluyor.

Kizlar ben bugun adet oldugumdan sureyi okuyamiyorum ve malesef 7 gun suruyor:KK43:

Ben inanıyorum Meryem suresinin faziletine. Ablama tüp bebekle ancak cocuk sahibi olabilecegini soylediler hemde kac doktora gitti ayni cevabi aldi. Artik kendini hazırlamisti bu duruma. Onumuzdeki ay baslanacakti ablamlar da bir ay daha kendileri ugrastilar o surecte annem de onun adina sureyi okudu gecen hafta hamile oldugunun haberini aldik. 4 gün kaldi annemin duayi bitirmesine de. Ben inaniyorum ablam da inandi çünkü bazi seyleri inanarak yaparsaniz daha etkili oluyor.

arkadaşım ben de bi haftadır okuyorum ama suya okunup içiliyomuş ben sadece okuduuummmmmmmmmm olmaz mı baştan mı başlamalıyız sence fikrini alabilir miyim.....yaw şurda okuduğumuz umutlu şeylere nasıl da muhtacız güzel haberler görünce umutlanıyorum..ama doğru uygulama yı bilmek isterimmmm

benim kuzenim ilk çocuktan sonra bidaha olmadı. çok ugrastılar 41 meryem suresi ve sogan süyu kürü. simdi 2 aylık hamile.

arkadaşım ben de bi haftadır okuyorum ama suya okunup içiliyomuş ben sadece okuduuummmmmmmmmm olmaz mı baştan mı başlamalıyız sence fikrini alabilir miyim.....yaw şurda okuduğumuz umutlu şeylere nasıl da muhtacız güzel haberler görünce umutlanıyorum..ama doğru uygulama yı bilmek isterimmmm

Ablam hamile kaldiginda sudan henüz icmemisti annem baska memlekette cunku daha gecen hafta geldi içti. Ben de buradan ogrendim mesela bi secde yapiliyomus her sure sonunda onu da yapti annem. Simdi illa boyle oluyor diyemem o benim haddim degil ama tüm onlemleri aldik dogrusu. Suya da okudu ayni zamanda. Istersen onu tam ogren bidaha baslarsin ne olacak ki secdeyi falan tam nasil oldugunu bilmiyorum yanlis bilgi vermeyeyim yine buradan ogrenmistim ben de. İnşallah tez zamanda umudun gerçek olur.

kızlar nasılsınız 25 i de bitirdim bugün ile

kızlar Allaha sükür Meryem suresini okurken hamile kaldım hatta ara vermiştim düğün dolayısı ile bi hafta hamile oldugumu ögrenince devam ettim ve 41 e tamamladım.Allaha sükür Elhamdülillah
ben ramazanla birlikte okumaya basladım ve bayram dönüsü hamile oldugumu ögrendim.sükürler olsun.bide arapca bilmiyodum latin harfle yazılısını okudum her okuyusumdan sonra tilavet secdesini yaptım...2 hurmaya okudum üfledim.tekini ben yedim tekini esim yedi sifa ver Allahım diye yedik.ve inanarak okudum 41 günde hamile haberimi alacagımı düsünerek okudum.
"Yâ Musavvir, Ya Bari, Ya Halık" isimlerini 1 su bardagı suya üzerine 21 kere okuyup üfledim hergün onunla orucumu actım.

YER GÖK DUA İLE Rabbim tüm isteyenlere nasip etsin amin

(bide sogan kürü yaptım ve ovulasyon testi kullandım)

Arkadaşlar merhaba öncelikle hamile olan arkadaşlara Allah biran önce bebeklerini kucaklarına almayı nasip etsin bizlerede hayırlısıyla bebek...
Meryem suresini bana birkaç gün önce arkadaşım söyledi o gün regl olmuştum bende Allah izin verirse yarın başlıcam okumaya. Buradaki paylaşımlarınızdan okuduğuma göre hurma yada suya okuyanlar var.Benimde evimde babaannemin umraden getirdiği hurmalar vardı bende onlara okumaya karar verdim dün annem bendeydi ve ondan hurmaları saymasını istedim hurmalar geldiğinde yemiştik biraz enazından 41 tane çıksa eşimle yarım yarım yeriz diye düşünmüştüm.Annem hurmaları saydı ve tam 82 adet çıktı ne 1 eksik ne 1 fazla bununda bir işaret olduğunu düşünüyorum kızlar sizlerde dualarınızı eksik etmeyin lütfen 4.5 senelik evliyiz artık bizimde evimiz çocuk sesiyle dolsun istiyorum Allahım isteyen herkesin sesini duysun inşallah...

X