Merhabalar sizce ovülasyon testim pik mi

Elfbysl

Üye
Kayıtlı Üye
14 Ocak 2023
277
52
23
Merhabalar ovülasyon testi yaptım ve biraz aynı renkte çıktı sanki pik yapmış gibi yaptıysa bugünü değerlendirmelimiyim yardımcı olursanız çok sevinirim

Eklentiler

• IMG_3296.jpeg
    IMG_3296.jpeg
    139,4 KB · Görüntüleme: 99
  • IMG_3294.jpeg
    IMG_3294.jpeg
    99,1 KB · Görüntüleme: 99
Ben cok anlayamadim benim yavas yavas koyulasiyor bir gun cok koyu olup ertesi gun yine siliklesiyor. Bugun yumurtlama olabilir degerlendirin bence yarin da bi yapin bakalim siliklestiyse catlamis demektir yarin ve obur gunu de degerlendirirsiniz

Merhabalar ovülasyon testi yaptım ve biraz aynı renkte çıktı sanki pik yapmış gibi yaptıysa bugünü değerlendirmelimiyim yardımcı olursanız çok sevinirim
Evet pik olmuş yarın silikleşirse çatlama olmuş demektir siz bugün ve bu birkaç günü değerlendirin her ihtimale karşı.

Evet pik olmuş yarın silikleşirse çatlama olmuş demektir siz bugün ve bu birkaç günü değerlendirin her ihtimale karşı.
Bu sabah yaptığım test 5 dakika içinde bu şekilde oldu sanırım yumurtlama olmadı

Eklentiler

• IMG_3306.jpeg
    IMG_3306.jpeg
    132,2 KB · Görüntüleme: 76
Ben cok anlayamadim benim yavas yavas koyulasiyor bir gun cok koyu olup ertesi gun yine siliklesiyor. Bugun yumurtlama olabilir degerlendirin bence yarin da bi yapin bakalim siliklestiyse catlamis demektir yarin ve obur gunu de degerlendirirsiniz
Bu sabah 5 dakika içinde oluşan test sanki sanırım daha yumurtlamadım ama dün ve bugün çok koyu çıkıyor

Eklentiler

• IMG_3306.jpeg
    IMG_3306.jpeg
    132,2 KB · Görüntüleme: 66
X