Meryem Ana otu ile hamile kalan var mı ?

brcn95

Üye
Kayıtlı Üye
22 Şubat 2023
637
470
28
Kızlar mrb Instagram dan bişey gördüm şimdi size sormak istedim Meryem Ana otu diye bir bitki varmış böyle küçük ağaç gibi kuru birşey bu cok çok eskiden kadınlar hamile kalmak için kullanirlarmis acaba bilen kullanan var mı aranız da ?

Kızlar mrb Instagram dan bişey gördüm şimdi size sormak istedim Meryem Ana otu diye bir bitki varmış böyle küçük ağaç gibi kuru birşey bu cok çok eskiden kadınlar hamile kalmak için kullanirlarmis acaba bilen kullanan var mı aranız da ?
Rahat doğum yapmak için suya koyuyorlar onu diye biliyorum.

Bende bugün gördüm araştırdım evet öyle birşey varmış. Hem kolay Doğum olsun diye kullanılıyormuş hemde Yumurtlama döneminde eşli olarak karı koca günde 2 bardak içmeliymiş sonrasında ilişki yani içip ilişkiye giriyosun. Aktarlarda bulabilirsin çevrende bir büyüğün varsa oda bilir belki

Biz 3 gün sabah akşam eşimle içtik. bugun içmeden önce suya meryem ana suresini okudum (yum çatlama günüm) 2 rekat namaz kıldım. İnşallah olur
Yarın da içerim. Bat tarihim 17 haziran

Biz de kullandık faydasını göremedik dikkat edin çok kullanımda psikolojik rahatsızlık sinirlilik yapıyor

Hayırlı günler kızlar
Bende Pcos var Amh 4.98 çıktı doktorum ilaç kullanmana gerek yok doğal yolla olur dedi sadece bir vitamin takviyesi verdi tabii bütün adetlerim düzensizdi bu zamana kadar ama son 4 aydır düzenli olarak adet görüyorum tam günlerimde şaşkınım bu konuda pcoslu olan birisi beni anlar çünkü hiç bu kadar düzenli olmamıştım. Neyse 7 aydır korunmadan ilişki yaşıyoruz ve testte hiç pozitif göremedim 🥹bu ay adetime son 5-6 gün kaladan itibaren göğüslerimde bir ağrı var o kadar bugün adet olmam gerekiyor ama olmadım. Dün öğlen gebelik testi yaptım ve sonuç negatif çıktı. Sizce yine de gebe olma ihtimalim var mı?

merhabalar siz meryem ana otunu kullandınız mı

Biz 3 gün sabah akşam eşimle içtik. bugun içmeden önce suya meryem ana suresini okudum (yum çatlama günüm) 2 rekat namaz kıldım. İnşallah olur
Yarın da içerim. Bat tarihim 17 haziran
Sonucum negatif

X