merhabalar

gulsen_23

Popüler Üye
Kayıtlı Üye
3 Ağustos 2008
384
15
herkese merhaba ben yeni uye oldum . ya benim tedirgin oldugum bir durum var su kilolar simdi diyeceksinizki hangimiz tedirgin olmuyoruzki. sizler kac kilo aldiniz su ana kadar . ben tam 14 kilo aldim 26 haftalikken tartilmistim yani hesapladimda bu kilolari son 2 ayda almisim ayda tami tamina 7 kilo :1shok: ve almaya devam ediyorum . bu arada bebisleriniz kac kilo benimki bir hafta once yani 26 haftalikken 1200 cikti ve insallah bir oglum olucak adida muhammed furkan:nazar: yuce rabbim hepimize hayirli saglikli evlatlar nasip etsin amiiiiiiiin :CüvCüv:

Son düzenleme:
gulsen ben de 29 haftalık hamileyim, toplamda 9 kilo aldım ama bu kişiden kişiye göre değişiyor bebeğim de en son 27 haftalıkken 1,036 gr idi. Allah hepimizin kolaylıkla kurtulmamızı nasib etsin, amin.

"ekim anneleri kaç kilo aldınız" diye bir başlık açılmıştı oradan takip edebilirsin canım bu konuyu, eğer aniden fazla kilo aldıysan doktoruna mutlaka bildir

adoş selam hoşgeldin Belçikadan olman da ayrı bi tesadüf bende Fransızça tercümanım artık sıkıştıkça sana kelime sorarım:))

valla bende fransizca yok ben filaman bolgesindeyim :) cano nerdensin bu arada ben limburg tarafindayim :)

sen ankaradasin bende sevindim dedim belcikadan :) demek bilgilerini gozden gecirmek lazim imis :)

nerden buldun kuzumm..sitesine girip yaptıysan http ile başlayan kısmı png yazısına kadar kopyala sonra kontrol panelinden detay bilgilerine girr..en altta kilo doğum takip çizelgesi var ora yapıştırr.. yapamassan kesin doğum tarihini söyle ben yapim sene..kaydirigubbakcemile3

canım senin verdiğin link tıcer değilki siteyi açıyo az bekle başka bi siteden yapıyom ben sana:eek:

şimcik sırasıyla
1=http://www.dumex.com.my/members/tickers/107184/ticker8.png bu linke sağa tıkla kopyala de unutma mause üstüne getirip sağa tıkla kopyala yani linki tıklayıp sayfayı açmıycann..
2=kontorl panelinden detay bilgilerinizi düzenleyine gel
3=en altta kilo doğum takip çizelgesi var oraya sağa tıkla yapıştır yap
4=değişiklikleri kaydet tuşuna bass.ve bu adresi yapıştırırken eskisini ordan silmiş olman gerekk..

yok olmuyo ablacim senin dedigini yaptim olmuyo istemiyom saten artik bunalti beni coook sagol yinede :)

X