Meryem Sûresi ("2019 Bekle Bizi" Son Liste)

Hayırlısı olsun bebeğim nasipte yokmuş bu ayda demek ki ... ben iyiyim elhamdulillah bebişte iyidir herhalde hareketlerini hissettikçe rahatlıyor insan darısı size olsun inşaallah :)
Amin cnm bnm carsamba gunu icin randevu aldm baslayalim dedik bakalim nasil bir yol bekliyr bizi dualariniza ck ihtiyacm var..insallah bizde goruruz o gunleri kuzumm saglikla gelsin kuzucuk icim bi hos oldu hareketleri diyince insallah bizlerede nasip olur tatmak

Her daim duamdasın canım Rabbim bu yoka yönlendirdiyse vardır bi bildiği en güzel şekilde nasip edecektir:) göreceksiniz ben inanıyorum ve dua ediyorum inşaallah sizedir nasip olsun biraz telaşlı bi dönem ama değer kesinlikle Rabbim en yakın zamanda tattırsın :)

Kızlar bir şey söyleyeceğim ben okuldayken telefona bakamıyorum, okulumda internet neredeyse çekmiyor, ve bildirrimleri zamanında göremiyorum. Kk ıygulaması var mı

Kuzum inşallah yaklaşıyorsun yavruna kavuşacaksın az kaldı
Yorucu bir yol ama sonucu güzellikler olacak umuyorum ki :) Bir seni birde R4bi4 dan gelecek güzel haberleri dört gözle bekliyorum :)
Arkadaşlar pawlover (Oya) arkadaşımız için okuyoruz :)
Zeyah3917 2 Adet
MLKn 2 Adet
A AloeeVeraa
A April wind
Minik_ kuzum_61 1
pawlover 9 Adet
Kalan 27 Adet :)
Kuzu misafirim gelecek okuyamayabilirim bugün.

Kızlar bir şey söyleyeceğim ben okuldayken telefona bakamıyorum, okulumda internet neredeyse çekmiyor, ve bildirrimleri zamanında göremiyorum. Kk ıygulaması var mı
yok canım ben de baktım bulamadım.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…