Lazer Epilasyon mersinde lazer yaptıran bayanlar

arkadaslar bende cliniqe gtmöeyı dusunuyorumm genital bolge ıcın ya bısey sorcam cok acıyormuu benım kuzenım yaptırıoduu acısına dayanamadım bıraktım dedı. ınsanların acıya dayanma oranları bıraz farklı ama genede korktum benn..bıde genıtaşl bolgenın arka taraflarınıda yapıolarmı yanı makata dogru dıyımm..bıde bunun ıcın ek ucret alıoarmı acaba??

makat bölgesinede yapılıyor ek ücret almıyorlar acısı cok deil yani kişiye göre değişir tabi ama mesela bikini bölgesinden içlere dogru geldikce acı artıyor hissiyat arttıgı için ama öyle bırakılacak gibi deil 2 ayda bir 10 bilemedin 15 dk

evlenmiş şimdi adıda pınardı yanlıs hatırlamıosam

evet, benim seansları da pınar hanım yapıyor, beyaz tenli zayıf bir bayan, ilgili davranıyor ama zaten gidiyorum mersinden bir daha da gelmem (gelemem) bir tek kontrol seansım kaldı sonra gelecek beni nereye savurursa orada lazere devam ederim

Merhabalar mersinde bi salon kampanya yapmış bütün vücut bitene kadar bitme garantili 890 lira diyor parayı nakit alıyor kullandıkları aletin adı ise sensedeep miş..Çok kararsızm güvenebilirmiyim bilmiyorum yardımcı olursanız sevinirim

kızlar ben de mersindeyim,sisteme gittim 1 yıl kadar kolaltı ve bıyık için...sonuç mu kolaltında 3-4 tüy kaldı sadece...bıyık ise almasamda rahatsız etmiyor...seansları diğer yerlere göre çoktu ama.şimdi orayı bıraktım.çamlıbelde yeni bi yer açıldı ona başlıyorum.fiyatları cok uygun cok da temiz ve güleryüzlü bir yer.biz 5-6 arkadas gittikkaydirigubbakcemile
altbacak 100 tl,özel bölge 80,bıyık 18,kolaltı 24 tl ...bence gidip görüşmeye değer.tekin acar üstü:))

kızlar ben de mersindeyim,sisteme gittim 1 yıl kadar kolaltı ve bıyık için...sonuç mu kolaltında 3-4 tüy kaldı sadece...bıyık ise almasamda rahatsız etmiyor...seansları diğer yerlere göre çoktu ama.şimdi orayı bıraktım.çamlıbelde yeni bi yer açıldı ona başlıyorum.fiyatları cok uygun cok da temiz ve güleryüzlü bir yer.biz 5-6 arkadas gittikkaydirigubbakcemile
altbacak 100 tl,özel bölge 80,bıyık 18,kolaltı 24 tl ...bence gidip görüşmeye değer.tekin acar üstü:))

Lasersalon mu adı? Öyleyse eğer Adana'daki şubesine gidiyorum ben, özel bölge için daha yüksek bir fiyat vermişlerdi, yazdığınız fiyatlar yeni mi?

arkadaşlar mersinde önerebileceğiniz güvenilir bir yer yok mu yaa yardımcı olun lütfen :KK43:(((

benim arkadaşımda geçen yıl gitti oraya ve çok memnundu koltuk altı ve bıyık yaptırdı o zamanlar çok memnundu ama sonra hiç sormadım artık bende yaptırmayı düşünüyorum araştırmaya başladım ve aklıma direk burası geldi ve bu söylediğinz fiyatlar uygun gibi değilmi ?

Kızlar bende kızıma epilasyon yaptıracağım tüm bacak iyi netice alanlar bana klinik ismi verebilirler mi? Mersin için birde fiyatlarıda bilmek istiyorum,tşkl mesajı özelime atalabilirsiniz

Son düzenleme:
selamlar bende mersin de yaptırdım koltukaltı ancak 2yıl oldu hala tam bitmedi, bence bitene kadar anlaşın ücreti, seans başı olur ve bitmezse çok para tutar

Neresii bAHettiğiniz yer..özeele yazar mısın merak ettim..

özel msj atamıyorum, çamlıbelde bayan bir doktor. başta seans başı gidiyordum daha sonra kesmek istedim doktor 5 seanstan sonra ücret almayacağını söyledi ama bitmek bilmedi tüyler, biraz düzensizdi randevular birazda benim yapımla ilgili, yeni cihazlar gelecekti ama ben bırakalı çok oldu

özel msj atamıyorum, çamlıbelde bayan bir doktor. başta seans başı gidiyordum daha sonra kesmek istedim doktor 5 seanstan sonra ücret almayacağını söyledi ama bitmek bilmedi tüyler, biraz düzensizdi randevular birazda benim yapımla ilgili, yeni cihazlar gelecekti ama ben bırakalı çok oldu

hımm neresi merak ettim.orda bi hastane var biliosunuz xxxxxxxxxxxxxxxx))) sansürledim biiraz kusura bakmayın anladınız sanırım siz onu :KK70: :KK70:

Son düzenleyen: Moderatör:
hımm neresi merak ettim.orda bi hastane var biliosunuz xxxxxxxxxxxxx sansürledim biiraz kusura bakmayın anladınız sanırım siz onu :KK70: :KK70:

geçen güzellik salonu sokakta broşür dağıttı mersinde'de şubemiz var dedi ama bu gibi yerlerde sağlık bakanlığı epilasyonu yasaklamış ,çünkü genelde ya sekreter yada temizlik elemanına yaptırıyorlarmış doktorda bütün gün kahve içip lak lak yapıyormuş bence güzellik salonlarından uzak durun yapanada diplomalarına bakın

geçen güzellik salonu sokakta broşür dağıttı mersinde'de şubemiz var dedi ama bu gibi yerlerde sağlık bakanlığı epilasyonu yasaklamış ,çünkü genelde ya sekreter yada temizlik elemanına yaptırıyorlarmış doktorda bütün gün kahve içip lak lak yapıyormuş bence güzellik salonlarından uzak durun yapanada diplomalarına bakın

evet işte ben o bahsettiğin yerin mağduruyum xxxxxxxxx ? dimiii

evet işte ben o bahsettiğin yerin mağduruyum xxxxxxxxx ? dimiii

adanadaki büroda 3 kız vardı süsl8 püslü kızın ağzı iyi laf yapıyordu ben kızı dedin yaz bakayın hangi epilasyon yapacaksın sen dedim 2010 ıp bahsetti karşımdaki lise mezunu ağzı iyi laf yapan genç kız ben hiç yaş tahtaya basarmıyın 10seans için 750 para istedi kusura bakmasınlar bu para ile ben beyaz eşyamı yenilerin bu kadar para kaptıracak kadar da salak değilim gelen kadınları yontulacak kaz olarak görüyorlar halen araştırmalarım bitmedi sizde sıkı araştırın

X