Meryem Sûresi ("2019 Bekle Bizi" Son Liste)

Dün başladığınız bitti mi canım? Şimdi oturcam ben okumaya bitmediyse ona niyet oturayım :)
Arkadaştan haber gelmedi canım ya ,diğer arkadaşlarımızın Ovulasyonu geçmesin hakka girmeyelim diye onu bitirdik canım:)
Sana başlayalım inşaallah:)

Tamam canım ben akşamüstü falan ancak okuyabilirim. Diğer arkadaşa okuyo muyuz Nur arkadaşımızdı sanırım, onun için de okuycaktım bugün
Nur arkadaşımızdan yanıt gelmedi canım girmemiş henüz, vakit kaybetmeden diğer arkadaşımıza başlıyoruz:)

Iyidir beybimm bi ayi daha geride biraktik kirmizilar geliyr can cekise cekisee :) dun kahveli geliyodu bugun kirmizi ama az az dr.a ne zmn gitcem bilemedim crsmba giderm muhtemelen ole bizde durumlar sen nasilsin kuzum bebisimiz nasil
Hayırlısı olsun bebeğim nasipte yokmuş bu ayda demek ki ... ben iyiyim elhamdulillah bebişte iyidir herhalde hareketlerini hissettikçe rahatlıyor insan darısı size olsun inşaallah :)

Iyidir beybimm bi ayi daha geride biraktik kirmizilar geliyr can cekise cekisee :) dun kahveli geliyodu bugun kirmizi ama az az dr.a ne zmn gitcem bilemedim crsmba giderm muhtemelen ole bizde durumlar sen nasilsin kuzum bebisimiz nasil
Hayırlısı olsun bebeğim nasipte yokmuş bu ayda demek ki ... ben iyiyim elhamdulillah bebişte iyidir herhalde hareketlerini hissettikçe rahatlıyor insan darısı size olsun inşaallah :)

X