merhaba...

amebil

Üye
Kayıtlı Üye
11 Ağustos 2013
26
0
hanımlar kulüpe yeni üye oldum...güvenipte bir konuyu konuşabileceğim hiç bir arkadaşım yok...internette gezinirken bu sayfayı buldum üye oldum inşallah biraz sıkıntımı böyle azaltabilirim...

hanımlar kulüpe yeni üye oldum...güvenipte bir konuyu konuşabileceğim hiç bir arkadaşım yok...internette gezinirken bu sayfayı buldum üye oldum inşallah biraz sıkıntımı böyle azaltabilirim...

Hoşgeldinn. Benimde eşim çok kıskanç o yüzden benimde arkadaşım yok. Burayı çok seviyorum. Ben 22 yaşındayım 1 oğlum var

maalesef benim eşim de öyle...dışarı çıktığım her günün muhakkak bir sebep bulup sorun çıkartmaya çalışıyor...32 yaşındayım 2kızım bir oğlum var benim de...

maalesef benim eşim de öyle...dışarı çıktığım her günün muhakkak bir sebep bulup sorun çıkartmaya çalışıyor...32 yaşındayım 2kızım bir oğlum var benim de...

Kesin güzelsindirde eşin ondan kıskanıyordur MaaşAllah Allah bağışlasın, Allah hayırlı gelecek nasip etsin. Ya benim annem evliliğin ilk zamanları kıskançlık normaldir geçer diyordu ama sizin hala devam ediyor anlaşılan. Buda güzel birşey demekki hala eşiniz size aşık

hiç bu yönden düşünmemiştim..

Bende bazen çok kızıyorum kıskanmasına ama bazende o böyle kıskanç kıskanç sevimli, içeriğinde "benim karıma kimse bakamaz" düşüncesi olan o gözlerine bayılıyorum Tabii kimseyle görüştürmemesi kendisinin bu konuda serbest olması zoruma gitmiyor değil

arkadaşlarınız kadın değil mi, onlardan da mı kıskanıyor sizi nasıl böyle bir şeyi kabul ettiniz...

arkadaşlarınız kadın değil mi, onlardan da mı kıskanıyor sizi nasıl böyle bir şeyi kabul ettiniz...

Kadınlardan değilde kadının kocasının erkek kardeşi kötüymüş ya kadın laf arasında benden bahsederse kocasının erkek kardeşininde dikkatini çekerse komik işte ama sabrediyorum zamanla geçiyor önceden pencereyi açma, güneşliği açma derdi, şimdi onlar geçti

bekar kaynı olmayan bir kadın arkadaşınız yok mu sizinki abartmış, Allah sabır versin...

bekar kaynı olmayan bir kadın arkadaşınız yok mu sizinki abartmış, Allah sabır versin...

Aslında pek arkadaşım yok binadakilerde yaşlı kızları olan var onlarda bekar kendi arkadaşları var. 1-2 tane yaşıma uygun var onlarında birinin kaynı kötü biride kadın beni pek sevmiyor sanırım suratını asıyor :44: Allahtan sabırlı bir insanım sabretcem ve yeni bir eve taşınınca bütün herkes arkadaşım olacakkkk(dermişim)

insanız sonuçta, evde tek başına vakit geçmez, çalışmıyorsunuz sanırım, dört duvar arasında hapis hayatı yaşar gibi, tek taraflı bir kısıtlama ne kadar doğru, çift taraflı da olmasın zaten, hiç olmasın...

1 tane oğlum var vaktim onunla geçiyor. Annem bana yakın oturuyor. Annemle, eşimle sık sık geziyoruz. Bu sene açıköğretime başlıyorum ders, çocuk derken vakit geçer İnşallah

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…