Merhabalar bir sey sormak istiyorum??

user333ll

Geçici Olarak Hesap Pasiftir !
tek ayak cezası
Kayıtlı Üye
3 Temmuz 2024
33
7
Genital bölgeyi nasıl beyazlatsbiliriz lütfen bilen varsa söyleyebilir mi görüntüsü rahatsız ediyor… vajina dudaklarını falan kıl jilet yuzunden koyulaştı rengi 😭😭😭😭

Eklentiler

• 1000033014.jpg
    1000033014.jpg
    61,4 KB · Görüntüleme: 60
Özellikle dudaklara sürdüm ama fazla yoğun kullanmadım ph dengesini bozar diye korktum açıkçası.
ph bozulursa en fazla ne olabilir ki ben sey kullandım tuy dokucu krem kullanmayın diyolar ama kullandim şükür bir sey olmadı

Özellikle dudaklara sürdüm ama fazla yoğun kullanmadım ph dengesini bozar diye korktum açıkçası.
gunde kac kere kullandin her gün kullandin mi ? bir de ben 1 haftadır falan kullanıyorum ilk günler bir tık aydınlıkken geün gectikce daha koyu olmus gibi geldi boyle bir sey yasadın mı yeni kullanmaya basladıgın donem

gunde kac kere kullandin her gün kullandin mi ? bir de ben 1 haftadır falan kullanıyorum ilk günler bir tık aydınlıkken geün gectikce daha koyu olmus gibi geldi boyle bir sey yasadın mı yeni kullanmaya basladıgın donem
Hayır hergün kullanmadım haftada 3 kez kullandım ve ben dudak kısmına çok yoğun sürmedim

X