meryem süresi 41 adet çoçuk sahibi olmak isteyenler

staylan

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
9 Ekim 2011
28
1
arkadaşla merhaba ben meryem süresini 41 adet her 1 kişiye okutup sonrada ben ve eşim yemeğe başladık allah inş nasip ederse çoçuk sahibi olmak istiyoruz acaba aranızda okuyan varmı bana dönerseniz sevinirim :)

cANIM BEN GEÇEN SENE RAMAZAN AYINDA OKUDUM 41 TANE...dAHA DOĞRUSU 1 GÜN EŞİM 1 GÜN BEN OKUDUK 41 GÜN...AMA BİZE NASİP OLMADI,ŞU AN TÜP BEBEK YAPTIRIYORUM...AMA ALLAH'IN KİME NEYİ NE ZAMAN NASİP EDECEĞİ BELLİ OLMAZ.SEN YİNE DE OKU...BU DÜNYADA KABUL OLMASA DA AHİRETTE GÖRÜRSÜN MÜKAFATINI ...

Merhabalar,
Bizde bu ramazan ayında 41 tane meryem suresi okunmuş hurma yedik eşimle birlikte henüz bir gebelik oluşmadı ama hemen o ay olucak diye birşey yokmuş bunu deneyen biri yedikten 2 ay sonra hamile kalmış tam da tüp bebeğe başlayacağı ay Allah herkese gönlündekini nasip etsin. İsteyen herkese Rabbim hayırlı evlat versin.

inşallah hakkımızda neyse hayırlısı onu nasip eder arkadaşlar teşekürler yinede çok sağolun :)

ben meryem süresini okudum kızlar ve daha 20 gün geçmeden hamile kaldığımı öğrendim kesinlikle tavsiye ederim yer gök dua üstüne..

Ben de tedaviye başlamadan önce okumaya başladım. 41 bitti bişey olmadı tekrar başladım ikinci 41 de bitti yine pes etmesin sanırım 3. Ya da 4. Kez 41 kez okumaya niyerlenmişken tüp bebek tedavimiz sonuç verdi ama ben korktum ve bırakamadım. Meryem süresi bende takıntı haline geldi sanki okumayı bırakırsam bebeğime birsey olacak gibi bir korku oluştu ve suan doğuma iki haftam var hala krsintisiz hergün okuyorum zaten ezberledim artık 5 dk sürmüyor ki baslarda en az yarım saat sürerdi :))

Bende okuyorum bugün 37.yi okudum kızlar çok inanıyorum bu surenin gücüne Rabbim vesile eylesin inşallaaaah :nazar:

Ben bi arkadasin tavsiyesi üzerine başladım 18.günde hamile olduğumu öğrendim arkadaşın 2 ayında olmuş bu arada ikimizin 3 yıldır çocuğu olmuyordu allah nasip etti çok şükür sizde okuyun ve pes etmeyin

X